Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az igaz, hogy a szép emberek felszínesebb értékek szerint élnek? fórum

Az igaz, hogy a szép emberek felszínesebb értékek szerint élnek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
98. 8d00a82c06 (válaszként erre: 97. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 10:18

Ez hülyeség!

Soha nem ért megtorlás, azért mert nem vagyok képmutató.

2021. máj. 6. 10:17
Ez nem úgy működik. Ha nem úgy viselkedsz amit a környezeted elfogad akkor nem fogják hagyni hosszú távon neked, hogy úgy viselkedsz. Komoly megtorlások érhetnek. Csoportos bullying, szívatások, gyakran fenyegetés. Engem is méregettek és keresték a konfliktusokat aktívan. Főleg az alfák, akiknek mániája a dominancia és nem képesek elviselni ha körülöttük valaki magabiztos.
2021. máj. 5. 17:00
Csak nehogy hasra ess :)
2021. máj. 5. 16:00
Egyre kíváncsibbá teszel...
94. Kacsahercegno (válaszként erre: 92. - 8d00a82c06)
2021. máj. 5. 16:00
Pontosan így, b.szni rá ki mit gondol. Ha valakinek nem tetszik, menjen arrébb 🤷‍♀️
93. Altair (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:41

Anno gimiben, mikor fotózás volt, én nem akartam mosolygós képet csináltatni, mert általában úgy sikerülnek az ilyen nem beállított mosolygós képeim, mintha rágcsáló, egér fejem lenne. Utáltam.

Ezért meg voltam győződve, hogy csak komoly kép lehet rólam jó, ilyen körülmények között. Na, visszajelzések alapján a komoly képeken pszichopata sorozatgyilkos fejem volt, úgyhogy mindenki az egérfejre szavazott inkább 🤣

92. 8d00a82c06 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:41

Hogyne lehetnél??

Ne hunyászkodj meg!

Legyél macsó!!

Én se vagyok egy matyó hímzés, de sosem adnám fel önmagam!

Kedvel is mindenki!

91. unom (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:39

Te is csak saját tapasztalat alapján írsz.

Így én joggal feltételezem, hogy az előnytelen külső taszító személyiséggel párosul nálad.

2021. máj. 5. 15:39

A legjobban zavaró pedig az, hogy nem lehetek az a személy aki legbelül vagyok. Magamra kell erőltetnem egy engedélykérő, alázatos, tudomholahelyem viselkedést, hogy ne váltsam ki mások felháborodását.


Amint kihúzom magam és előveszem az igazi hangom máris látom, hogy változik át az emberek arca. Hogy mit képzelek magamról! Én úgy merek viselkedni ahogy jól esik?


Ez a legnagyobb igazságtalanság az életben. Hogy jó külsővel kibontakozhat a személyiséged, rossz külsővel meg csak néhány lehetőséged van.


Én alapból macsó, férfias lennék, mert apám is az és tőle tanultam a viselkedést, de rá mindenki pozitívan reagál.


Ez fáj a leginkább, hogy nem lehetek önmagam.


Képzeld el milyen élet lehet az, amikor nem lehetsz önmagad!

89. Altair (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:38

Ez a kép kérdés kölcsönös. Abban biztos vagyok, hogy nem átlag feletti a külsőm.


Látod, ahogy a végén megfogalmaztad, nagyon szépen jött ki az egész. Így már elfogadhatóbb számomra, és érthetőbb a kérés, cél. Sokat számít a stílus! Később lehet, írok is az általánosságról, ha több időm lesz.

88. 8d00a82c06 (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:37
De ha mi nem találkozunk ilyennel?
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - 8d00a82c06)
2021. máj. 5. 15:33
Neked meg azért nem küldök! :D
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Altair)
2021. máj. 5. 15:33

Én a tapasztalataid elfogadom és nem cáfolom!


Csupán annyit gondolok, hogy talán lehet azért értek pozitív tapasztalatok mert átlag feletti külsőd van. Ehhez szerintem jogom van.


Ha látnék képet rólad akkor többet tudnék mondani.


Amit elvárnék a témával kapcsolatban az az, hogy ne csupán saját tapasztalat alapján gondolkodjunk, hanem egy általánosabb igazságot próbáljunk keresni és megtalálni!

85. 8d00a82c06 (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:32

Engem lehetetlen megijeszteni!

😂

2021. máj. 5. 15:30

Nem akarlak megijeszteni.


De egy másik fórumon már küldtem képeket nőknek és azt mondták ijesztő vagyok.


Már nincs szükségem több visszajelzésre :)

83. vivo44 (válaszként erre: 81. - Kacsahercegno)
2021. máj. 5. 15:29
Értelmet nyert a téma!
82. Altair (válaszként erre: 81. - Kacsahercegno)
2021. máj. 5. 15:28

Kobi a társaság közepe :D

Igen, érezhető, hogy parttalan ez a beszélgetés.

Szerintem is így van, ahogy írod!

81. Kacsahercegno (válaszként erre: 80. - Altair)
2021. máj. 5. 15:23
Áá Kobi nagyon jó arcnak hangzik :D Mi ezt hiába írjuk, hogy márpedig a külső nem minden... Meg ezt már írtam én is hogy ehhez nagyon NAGYON csúnyának kell lenni, hogy valaki a külseje miatt ne találjon párt. Lehet hogy nehezebben ismerkedik, de ha valakinek egy megnyerő, kedves, normális személyisége van, akkor pont leszarja mindenki hogy hogy néz ki. A legcsúnyább embert is megszépíti egy kedves mosoly, meg a belülről áradó kisugárzás. Szerintem. 🤷‍♀️
80. Altair (válaszként erre: 78. - Kacsahercegno)
2021. máj. 5. 15:15

Van egy Kobi becenevű ismerős - azért, mert úgy néz ki, mint egy kobold. Nem mi aggattuk rá, ő hívatja így magát. A lábán majdnem hogy visszahajló körmök, kusza sárga fogak, kopasz és nagyszakállú. Nem egy műremek, de nem kap gyűlölködő pillantásokat senkitől csak a megjelenése alapján, ahogy a fi korábban leírta, ő mit érez mások irányából ismeretlenül.

Felesége van, gyerekei, boldog élete. Mert egyébként elképesztően jó ember. A felesége normál, átlagos nő, Kobinak meg 10/10-es természetesen,ahogy másoknak is lehet az a mércéje alapján. És még mennyi ilyen van... Lehet, szólni kéne nekik, hogy gyerekek, kiestetek a szerepetekből, nem vagytok elég felszínesek... Pedig az az elmélet azt írja, hogy... 😜

79. 8d00a82c06 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:14

A legtöbb ember nem úgy néz a tükörbe, hogy de csodás vagyok...

Légy megnyerő ha már szép nem vagy.

2021. máj. 5. 15:03

Nekem pont az hangzik felszínesnek, hogy szerinted egy szép embert kizárólag azért kedvelhetnek mások, mert szép. Lehet hogy Chad nem tekinti becserkészendő tárgynak a nőket, vagy nincs olyan kisugárzása amitől eret vágnának, ki tudja.


Én amúgy nem akarok erről vitatkozni, nyilván nem fogjuk meggyőzni egymást. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy nézel ki. Amikor ilyen jellegű hozzászólásokat olvasok, mindig kb. egy goblinnak képzelem az illetőt. Tök kíváncsi lennék hogyha mutatnál egy képet akkor az lenne-e a reakció, hogy oké, jogos, ez a csávó tényleg egy goblin, full igaza van hogy így fogja fel a világot, vagy amúgy nem is annyira vészes a helyzet. :D

77. Altair (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 15:03

Qrvára nem azért működnek velem együtt olyan sokan, amennyien, mert húdeszép és jó nő lennék. A stílusom, viselkedésem, hozzáállásom miatt. Honnét tudom? Reális az énképem.


Sokmindent befolyásol a genetika, de elsősorban a környezet alakítja az emberi viselkedéseket és jellemzőket. Megint ott tartunk, ahol korábban. Rengeteget tanultam és értem, tapasztalom a fejlődéslélektant.


Te tudod mit nem értesz? Ki van írva, hogy beszélgetős fórum. Megkérded, ki mit gondol. De nem fogadod el mások saját szuverén gondolatait, tapasztalatait. Ha nem személyes véleményre, élményre, tapasztalatra vagy kíváncsi, hanem valami fennkölt módon egyetemes hozzáállásra, attitűdre stb, akkor ezt is fogalmazd meg. Mindenki a saját szemüvegén át látja a világot. Hiába hiszed azt, hogy itt te vagy az egyetlen objektív mindent tisztánlátó szemlélő, nem vagy az. Ezt éppen az bizonyítja, amit fentebb írtam. Hogy elutasítod mások véleményének igazát, vagy annak lehetőségét. Objektíven nincs olyan, hogy abszolút igazszág. Úgyhogy igen, én is, de te is a saját tapasztalatodról, véleményedről írsz.

76. unom (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:59

😁

A pszichopatás anonim is te voltál?

Te miért vagy felszínes? Miért ítélsz meg másokat a külsejük alapján?

75. vivo44 (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:53

Tehát akkor ez a magyarázata a számtalan azonos témában nyitott fórumnak!

Köszönöm, hogy megértetted, hogy miért van 3-4 naponta tőled ugyanaz a semmi.

74. Altair (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:53

Itt a probléma, hogy hazugságnak titulálod mások igazát. Attól, hogy TE nem azt tapasztaltad, láttad magad körül, más igenis tapasztalhatta azt, amit leír. Így az nem hazugság. Nem kéne firtatnod a személyes véleményeket és élményeket. Lehet, sablonos frázisnak hatnak, de ha azt tapasztalod, az lesz számodra valós és igaz. Elméleti, filozófiai, pszichológiai síkon kellene megközelíteni a kérdést. Belinkelsz valamit, megkérded másnak a véleményét. Nem elutasítod, hülyeségnek titulálod azt, hanem esetleg megkérdezed, hogy miért gondolja úgy. Elfogadod, hogy más véleménye is lehet igaz, nem csak a tiéd. Kérdezhetsz és válaszolhatsz úgy, hogy beszélgetés alakuljon ki. De figyelned kéne a komm stílusodra.


Én voltam régesrég ugyanannak a személynek a legszebb, majd a legcsúnyább is. Egyeseknek bejöttem, másoknak, sokaknak nem. Ettől nem vagyok csúnya, max azoknak, akiknek nem vagyok az esete. Így mondhatom, hogy mindkét oldalról van tapasztalatom? Talán nem, mert én nem arra összpontosítok, hogy esetleg csúnya voltam annak/azoknak, akik elutasítottak, hanem arra, hogy totál más az ízlésficamunk.

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Unom)
2021. máj. 5. 14:50
Szív nélkül az agy semmit sem ér. Csak kártékony pszichopata marad az ember.
72. unom (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 14:47
Aha. Próbálj meg az agyaddal gondolkodni, hátha eredményesebb lesz.
2021. máj. 5. 14:46
Köszi de már fent vagyok ott is.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Altair)
2021. máj. 5. 14:44

Itt a kulcsszó, a “tapasztalat”.

Mi alapján szemléled a világot elsősorban? Hát persze, hogy a tapasztalataid alapján.

Genetikájától függően pedig mindenki mást tapasztal, ezért nem egyeznek a tapasztalatok! Érted már!


Ezt a témát egy szép embernek csak úgy lehetne megvizsgálnia, ha félretenné saját tapasztalatait, de legalábbis lenne benne annyi hajlandóság, hogy beismerje az emberek jó eséllyel csak azért együttműködők vele mert tetszetős a külseje.

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Unom)
2021. máj. 5. 14:39
Amit igaznak gondolsz, az a szívből írás. Mondjuk szív is kell hozzá!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook