Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az idézőjeles kapcsolat fórum

Az idézőjeles kapcsolat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az idézőjeles kapcsolat

28. e93bb3d0ac (válaszként erre: 25. - N.diamond)
2013. márc. 4. 20:51
Egyéjszakás kaladból,2éves távkapcsolat lett, majd döntöttünk és azóta együtt élünk külföldön a legnagyobb boldogságban.
27. mikiller (válaszként erre: 26. - F0d623b3f2)
2013. febr. 3. 11:47
Így van, mindig a véletlenekből lehet jól kijönni, tudatosan egy kapcsolatot amúgy sem lehet alkotni.
26. f0d623b3f2 (válaszként erre: 25. - N.diamond)
2013. febr. 3. 09:04

Pont így igaz. :)

Előre nem lehet tudni miként alakul az élet.

2013. febr. 3. 09:00
Széchenyi: Sokszor a legnagyobb szerelem is léha kalanddal kezdődik.
24. mikiller (válaszként erre: 22. - HopeM)
2013. febr. 2. 11:53
Ebben meg jelen esetben nincs semmi, az én szótáramban egy párkapcsolat fontos része a szex, ha az nincs akkor nincs párkapcsolat, ergo nem csalod meg, mivel csak barátok vagytok.. bár sokak szerint ez arról szól, hogy kézen fogva sétáltok egymás mellett, meg adtok egymásnak egy puszit, csókot néha.. dedóóóó... :)
2013. febr. 2. 11:51
Amúgy semmi nincs ebben az egy éjszakásban, amíg nem mész félre senkivel szerintem, a mia világban várhatnánk harminc éves korunkig amíg megtaláljuk az "igazit", addig meg vegetálás .. még mindig jobb mintha hetekig fűzöl valakit, ismerkedsz vele, elhívod ide-oda (persze te fizetsz, mert úriember vagy), aztán a csaj egy olyan sráccal megy el akit pár napja (vagy egy) ismer (amúgy elég gyakori példa) és belevágja az arcodba hogy ti csak barátok vagytok.. :)
22. HopeM
2013. jan. 31. 15:33
Egyszer fordult elő velem,hogy egy külföldi férfival ágyba bújtam, ismeretlenül, és még előtte be sem mutatkoztunk egymásnak..elég volt csak egymásra néznünk. Azelőtt sosem csináltam ilyet, nem is volt rá alkalmam. Volt egy barátom, akivel rémisztően közönyösek voltunk egymással, de nem tudtunk szakítani,ki tudja miért, és nem volt szexuális kapcsolatunk sem évek óta. Jött ez a pasas, és elcsábított..:) Most együtt vagyunk.
21. fildus (válaszként erre: 20. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 30. 17:46

Nagyon szépen köszönöm! :-)


Egyébként mindketten egy fájdalmas szakításon voltunk túl és egyszerűen csak jól akartuk érezni magunkat. Nem voltak elvárások, aztán szépen lassan elmélyült a dolog...

20. b74f6e5cdd (válaszként erre: 9. - Fildus)
2013. jan. 30. 17:37

Én ehhez gratulálok! Nekem is sok éves kapcsolataim voltak egy estéből, szerintem nem ettől függ egy kapcsolat milyensége.

Persze nem is úgy indultunk neki hogy most lesz egy jó éjszakánk aztán meg jó kis kalandunk. Igazából kialakult, egy estéből lett még gy és még egy és még egy majd szépen hónap majd fél év majd év:-))


Nem feltétlen nem záródhat egy jól sikerült éjszaka happy end-el! Azért hozzád írtam, mert egyben gratulálok is neked és még sok sok 10 évet szeretnék kívánni!

2013. jan. 30. 15:56
Az egyéjszakás kalandok csak mennyiségnövelők, de nálunk Nőknél a minőség ami számít.... és egy ún. hétköznapi szeretkezés is minőségivé lesz azáltal, ha érzelmek kötnek ahhoz akivel együtt vagyunk.
18. bd55e3f068 (válaszként erre: 17. - Mikiller)
2013. jan. 30. 13:32
Ki tudja... Tán Arkhimédészt igézte, mikor eltalálta az alma ;D
17. mikiller (válaszként erre: 15. - Bd55e3f068)
2013. jan. 30. 13:17
Uhh.. ott a pont.. fenéba jól beletenyereltem.. gépészhallgatóként Newton hozzám közelebb áll, már saját legendákat költök róla:D
2013. jan. 30. 10:31

Volt egy munkatársam, nagyon jó hapsi , a "cég bikája", olyan értelemben, hogy sok nő szerette volna megkapni és meg is kapta.Nős volt az illető. Nekem sosem volt elég önbzalmam, és így majdnem elájultam, amikor meghívottt egy kávéra és előadta, hogy szereti a feleségét, de szeretne velem is. Megbeszéltük, hogy ez ok. lenne, de nekem momentán nincs senkim és, ha véletlenül beleszeretek, és nem csak szexet akarok az ciki.

Nagyon kellemesen elbeszégettünk, azt mondta, jó, akkor hívjam, ha férjhez mentem :), és újra értékeljük a lehetőséget. Azután is találkoztunka munkahelyen, néha együtt ebédeltünk a menzán és a nők megpukkadtak az irigységtől.Akivel megösszejött, férjes asszony, kikaparta volna a szemem a féltékenységtől. Szóval, ha valaki olyan ,mint én ,hogy úgy érzi kialakulhat benne érzelem, ami a másikban nem, az ne menjen bele...

Megjegyzem nekem ez nagyon kellemes emlék, ellenkező esetben miden napon kín szenvedés lett volna a munkahelyemen.

15. bd55e3f068 (válaszként erre: 13. - Mikiller)
2013. jan. 30. 06:46
Arkhimédész heurékázott.
2013. jan. 29. 23:54
Spanyol viaszt akart lenni, de jó lenne ha tudnék gépelni..
2013. jan. 29. 23:50

Nekem is volt pár (hozzáteszem , nem sok, későn kezdők közé tartozom), legtöbb nem is volt egy éjszaka csak gyors szex és kész, aztán lett egy fél éves kapcsolatom, és rájöttem mekkora a különbség mikor szereted azt a nőt akivel lefekszel.. ég és föld! /Gondolom nem én találtam fel a spanyol viszat, de akkor ez úgy meglepett, mint Newton-t mikor fejére hullott az alma, csak én nem pattantam fel Heurékát ordibálva). Ezt az egyet tanultam meg, erre ez jó volt. Azóta is volt pár egy éjszakás (közel sem élvezem már őket annyira, mint a naaaagy,de rövid szerelem előtt). Nem túl jó az, hogy lefekszel valakivel, jól elvagytok pár órát, esetleg egyet, esetleg egész éjjel, aztán mindenki megy a dolgára és lehet soha többet nem talákoztok. Én voltam kellemetlen helyzetben, mert másnap találkoztam a nővel akit előző éjjel végig döngettem, aki úgy tett mintha mi sem történt volna, én meg azt sem tudtam mit csináljak, a bónusz az hogy hugomnak ez a nő akkor még a munkatársa volt, buli után felhívott a nő engem, hugom meg sógorom magához, kisszobában elkészítette hugoméknak az ágyat, ők lefeküdtek, mi meg egész éjjel durr bele, amit persze a hugom VÉGIG hallot, egész éjjel nem aludt, mert a nő "kicsit" hangos volt.. Másnap találkozunk a buszmegállóban, én, hugi, meg a csaj, és a nő elkezd csicseregni mintha mi sem történt volna.. bevallom, bántott.. pedig ő kikötötte hogy ennyi még a szex előtt, amit persze hugi is hallott ( :O ), nem bántam meg hogy belementem (nem ő volt az első negyvenes nő akivel voltam, de az ő kinézetét sok huszonéves megirigyelné), csak ilyenben még nem volt részem..


Nem..nem vagyok ellene, de mellette sem.. bár én már azért tartósat szeretnék..

12. tzs65
2013. jan. 29. 20:59
Mindig elítéltem az egyéjszakás kalandba bocsátkozó nőket..Aztán egy este többet ittam a kelleténél?...Botrány lett, még szót sem válthattunk a kollégámmal (Mindketten házassságban éltünk.). Aztán majd két év múlva újra kezdtük, mert kiderült, hogy egymásnak teremtettek minket. Tizenkét éve vagyunk boldog pár. Imádlak gátlásoszlató keresztes ital! (Bár azóta nem iszlak!)
11. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Melike09)
2013. jan. 29. 18:26

Az egy éjszakás kalandban ha valaki elkezd többet érezni az csak az az illúzió amit a tökéletesség látszata kelt. Egy meggondolatlan éjszakában valószínűleg két „kiéhezett” partner találkozik. Amikor ki vagy éhezve még a középkategóriás falat is mennyei. Szóval aki nem tudja a helyén kezelni, mert az érintés ismerős érzéseket felelevenítve, beindít bizonyos szerelemhez hasonló pavlovi reflexeket, azok kellő önismeretükkel rendelkezve bele se menjenek egy ilyen kapcsolatba. Mert ez a ragaszkodás bármennyire is a dacos kisgyermekszerű ellenkezést váltja majd ki egyes jelenlévőkből, nem valós szerelem. :) Ez csak kapaszkodás a látszatmennyországba. Miért is?


Nem ismerjük a másikat, sem a jellemét csak esetleg az érzékiségének azt a fokát amikor régóta nem kapott meg valami, és megkellet érte dolgoznia. Tehát kaptunk egy maximális tenni akarást, bizonyítási vággyal együtt. A „rendes szerelemben” mindez szinte állandóan jelen van. Mert ha ezután ez alábbhagy akkor az ember fia vagy lánya csak ül, vagy fekszik pityeregve, hogy mennyire át és meg lett szexelve. :) Pedig tudhatná, hogy ésszel belegondolva ez nem szerelem, vagy nem érett szerelem. Érdemes különbséget tenni. Persze akik az örök irányíthatatlan rajongást pártolják, azokkal sincs baj, de az a fajta naivitás önmaguknak minden alkalommal egy harakiri. :)


Az „Carpe diem!”, nem azt jelenti hogy legyél hülye most azonnal, vagy buta. Hanem azt hogy ragadd meg a lehetőségeket, élvezd amit kapsz ezáltal, de légy mindennek a tudatában és hálás érte.

Ha kellőképp figyelmes maradsz és kondicionálod magad a jelek figyelésére, és következtetsz abból amit mond a másik, és nem képzelsz bele többet, akkor nem csak jelen vagy az életedben, hanem tudatosan is élsz. Továbbá senki sem kötelez ilyen légyottokra, lehetsz máshol is másképpen.

A pofonokba tudatosan vagy tudatlanul, de Te szaladsz bele ha ezeket a törvényszerűségeket vagy nem ismered el vagy nem ismered. Hiszen a törvények nem ismerete nem menetsít a 2bűntetés” alól.


Ha tudjuk magunkról, hogy a gyengéd érintések kiváltanak gyengéd érzelmeket, akkor nem megyünk bele ilyen kapcsolatokba. (Én ezért nem is akarok ilyet.) Szóval eleve nem is értem ezt a cikket. Mert aki ezt nem tudja az megtanulja. Ez a tapasztalás. Ezen mehettél vagy mész keresztül, s emiatt írhattad meg. Tanulságos lehet fiataloknak, bár sokan közülük már nem erkölcseikről híresek.

Neked továbbra is azt javaslom: „Élj a mának, ne a mamának.” :)

10. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Melike09)
2013. jan. 29. 11:13
Mióta megjelent az a film, amit nem láttam, de elég bénának képzelem el, azóta minden csalódott királylány "barátság extrákkal" fémjelzést süt a kis afférjára, ami ebben az esetben is -finoman fogalmazva- megmosolyogtató.
2013. jan. 29. 11:13
A mi kapcsolatunk egy éjszakásnak indult és házasság lett belőle, idén ünnepeljük a 10. évfordulónkat...
8. 30cdb4b1dd (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2013. jan. 29. 10:15

Nem az egy éjszakával van a baj, hanem azzal, hogy a pasi mást is akar mert esetleg a nő megérinti a lelkét vagy csak néha visszajár ingyen numerára.


Az ilyen típusú nők elől menekülnek, hazudoznak a férfiak. Lehet már meg is bántja, hogy elkezdte....

2013. jan. 29. 10:13

Szia!

Nekem az összes hosszú távú kapcsolatom egy éjszakásnak indult!


vagy azért keres meg a pasi utána, mert megkedvelt (megszeretett, hiányzol neki) vagy azért, mert a könnyű prédát nem hagyja ki, de nincs érzelme.


Nálad utóbbi volt!

Olvasd el ezt a cikket szerintem ezt pont az ilyen lányoknak írták, mint te.


[link]

2013. jan. 29. 10:06
Én is vmi hasonlóban vagyok, viszont egy ismerősöm szerint: érezzük jól magunkat és ennyi. De ez tényleg nem ilyen egyszerűen működik.
2013. jan. 29. 10:05
Sziasztok! Nem egyszerű ez a téma :-(
4. ittmost (válaszként erre: 3. - Ittmost)
2013. jan. 29. 10:03
Kimaradt:hogy a másik szerelmes ÉS kapcsolatot akar
2013. jan. 29. 10:02

Soha nem szabad azt gondolni,hogy a másik is szerelmes,míg ki nem mondja..vagy meg nem kéri a kezedet egyenest.(és persze még ekkor sem biztos).

Nem kell illúziókat kergetni,meg képzelődni,akkor meg lehet úszni egy ilyet igen kevés fájdalommal.

2013. jan. 29. 09:22

Cikk - a teljesség igénye nélkül.


A felvázolt helyzetek valóban megtörténhetnek, de vannak kivételek. Amikor az egy éjszakásból holtomiglan lesz...

Szóval talán általánosítás, de bármi megtörténhet.


Egyetlen mondat a lényeg a cikkben: ÉLJ A MÁNAK!


Bocsi, szép napot! :*

2013. jan. 29. 09:08
Egy éjszakás kalandba bonyolódni csábító... De bele gondolunk ilyenkor abba, hogy akkor mi lesz, ha az egyik fél, többet érez a "kis" kalandunk után?

Általában nem gondolunk bele és erre mi ad alapot? Egy két szóból álló mondás, miszerint "Élj a mának!". Azt hiszem, erre mondják azt, hogy fiatalság bolondság, ám van, amikor bolondságunkért túl nagy árat fizetünk.

Ugrás a teljes írásra: Az idézőjeles kapcsolat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook