Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az I love retro fesztivál visszanézhető valamilyen hivatalos oldalon? fórum

Az I love retro fesztivál visszanézhető valamilyen hivatalos oldalon? (tudásbázis kérdés)


5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. ápr. 3. 16:39

Én nem trógerkodni akarok ha erre céloztál,csak miután a fosbukon kivul amit utalok nem nagyon hirdettek,en meg mint ufo nem vagyok rajta azon az oldalon,így lemaradtam róla.A kioktató hangnemet másnak tartogasd.Fizettem volna ha tudok róla!!

Amúgy meg először azt írtad neked sikerült megtalálnod,utána meg mégsem.

Biztos agyadra ment a bezártság.

Köszi a semmit.

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2020. ápr. 3. 14:19

Azt találtam amit te.

Nem tették közé, nem osztották meg.

Online esemény volt, ahová regisztrálni kellett és adakozni.

Fura is lenne, ha az egy hete történt fizetős eseményt most ingyen közé tennék. Becsapottnak érezném magam a fizetős látogatók részéről.

Majd kiadják és megveheted.

3. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. ápr. 2. 16:36
Melyiken?En is kerestem.Mindenhol csak reszlet van es abbol se az osszes.A teljes videot keresem.Youtube-on nem talaltam és facebookon se.Bar facebookba bena vagyok mert nem vagyok fent.Apukamen keresztul neztem bele ugyh ha ott van akkor segitenem hogy hol talalom?
2020. ápr. 2. 16:28
Nekem sikerült a hivatalos csatornákon utánanéznem.
2020. ápr. 2. 16:02

Szeretném visszanézni,mert sajnos lemaradtam róla,de nemtudom meglehet e valamelyik hivatalos oldalon nézni így utólag?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook