Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az extrém elhízásról fórum

Az extrém elhízásról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az extrém elhízásról

1 2
5. jasminie (válaszként erre: 4. - Piper72)
2006. júl. 13. 13:20

Szia Piper!


én itt nem találtam fotót? Pontosan mit is kell beírni?

2006. júl. 13. 12:45

Láttam én is egyszer egy hasonló műsort, abban meg arról volt szó, hogy az ilyen rettenetesen kövér nőket a férjük hízlalja fel. Allítólag van ilyen, hogy nekik akkor szép egy nő, ha minnél kövérebb. Aztán meg tetszik nekik, hogy a nő tőlük függ... Arra vezették vissza, hogy az ilyen férfinak kissebbségi komplexusa van, és ilyen módon oldja meg, hogy a felesége még véletlenül se tudja elhagyni.

Van fent itt a portálon is egy kép az egyik nőről, aki a filmben szerepelt. A kép címe csipsz evés előtt és után. Őt is a férje hízlalta fel...

Sokszor a rokonok és a hozzátartozók a vétkesek.

2006. júl. 13. 12:29
Hát, tényleg elég durva. Egyik ismerősöm is van vagy 200 kg, és nem tudom megérteni, hogy miért hagyta el magát. hiszen nagyon csinos volt (igaz nem volt sovány, de abszolút duci sem), aztán a gyerekei után kezdett őrületesen hízni.
2006. júl. 13. 11:04
Szerintem könnyen meg lehetne oldani a problémát, egyszerűen nem kell nekik enni adni csak normál adagot. Úgysem tudnak mozogni! Nem fognak elmenni a boltba ételért. Azért elég durva, hogy vannak ilyen emberek. Nem értem a rokonokat sem.
2006. júl. 13. 09:38
A nagyon elhízott emberekről: nőkről és férfiakról, akik átlag 290-390 kilósak, és a teljes étkezési rendjükről. Egy Tv műor alapján írtam le, amit ott láttam. Tanulságosnak találtam, gondoltam megosztom veletek.

Ugrás a teljes írásra: Az extrém elhízásról
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook