Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az extrém elhízásról fórum

Az extrém elhízásról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az extrém elhízásról

1 2
2015. márc. 16. 11:53
Én is rengeteget küzdöttem a túlsúllyal. Mindenféle diétát kipróbáltam, de nem használt. Aztán ajánlották a Mens Mentist, ahol végre kiderítették elhízásom okát, és ennek alapján kezeltek. 27 év után most végre először jól érzem magam a bőrömben, sportolok, kirándulok! Csak ajánlani tudom!
2014. okt. 17. 13:35
Valami miatt zabálnak ennyit. Valami pszihés problémájuk van,és aztán a butábbja észre sem veszi,hogy hol tart már,hogy pl 200kg-asra zabálta magát,annak akinek kicsivel több esze van az meg sopánkodik,de képtelen már lefogyni mert nagyon nagyon akaratgyenge. Jobb azt mondani,hogy áá nekem már mindegy. Egyébként nem tudom őket sajnálni,de nagyon a családját sem. Ostobák a családtagok akik az ilyeneket etetik ás gondozzák. Annyi pénzt és energiát tehetnének más értelmesebb dologba is mint egy állat módjára viselkedő zabagépet kiszolgálnak. Megoldás szerintem erre nem nagyon van. Talán igen az megoldás féleség lehetne (bár biztos nem valami egészséges..mondjuk a 300kg sem),hogy egyszerüen nem adni neki enni. Mégha rosszul is lesz. Lássák el mivel mozogni nem tud és adjanak neki vizet és hiába könyörög,sir,hisztizik kajáért egy szó nélkül kellene ellátni és kimenni tőle a szobából. Vagy nem tudom,de hát másképp hogyan? Kórház..ja akinek van némi esze és talán akarata..,de valahogy én sajnálnám ezektől az orvosi ellátást. Tudom gonosz vagyok. De náluk sokkal komolyabb betegségekkel küzdő emberek vannak akik nem a saját f...tol lettek betegek.
33. LauraK (válaszként erre: 28. - Erikpipi)
2014. okt. 17. 13:14
Én nagyon sokat híztam az elző kapcsolatom alatt, ami 3 évig tartott. Utólag visszagondolva az én párom , és a mi kapcsolatunk is ebbe a kategóriába sorolható,de amikor benne van az ember, nem tűnik fel. Legalábbis nem ennyire élesen. Nálunk nem volt szószerint vett "etetés", de erősen ételközpontú volt, és a gyarapodó súly nem volt probléma számára, sőt. Most ettől a súlytól próbálok megszabadulni.
32. o.andi
2010. febr. 24. 11:26
hmmm nem igazán jó dolog ha valaki szeret zabálni...mert én azt teszem!!sajna:(
2008. febr. 16. 13:38

én a viasaton láttam ilyen műsort.. abba a korházba már sztem engem is felvettek volna...

sztem alapvetően az a baj az extrém elhizottakkal hogy csak az evésben ételekben látnak örömöt..semmi másban..

na meg az akaraterő hiánya. itt már segitségre van szükségük.. aki meg még a korházba menetel után is hizik azt hazaküldeném és azzal foglalkoznék aki fogyni akar..

nem szeretem azt aki csak nyafog hogy kövér de semmit sem hajlandó tenni érte, és ráfogja hogy nincs akaratereje. hát legyen!

amugy meg nem kéne engedni hogy kaját rendeljenek... meg nem kéne adni nekik..

a túlevésröl is ugy kell leszokni mint az alkoholrol, nehéz , rohattul nehéz dolog de meg lehet csinálni

30. Icus (válaszként erre: 28. - Erikpipi)
2008. febr. 16. 07:11
Igen ez egy másik történet:(( Akikről én beszéltem, azok bementek a korházba, hogy fogyjanak, önszántukból. Akikről te beszélsz, az mégszomorúbb, főleg, amikor az "etető" megunja a dolgot, és otthagyja a csajt a pácban:(
29. 70a5a27405 (válaszként erre: 28. - Erikpipi)
2008. febr. 14. 01:06
Akkor szerintem az ilyen faszik, pszihések. Azok a nők is hülyék aki ilyenbe belemennek! Én ezt egy férfi kedvéért se tenném meg!!
28. erikpipi (válaszként erre: 27. - Icus)
2007. okt. 1. 10:59

Azt elfelejtetted leírni, hogy ezeket a nőket, férfiak etetik.

A férfi beteg, mert ráveszi a nőt akit szeret, hogy zabáljon,mert így szereti. Láttam olyan nőt, aki abbahagyta, és a pacák beleroppant, mert a nő elkezdett fogyni.

Tehát, ez a férfi részéről egy zsarolás, és az ő betegsége.

A normál életre levetítve: A nőő annyira szereti,hogy mindent megtesz érte. Pl. más férfi erőszakos veri a nőt, az meg szereti és engedi. Lehetne ezt sorolni...

27. Icus
2007. okt. 1. 10:52
A TV3-on van rendszeresen ilyen műsor. Megdöbbentőek ezek az emberek. SZámomra mégis az a megdöbbentő, hogy amikor korházba kerülnel ott is híznak. Miért kell nekik egyáltalán enni adni? MIért kel őket tisztába tenni és mosdatni, ápolni a bőrüket. MIvel ápolják és gondozzákm őket, sosem fohnak lefogyni, de ha magukra hagynák őket, biztos, hogy erőt vennének magukon.
2007. okt. 1. 10:22
Én a tévében láttam egy műsort ahol ilyen testalkatú nőket mutattak! Hát nagyon undorítóak! Semmit se tudtak egyedül megcsinálni, mert nem is tudtak volna. Egy másik egyén rendezte őket!
25. sitecom (válaszként erre: 23. - Zikzik)
2006. okt. 24. 06:08
kedves Zikzik!-egy árva szoval sem irtam,hogy extrémen elhizott.az elözö hozzászolásra tettem egy pici példát :) "30 felett hályas nö""
2006. okt. 11. 23:20
Ha mar szerencsetlenek ide jutottak, logikus h egyetlen oromuk az eves. Mar sokkal hamarabb kellett volna gondolkodniuk. Jo ez a cikk elrettenteskepp.
23. zikzik (válaszként erre: 22. - Sitecom)
2006. okt. 11. 19:26
A 168cm - 90kg nem extrém elhízás. Ha hízna még 100kg-t, akkor beszélhetnénk extremitásról.
22. sitecom (válaszként erre: 21. - Elfolytam)
2006. okt. 5. 07:14

egy picit cáfolok.

a növérem 38 éves..nöiesen teltkarcsú..a teste igy is feszes..nem plötyett,nincs narancsböre.az arca kimondottan babásan telt...168cm-90 kiló.kellemesenöltözik,a neki megfelelö korosztály divatát követve...a férfiak bomlanak utánna-"érdekes modon a fiatalok"..ja és 3 gyermek szülésen van tul.

lehet ritka...de igen is van 30 fölött is jó nő-még telten is !!!!!!

2006. júl. 27. 19:37

megjegyezném,hogy 30 után az emberek

olyanok lesznek,mint a lecsó,én nem láttam csinos

30 feletti hájas nőt már bocsánat......

2006. júl. 20. 12:43
Hát teljesen ledöbbentem ezen a cikken.Simán meglehetne oldani azzal hogy kevesebb ételt adnak az ilyen embereknek. ((és akkor még én aggódok itt a 69 kilómmal))Én úgy olvastam valahol hogy 200kiló felett már nagyon kevés az esélye annak hogy lefogyjon az illető.
2006. júl. 20. 08:27

majd fogja, amikor cukorbeteg lesz, illetve jönnek a szív- és érrendszeri gondok.

Ami csak idő kérdése egy ilyen életmód mellett...

18. 549be03e80 (válaszként erre: 17. - 575e11e2d1)
2006. júl. 20. 07:06
Hat igen, de o csak annak orul ha a zsir es a cukor csurog az etelekbol, szerintem nem is nagyon aggasztja a zabalas...
17. 575e11e2d1 (válaszként erre: 13. - 549be03e80)
2006. júl. 19. 19:03
Pedig elég lenne annyit tennie, amennyit a legutóbbi naplóbejegyzésemben írtam
2006. júl. 17. 17:15

Hat ez nem normalis!Nem foglyak fel ezek az emberek,hogy a sajat eletukkel jatszanak.

Ha pedig a rokonaik annyira szeretnek oket nem adnanak nekik zsiros kajakat,hanem valami egeszseges

etelt,es igy megindulhatna kezdetben a kilok egetese,mert ugye ilyen esetben mozgasrol nem is beszelhetunk.

15. 549be03e80 (válaszként erre: 14. - Piper72)
2006. júl. 15. 05:20
Latod ebben 100%-an egyetertek:)
14. piper72 (válaszként erre: 13. - 549be03e80)
2006. júl. 14. 22:27

Ez is már egyfajta betegség lehet...

Mert ha belegondolunk egy ilyen kövér ember már nem tud mozogni, akkor csak rajtunk múlik, hogy mennyit eszik. Nem tud elmenni a hűtőig ugyebár. De ha látom rajta, hogy rosszul van, netalán elájul, hát lehet inkább adnék neki enni. :-(((

Igazából arra kéne vigyázni, hogy ne jussanak el idáig.

13. 549be03e80 (válaszként erre: 11. - Brigitte)
2006. júl. 14. 14:35

A rokonok epp azt akarjak megelozni(szerintuk,nem szerintem!!!!!)hogy valamennyire visszatartsak a zabalastol.mert elotte a take away-ktol hozatta a kajat, iszonyu mennyisegben es penzert, igy olcsobb es kevesbe hizlalo..:(((((((

Probaltak nem adni etelet nekik, egyszeruen rosszul lettek az 1 kivetelevel, gondolom ez pszihologia inkabb...

12. zikzik (válaszként erre: 11. - Brigitte)
2006. júl. 14. 13:36

Érdekes, hogy az esetek túlnyomó részében hölgyekről van szó, bár az elhízottsági rekordot férfi tartja.


Nekem is van egy ilyen hölgyismerősöm. Ő pár éve teljesen a lovak közé dobta a gyeplőt. A helyzet az, hogy az elején még tiltakozik és protestál az ember, később már inkább nem szól. Szerintem a többi esetben is erről a passzív beletörődésről - és nem valamiféle aktív hozzájárulásról - lehet szó.

2006. júl. 14. 13:17

Piper, ez nagyon durva! :(

Szegény nő!


A rokonokat én sem tudom megérteni, hiszen ha nem adnak annyi ételt, akkor nem híznának el így. Persze vannak házhoz szállító cégek, de van aki direkt hízlalja a rokonát vagy nem tudom elképzelni, hogy ne tudja mit tesz és csak butaságból műveli ezt vele.

Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, 2 gyereke van, mindig nagyon kövér nő volt, de hirtelen iszonyat kövér lett. Megtudtam, hogy az anyósa süt, főz rá, pl. jó kis disznóhúsból rántott husit meg sült krumplit.

Biztos lelki okból is zabált a nő, de akkor is, kellett volna neki segíteni vagy neki tenni valamit, bár lehet már nem érdekelte.

2 év nagyon kövérség után meghalt. A gyerekeit nagyon sajnáltam.

2006. júl. 13. 14:25
önállóan... :-)
9. piper72 (válaszként erre: 8. - Jasminie)
2006. júl. 13. 14:24

A filmben mutatták, hogy egy csigás emelőszerkezetet épített az ágy fölé, hogy megtudja emelni a feleségét. Egyébként rengeteg időt kellett fordítani az ápolásra, mert pl. ahol állandóan összeértek a hurkák, ott kipállott, kisebesedett a bőr.

Végül lefogyott a nő, annyira, hogy már tudjon önnálóan mozogni, mert nagyon rossz volt az egészségi állapota. Most is nagyon kövér, de nincs a férjére utalva, eltudja látni magát és még dolgozik is.

8. jasminie (válaszként erre: 7. - Piper72)
2006. júl. 13. 14:09

Köszi A fotót!


Ez hihettlen. Hogy tudják egyáltalán bepelenkázni?

Hát nem tudom... Lehet hogy most gonosz leszek de megérdemli.

7. piper72 (válaszként erre: 6. - Piper72)
2006. júl. 13. 13:45

Másképp nem tudtam lementeni, az adatlapomra tettem fel. A második képen látható az említett hölgy...

A férje fotókat készített róla, és abból éltek:-(((

6. piper72 (válaszként erre: 5. - Jasminie)
2006. júl. 13. 13:37
Mindjárt megkeresem, nem ehhez a cikkhez tatozik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook