Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ex-em új párja áskálódik! Miért? fórum

Az ex-em új párja áskálódik! Miért? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 1. 06:44
le kell ütni...ennyi
10. lisa65
2010. ápr. 1. 06:43

Szerintem ne foglalkozz vele egyáltalán! Ha nem foglalkozol vele előbb-utóbb úgyis megunja, de ha lát reakciót tőled akkor biztos, hogy folytatni fogja. Szerintem ez csak arra megy ki, hogy még jobban összeugrasszon a volt pároddal.

Én elváltam, nehéz válásom volt, de azóta nagyon jól megvagyunk a volt párommal, sőt segitünk egymásnak ha kell. Mind a ketten új kapcsolatban vagyunk - de ezzel egyikünk sem foglalkozik - a gyerek miatt tartjuk a kapcsolatot.

Ha úgy érzed piszkál, vagy bánt valami inkább beszéld ki magadból, de nekik még véletlenül se szólj!

2010. jan. 3. 14:01
HMMM.Mennyi?
2009. ápr. 1. 16:36
MERT NEM EROS A KAPCSOLAT!!! NEM BIZIK MAGABAN A KAPCSOLATBAN ES AZ EXEDBEN!! MI NOK ILYENEK VAGYUNK!!! AKI EZT TAGADJA AZ HAZUDIK!!! PL. ELEG HA 2 NO MEGLATJA EGYMAST ,MEGSEM KELL SZOLALNI DE MAR SZIKRAZIK A LEVEGO!!! HA NEM SZIMPI A MASIK!!!!
2009. jan. 9. 12:34
szerintem fél, ha a párját még vmi hozzád köti, akkor kialakulhat újra a kapcsolatotok. Féltékeny, vagy mint te mondtad, mindenből pénzt/hasznot akar húzni.
6. lojoka (válaszként erre: 5. - 223cf40dc0)
2008. dec. 6. 22:49

Legyen igazad!! Nekem is az a tapasztalatom, hogy ha bánt valaki akkor általában megkapja a viszonzást a sorstól. Magam is próbálok úgy élni, hogy ne bántsam az embereket, hisz nincs is jogom hozzá.

Ebben az esetben, se jót, se rosszat nem kívánok csak nyugalmat.

Jó, hogy itt most gyorsan kiírtam magamból, s ilyen hamar meg is nyugodtam!!

5. 223cf40dc0 (válaszként erre: 4. - Lojoka)
2008. dec. 6. 22:41

ha az a türelmes, nyugodt, várakozó, visszafogott (de ezt mind inteligenciával) embertípus vagy, akkor biztosan holnapra lenyugszol picit és tisztább fejjel tudsz hozzáállni a helyzethez - szokták mondani, hogy lesz ennek még böjtje, vagy hogy mindig mindenki megkapja, amit érdemel, tehát, ha a hölgyike tényleg ilyen, biztosan megkapja majd az élettől a kiérdemelt jussát - én valahol bízom a sorsban, mert általában mellém szokott állni, mégha késve is és az aki tesz ellenem előbb-utóbb megkapja a magáét anélkül, hogy nekem a kisujjamat is mozdítanom kellene


tehát türelem, hideg fej és csak okosan


elolvastam a másik fórumot is - csak így tovább, ahogyan most csinálod, a gyereked is felnőtt lesz előbb-utóbb, valószínűleg ezen példák alapján fog rájönni, hogy mi akar és nem akar majd lenni nagykorában - valószínűleg nem "vadmotoros" :)

4. lojoka (válaszként erre: 3. - 223cf40dc0)
2008. dec. 6. 22:24

Első felindulásomban felakartam hívni. Szerencsére nincs meg a száma. Így legalább azt hiszi, hogy le...m. Az ex-emnek meg nem mondom, mert csak feszültség lenne, rögtön védekezne. Így sem áll mellettem a gyereknevelésben, minek mérgesítsem tovább a helyzetet.Mindenesetre érdekes, hogy 2 hónapos kapcsolat után , náluk már jött a gyerek. Gondolom azt hitte a drága, hogy az ex-emé mindenünk amink van s majd ő beleteszi a seggét, 14- év munkájába.

Már visszajutott a fülembe, hogy kellene még 1 gyereket szülnie, mert akkor biztosiva lenne az élete. Hát fogy az öröksége, s kellett neki valaki aki majd eltartja..

Én nem bánom ha így van, de az már ne kelljen neki amihez még az ex-emnek se volt köze...

Remélem holnapra már ezt is kialszom!!

2008. dec. 6. 22:11

mert az emberek legtöbbször irigyek a máséra!!! és sokszor azt nézik, hogy mit tudnának még.... még elvenni


én biztosan rászólnék, hogy foglalkozzon saját magával és hagyja az én gyerekemet - de ez én vagyok

2008. dec. 6. 22:11
Az előző fórumtémáddal összevetve ezt a dolgot, én úgy hiszem, hogy nem biztos magában, a vonzerejében.
2008. dec. 6. 22:05

Miért foglalkozik azzal, hogy mi milyen megállapodással váltunk el?? Miért a gyerekemet faggatja, arról, hogy ki - mit hozott a házasságba?!

Ha az ex-férjemet szerelemmel szereti, akkor nem a pénztárcájába szerelmes?! Vagy tévedek??

Jelen esetben az otthonunkról van szó. A szüleim segítségével épűlt meg a házunk, persze, hogy a miénk maradt, s amit az ex-em létrehozott azt vitte is. Korrkekten megállapodtunk. De Ő csak, nyomoz, és áskálódik!! Mire jó ez?!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook