Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az ex-em munkanélüli lett és közölte, hogy nem tud gyermektartást fizetni. Hová fordulhatok ilyen esetben? fórum

Az ex-em munkanélüli lett és közölte, hogy nem tud gyermektartást fizetni. Hová fordulhatok ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
122. bekibaba (válaszként erre: 105. - E71af41436)
2009. márc. 14. 11:53

Kedves pitzburg!

Ezt légyszi' ne te döntsd el!Az én gyermekeimmel te ne nagyon foglalkozz!

Nem mondtam,hogy kabalák lennének!

Csak apucinak ha joga van ahhoz,hogy elvigye,a kötelezettségeiről sem feledkezzen meg!

Munkanélküli vagy sem....

2009. márc. 14. 11:49

Amúgy meg segítséget kértem,nem pedig alamizsnát!

Ami pedig jár,az jár!!!

Ha beledöglik,akkor is behúzom rajta a gyermektartást!

120. tücsimücsi (válaszként erre: 117. - Toro32)
2009. márc. 14. 11:47

Ja, vagy úgy...ha téged otthagytak, mást is ott fognak hagyni gyerekekkel egy fillér nélkül.

Most én itt fejeztem be a vitát, mert ezt már nem is tudom minősíteni. Itt te minősítetted magadat.


Máskor pedig ne rébuszokba beszélj, mert nem vagyok gondolatolvasó.

2009. márc. 14. 11:45

Szia toro32!

Végigolvastam mi folyt itt tegnap,miután kiléptem!

Tényleg sok a szánalmas ember itt!

Kérdezek valamit...vagy segítséget kérek és egy nagy vita kerekedik belőle!

Jó,hogy itt mindenki ismer mindenkit!

Volt szó a szépségről is...meg miről nem!

Tényleg sajnálom,hogy ennyi embernek bonyodalmat okoztam!

Köszönöm azoknak a tagoknak a segítséget,akik megértő alappal közeledtek a témához!

A többieknek meg üzenem,hogy éljék át ezeket mihamarabb!

Ja...a sok okos kedvéért leírom,hogy nem az ex hagyott el minket,hanem én rúgtam ki őt,mert már akkor is ezt bizonyította mint most,hogy mennyire oda van a családjáért!

Ismerjétek meg előbb a másikat,majd azután írjatok ilyen sok okos dolgot!

További szép napot!

118. toro32 (válaszként erre: 114. - E71af41436)
2009. márc. 14. 11:13

"amikor a hat hónapos gyerekeddel a pasid leváltott egy függetlenre, akkor onnan szent esküt tettél, hogy még egy pasi nem fog hozzád érni, nemhogy a szíved közelébe jutni. . . "


teljesen igazad van:))))))

annyi a változás,hogy már szeretőt tartok,de a szívemhez tényleg nem engedek senkit:)))))

csak,hogy az életemben bekövetkezett változásokkal 100%-ig tisztában legyél:))))))

117. toro32 (válaszként erre: 115. - Tücsimücsi)
2009. márc. 14. 11:09

nem a szülésre gondoltam!!!!!!

mindegy!!!úgy ahogy pitz megjegyzett magának,nektek is eszetekbe fogok még jutni egyszer és beki is!bár inkább ne úgy legyen,de sajnos az élet statisztikája azt mutatja!!!!

116. toro32 (válaszként erre: 114. - E71af41436)
2009. márc. 14. 11:07

úgy érzem a hozzászólásodból,hogy azért valamennyire változott a hozzáállásod!nagyon örülök neki!!!!

nyílván nem azért van elkeseredve beki,mert azt mondta neki az ember,hogy elveszítettem az állásomat,de segítek,ahogy tudok,hanem kijelentette,hogy nem fizet innentől gyerektartást,mert elveszítette az állását!biztos megértette volna beki és nem akadt volna ki ennyire,ha így állt volna hozzá a pasi.

Az,hogy én akkor térdrerogytam az exem köcsögsége miatt,nem szégyellem.Akkor annak kellett megtörténnie.Az dobja rám az első követ,aki akkor,abban a szituban dalolva,fütyülve vette volna a fordulatot.Ja,és az törjön felettem pálcát,aki már egy ilyen pofon után egyik napról a másikra talpraáll.A lelki dolgokra gondolok,nem az anyagiakra.Nekem is volt lerakva pénzem,1,5 guriga,de feléltük.Ketten!!!!!És nem is sok idő alatt!!!!Bekinek nem hiszem,hgoy lenne lerakva egy kis forintja,mert nem lenne ennyire bepánikolva!!!

Sniki első belószálásból sütött a rosszindulat!Felhúztam rajta magam!Ne ítélkezzen egy olyan ember,akinek szerencséjére még közelében sem járt az élete egy ilyen töréshez!!!

A másik!Aki akar dolgozni,az tud is!!!!!!!Én kicsi gyerek mellett,aki három hetente egy hétre beteg,dolgozok,kifizetem a rezsim és még rakok is le!!!!!Ebben a szar világban!Vannak családok,akiknek segíteni szeretnék,hogy legyen pénzük,de nem tesznek ellene semmit,csak sírnak,hogy nincs pénz és jönnek hozzám már18.-án,hogy adjak nekik két szál cigit!!!!!

Na mindegy!!!Én rohadt büszke vagyok magamra,hogy talpra álltam!!!Ha hiszed pitz,ha nem,még mindig el szoktam olvasni a régi fórumjaim,hogy erőt merítsek belőle és büszke legyek arra,ahol most vagyok!+ még arra is büszke vagyok,hogy régen (idézzelek) sírva mentem át másik topicba,most én SEGÍTEK CSALÁDOKON,EMBEREKEN!!!!!!!!!

115. tücsimücsi (válaszként erre: 113. - Toro32)
2009. márc. 14. 10:46

Szia "Drága"!


Minek vagyok én előtte????

A gyerekszülésre gondolsz? Csak hogy tudd: lassan 8 éve van egy szuper férjem és 2 csodálatos gyerekem ( 7 és 3 évesek ). Tökéletesen tisztában vagyok vele milyen nehéz a mai világban gyereket, gyerekeket nevelni.

Nekünk se full rózsás a helyzetünk, de ez már más lapra tartozik.

114. e71af41436 (válaszként erre: 113. - Toro32)
2009. márc. 14. 10:41

mindig örülök ha valakinek rendeződik az élete... :)))

viszont a korlátoltságot akkor sem tudom tolerálni....

Az én "mit is dolgozol"-ra a válaszom semmit.Éppen munkát keresek,de ezt nem úgy teszem hogy sírva nyitok egy topikot,mit is tegyek...

addig majd eltart a párom(nem pedig eldob mint itt sokatokat),illetve előveszem a tartalékom,mert nekem a mit is dolgozol munkám béréből erre is tellett.

ugyanilyen témában sem fogok nyitni topicot...ennek is megvan az oka,hogy miért nem....


"pont gondoltam rád az este,amikor szóba került,hogy vannak emberek,akik csak azért járnak ide,hogy beszólogassanak mindenkinek és kiélhessék magukat.de azt hittem már rendeződött az életed és megváltoztál:)))) "



mikor este sniki egy egyszerű megállapítást tett,(ami ráadásul még igaz is!!)akkor te ott voltál az elsők között,aki szépen beszóltak neki..egy kép alapján ugye...

pedig józan paraszti(mondom jóóózan)ésszel valahol baromi belátható,ha nincs pénz,akkor ugye nem tud adni.Vagy otthon este nyomtasson????


sajnálom azokat a nőket,akik ilyen helyzetbe kerülnek,de ha esetleg vennék a fáradtságot és leülnének a volt férjükkel,hogy megbeszéljék a dolgot,akkor lehet találnak valami megoldást erre a helyzetre.

A csapból is az folyik,hogy milyen nehéz elhelyezkedni.Bekibaba ex-e mostanság vesztette el talán a munkáját,egyszer sem biztos,hogy nem akar ebből a helyzetből kikerülni...

de neeeem...ti ezt úgysem értitek meg,hiszen amikor a hat hónapos gyerekeddel a pasid leváltott egy függetlenre,akkor onnan szent esküt tettél,hogy még egy pasi nem fog hozzád érni,nemhogy a szíved közelébe jutni...

szuper szüfrazsett lett volna belőled...

113. toro32
2009. márc. 14. 10:23

pitzburg:)))))

de rég hallottam felőled:)

úgy látom még mindig vagy sokat kapsz,vagy keveset:)))))

pont gondoltam rád az este,amikor szóba kerűlt,hgoy vannak emberek,akik csak azért járnak ide,hogy beszólogassanak mindenkinek és kiélhessék magukat.de azt hittem már rendeződött az életed és megváltoztál:))))

valószínű az én csipám azért nyílt ki,mert helyrehoztam az életem,talpraálltam és megállom a helyemet!!

na mindegy:)))

Amúgy meg,én nem itt a neten verem bekibabának a nyálam és okoskodok miközben halál hülye vagyok,hanem átmegyek Nyíregyházára és minden hónapban a zsebébe rakok 45 ezret!!!!!(munkát adok neki) a gyengébbek kedvéért:))))egy papírt kell neki emberekkel töltetni és adok érte 3000 forintot!!!!na,most törd a fejed,hogy mi is lehet ez a meló:))))))

látod pitz?!én még ebben a kaki gazd-i helyzetben is tudok a másiknak munkát adni:))))))))nem is akármilyet:)))te mit is dolgozol?:))

Kiscica neked meg annyit,hogy ha apu,anyu vagy a pénzes kis pasid nem lenne,aki finanszírozná neked az iskolát,fasorban nem lennél!!!!!!Még magad sem tudod szinten tartani,nemhogy 3 gyereket!!!!!!

Ja és amin még mosolyogtam:kedves pitz,szöszi és tücsi ti még előtte vagytok annak,amiből én már talpra is álltam:)

Azt sajnálom,hogy nem olvasom majd azt a topikot,amit majd ti fogtok nyitni ugyanilyen témában!!!!!

na,minden jót:)))))))))

112. Brad (válaszként erre: 111. - E71af41436)
2009. márc. 13. 23:29
hejjj!!!
111. e71af41436 (válaszként erre: 107. - Brad)
2009. márc. 13. 23:28

te meg ne itt vihogj,menj aludni.....



:)))

110. e71af41436 (válaszként erre: 73. - Toro32)
2009. márc. 13. 23:22
adsz neki havi 45ezret???
109. e71af41436 (válaszként erre: 66. - Ea9c78b99a)
2009. márc. 13. 23:21
annyira hihetetlen hogy csak ennyit néztek ki a férfiakból....
108. e71af41436 (válaszként erre: 54. - Toro32)
2009. márc. 13. 23:19

hol van már az a nő,akinek mikor beszóltam zokogva nyitott egy topicot,hogy őt mennyire bántom....



milyen érdekes ugye a világ??rendesen kinyílt a csipád kedves...cicamica...mi...mert nem habókra pottyantotta ki a gyerekét...ha már a képekről ítélünk,rólad is sokmindent elárul,hogy a mindened a testvéred....

107. Brad (válaszként erre: 103. - 89b99f816e)
2009. márc. 13. 23:16

jah, én nem a témához szóltam hozzá, hanem hozzád beszéltem. De hogy ez eddig nem esett le.

Csak folyton mondogatod, hogy hagyjuk már abba, aztán jössz egy ugyanolyan beszólással és tulajdonképpen ott folytatod a felháborodásod megnyilatkoztatását, ahol abba hagytad.

Lényegében toporogsz egy helyben.

2009. márc. 13. 23:15
Na én leléptem erről a fórumról, hoxa helyébe törölném is az egészet, mert nem arról szól , amiért indult. Jó éjt!
105. e71af41436 (válaszként erre: 27. - Bekibaba)
2009. márc. 13. 23:14
azért mert nem fizet? ha fizetne odaadnád neki? mik a gyerekek? kabalababák?bérbe adod őket?
104. Brad
2009. márc. 13. 23:13
Igen. A kompromisszum jó dolog! Ketten könnyebb kilábalni a kakiból! Aztán utánna, ha minden okés lehet hegyeskedni!
103. 89b99f816e (válaszként erre: 94. - Brad)
2009. márc. 13. 23:12
És a te 1. hozzászólásod mégis hogy vágott a témába?! Komolyan mondom, zsákba kéne titeket gyűjteni, aztán pedig...Már pszichopatológiai eset.És mennyire egyformák vagytok :)
2009. márc. 13. 23:11
ha nincs jövedelme,akkor valószínűleg semmiből nem tud fizetni.esetleg kéne vele beszélni,hogy meddig tart ez az állapot és tudtok-e valami kompromisszumot kötni.
101. Grácia (válaszként erre: 99. - Brad)
2009. márc. 13. 23:10
Úgy emlékszem arról volt szó hogy fél évnyi nem fizetés után lehet tenni valamit, de lehet én olvastam rosszul. És hgoy eddig is késve fizetett de most mondta hogy nem is fog.
100. Grácia (válaszként erre: 98. - Brad)
2009. márc. 13. 23:09
El is mentem :D
99. Brad (válaszként erre: 96. - Grácia)
2009. márc. 13. 23:09
vhol azt olvastam...
98. Brad (válaszként erre: 97. - Grácia)
2009. márc. 13. 23:09
el kell menni más környékre...
97. Grácia (válaszként erre: 95. - Brad)
2009. márc. 13. 23:06
Egyébként itt a környékünkön az sem lenne kizárt...
96. Grácia (válaszként erre: 95. - Brad)
2009. márc. 13. 23:06
Lehet én olvastam rosszul, de nem féléve munkanélküli
95. Brad (válaszként erre: 93. - Grácia)
2009. márc. 13. 23:06
fél éve szerencsétlen munkanélküli????!!!!
94. Brad (válaszként erre: 91. - 89b99f816e)
2009. márc. 13. 23:04

ez megint nem vág a témába, holott az előbb lezártad saját magaddal való vitádat!

????

Megzakkantál???

93. Grácia (válaszként erre: 92. - Brad)
2009. márc. 13. 23:04

Mert szerencsétlent letámadtátok sec perc alatt mert más a véleménye... "varrott hajú diplomás"


De nem is ez a lényeg, hanem az hogy ha a pasi színész és dolgozik azt ő is elítéli és akkor megérti hogy feljelentés stb....


De ebben a gazdasági helyzetben nem lehetetlen hgoy nem színész a krapek hanem szerencsétlen munkanélküli...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook