Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Eta MIO Gold vagy az Elektrolux porzsákos porszívó a jobb? fórum

Az Eta MIO Gold vagy az Elektrolux porzsákos porszívó a jobb? (beszélgetős fórum)


2017. aug. 29. 12:09
Alkatrészei = tartozékai (elnézést :D)
2017. aug. 29. 12:09

Nekem az Electroluxszal nincs jó tapasztalatom, épp most vettem helyette másikat.

Maga a gép nagyon jó erős, de a csöve, a fejek nagyon rossz minőségűek. Nehezen kapcsolható át padlóról nyőnyeget porszívózós módba (remélem ez így érthető :D), és erősebb fokozaton használat közben egyszerűen lejön a fej a nyélről. Ennek az az oka, hogy nem lehet bepattintani, nincs semmi pöcök vagy menet a fejeken, csak szimplán beledugod a műanyagba a fém nyelet.

Ha effelé hajlanál, érdemes lenne szerintem megnézned, hogy a kiválasztott porszívónak milyenek az alkatrészei. Lehet, hogy tavaly óta ezen fejlesztettek, de biztos ami biztos. :)

2017. aug. 28. 19:59
Hosszú távra gondolom,78 nm lakás takaritására parketta,járólap,szönyeg+ kutyus.Én is A-s ban gondolkodom ,ez a 2 tipus abba beleesik-.Döntésben mind a 2 gép szuper ,legalábbis a leirásában.
2017. aug. 28. 19:43

"Két hét múlva, szeptember 1-jétől kezdődik az új időszámítás az uniós, ezen belül a magyar porszívópiacon. Második fázisába lép ugyanis a porszívó-szabályozás, amelynek egyik leginkább lényeges eleme, hogy szeptembertől maximum 900 Watt teljesítményű porszívókat lehet gyártani. A szabályozás első lépcsőjében, 2014 szeptemberétől az 1600 Wattnál erősebb porszívókat söpörték ki a piacról."

[link]


Az a kérdés, hogy neked milyen elvárásaid vannak a porszívóval kapcsolatosan?

Hol fogod használni, milyen szennyezettségű környezetben?

Én az A energiaosztály legnagyobb teljesítményű készülékét választanám.

2017. aug. 28. 17:15
Véleményeket és tapasztalatokat várok!
2017. aug. 28. 17:13
Porszivó kérdés:ETA mio Gold vagy Elektrolux porzsákos porszivó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook