Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Erzsébet programra kiírt pályázatoknál hol lehet megnézni, hogy sikerült-e? fórum

Az Erzsébet programra kiírt pályázatoknál hol lehet megnézni, hogy sikerült-e? (tudásbázis kérdés)

1 2
60. paki1968 (válaszként erre: 59. - Szmirma)
2015. okt. 26. 18:39
Mi nem régen jöttünk haza.Október 7-11-ig voltunk.Nagyon szuper volt minden.Voltak animációs programok délelőtt és délután is.Mi a kislányommal voltunk golfozni-nem tudunk,jókat nevettünk-moziban-igazi moziterem van-.lehet kölcsönözni biciklit :2 órára ingyenes.Hideg volt,da azért jólesett bicajozni a sok evés után.Lehet kölcsönözni-ingyen játékot-ezt nem vettük igénybe.Hatalmas park van,van játszótér,hattyúk,nekik kicsentünk reggelináél kenyeret és azzal etettük őket.Szóval nagyon hamar eltelt a négy nap,nem unatkoztunk.Ja!És van a közelben kalandpark,bob,hétvégén nyitva van ilyenkor is-elvileg,legalábbis azt mondták ott a srácok.Érezzétek jól magatokat.Lázcsillapítóval készüljetek,ha kicsikkel mentek,mert ügyleet,gyógyszertár csak messze van.A facebookon az Erzsébetprogram nyertes pályázók csoportban találsz kéepeket és sok véleményt is!
2015. aug. 1. 16:53
Esetleg valaki tudna nekem segíteni? Balatonőszödre foglaltunk szállást, de sajnos csak novemberre volt hely.Milyen programokat tudunk arra felé csinálni ebben a késő őszi időpontban?
58. paki1968 (válaszként erre: 57. - Janesné)
2015. máj. 12. 21:03

ondolom,azóta már megkaptad a választ,de ha nem ne aggódj,mert 30 nap a határidő,de én is csak 6 hét után kaptam választ.A pályázati ellenőrbnen meg tudod nézni,milyen a státuszod.

[link]

2015. máj. 5. 08:28

Sziasztok! Van még itt valaki? Létezik, hogy 3 hete beadtam a pályázatot, de még semmi választ nem kaptunk??

Folyamatosan nézem a pályázatfigyelőt :( Lassan lemondok róla :(

56. Bonti74 (válaszként erre: 55. - Paki1968)
2014. júl. 31. 17:48
Mi tavaly Siófokon voltunk! Tényleg jó volt. A kaja választéka és mennyisége verhetetlen. Viszont idén más is ki szerettem volna próbálni. Világoson voltunk. Itt a kaja .... hát mit is mondjak, nem volt túl jó. Rossz se, de Siófokhoz képest... összehasonlíthatatlan. Viszont a szoba (bungaló) sokkal nagyobb és kényelmesebb volt és a saját standrész nyugodtabb, egyáltalán nem volt olyan zsúfolt, mint Siófokon a szabad strand. Az animátorok is jobban kitettek magukért. Szóval a kaját kivéve itt mi jobban éreztük magunkat! Azért jövőre lehet hogy egy harmadik helyet választunk, mint pl. Kisújszállás, Fonyód vagy valami más...:)
55. paki1968 (válaszként erre: 53. - Pillango2004)
2014. júl. 28. 10:29
Mi immár 3.éve Siófokon voltunk az Aranypart Hotelben.Szuper volt!
54. babika_ (válaszként erre: 53. - Pillango2004)
2014. jún. 23. 17:33
Örülök, hogy nyertetek! Szerintem jó dolog ez fiatalnak, nyugdíjasnak egyaránt! :-)
2014. jún. 23. 13:04

Mi már nyertünk bár nem a nyugdíjas pályázattal!

Arra lettem volna kíváncsi ki merre megy nyaralni!

2014. jún. 23. 10:31
Küldenek e-mailt, ha sikeres a pályázat! Én nyugdíjasoknak csináltam, és küldték az értesítőt, még talán márciusban.
2014. jún. 23. 10:19
Nem jár erre senki?
2014. febr. 18. 11:46
Valaki nagycsaládosan Zánkán ? program keretében mien árak ?+ köldségek ? köszi válaszokat :)
2013. júl. 21. 14:06
Köszönöm. :)
48. Bonti74 (válaszként erre: 47. - Pillango2004)
2013. júl. 21. 11:41

Figyusz! Ezt ismered:

[link]


Itt levelezünk a szállásokról is.

47. pillango2004 (válaszként erre: 46. - Bonti74)
2013. júl. 21. 10:55

Mi Nyiregyen voltunk 2 hete.

Nagyon jól éreztük magunkat és a városrész is szép.

A strandot élvezték a gyerekek.

Azért kíváncsi lennék több szálloda tapasztalatára is. :)

46. Bonti74 (válaszként erre: 45. - Pillango2004)
2013. júl. 21. 09:45
Még nem! Illetve ismerjük Világost, mert sokszor megyünk oda fürödni és egyszer nyaralni is voltunk a Korona Zrt. nyaralójában. Éppen kérdezni akartam, hogy arról tudsz-e valamit? Nem volt világos, hogy melyik épület milyen...
2013. júl. 20. 18:56
Világoson voltatok már?
44. Bonti74 (válaszként erre: 43. - Paki1968)
2013. júl. 20. 18:31
Most is kánikula volt, kivéve talán az első nap, de akkor a Galérius fürdőben voltunk, mert az is nagyon szeretjük. Mi minden reggel 8-kor az aromaterápiás szobában indítottunk és este a férjemmel felváltva szaunáztunk, mert mi függők vagyunk!:))
43. paki1968 (válaszként erre: 42. - Bonti74)
2013. júl. 20. 15:14
Igen a B épületben két részből álló szobában voltunk,de ott nincs légkondi,de ettől függetlenül minden nagyon jó volt és a lényeg,hogy egy nappal tovább voltunk.tavaly is B épületet kértünk,akkor viszont a főépületben voltunk.Ezért az idén a gyerekek kicsit csalódtak.De megágyaztam nekik kint az erkélyen és ott aludtak.Mi az általad említett szobákat tavaly sem vettük igénybe,mert mind a kétszer pont kánikulát fogtunk ki,így szinte egész nap fürödtünk.Mi is meg voltunk elégedve mindennel.
42. Bonti74 (válaszként erre: 40. - Paki1968)
2013. júl. 20. 08:52

MOst faggattam ki a recepciósokat, hogy milyen a B épület, mert mi az A-ban voltunk. Kicsi volt a szoba , de légkondis és aludni elég volt. Viszont mondták, hogy a B épületben két szoba van összenyitva.

És ugye ott eggyel több éjszakát lehettünk volna...

Itt az A épületben a szintünkön volt a szauna és az aromaterápiás szoba, ami nagyon jó volt, mert minden nap mentünk.:) Szóval mindkettőnek lett volna előnye és hátránya is. Minden esetre mi is maximálisan elégedettek voltunk mindennel!:))

41. napsugár35 (válaszként erre: 39. - Paki1968)
2013. júl. 19. 20:43
Tavaly augusztusban írták ki, vagyis nekem akkor szóltak hogy van őszi is. Most figyelem hetente. :)
2013. júl. 19. 20:20
Mi is nyertünk tavaly is meg az idén is,de a téliről nem tudtam.Mindkétszer Siófokon voltunk.Nagyon jól éreztük magunkat.Az idén már én is alig tudtam lefoglalni a helyet,mert április végén már szinte alig volt üres helye,így június végén voltunk,de pont kánikula volt így nem is volt baj.5 éjszakát voltunk a B épületben,de minden nagyon szuper volt.ha sikerül,jövőre is megyünk.
39. paki1968 (válaszként erre: 38. - Napsugár35)
2013. júl. 19. 20:17
Télre is lehet pályázni?Ezt mikor írják ki?
2013. júl. 19. 17:54
Mi voltunk tavaly nyáron is és idén is Siófokon, tavaly télen meg az őszi pihenéssel Mátraszentimre Bagolyirtáson. Nagyon-nagyon jó volt. Én is figyelem mikor lesz kiírva a téli.
2013. júl. 19. 17:50
Sziasztok! Ez nagyon jó hír, hogy jövőre is pályázhatunk.:) Azt hittem, hogy esélytelen. Mi most voltunk Siófokon és nagyon jó volt!!! Balatonvilágosról is jókat hallottam, de ott már (nem Erzsébet programmal) nyaraltunk. Hallottam, hogy téli üdülésre is lehet pályázni és azt valamikor ilyenkor szokták kihirdetni. Göd milyen? Télen érdemes oda menni?
36. pillango2004 (válaszként erre: 35. - Bun Csilla)
2013. júl. 1. 18:53

Mi 2 év alatt 3 pályázatot nyertünk.

Eddig még csak Gödön voltunk, de nagyon jól éreztük magunkat.

Jövőhéten nyiregyházára megyünk. Augusztusban pedig Balaton-világosra.

2013. júl. 1. 13:54

Nem tudom miért vannak ezek a negatív tapasztalatok, mi is igényeltük megkaptuk tavaly, siófok 6 nap/5 éjszaka 30000ft önrész befizetésével.

Idén nem pályáztunk, mivel tavaly nyertünk és elsőbbséget élvez aki nem nyert, de küldtek egy emailt hogy kevesen pályáztak be adhatja az is aki nyert. Ismét megkaptuk, igaz május közepén, rengeteg szállás már le volt fogllalva de mégis találtunk olyat ahol még nem jártunk. Dombóvár-Gunaras Erzsébet hotel 15000ft /4 fő 5nap/4 éjszaka félpanzió.

Ja és semmi plusz összegbe nem kerül

2013. márc. 4. 21:44
Idén meddig lehet pályázni?Nem találom a honlapon.:(
2012. dec. 16. 19:53
Volt valaki Gödön? Vagy Balatonvilágoson?
2012. júl. 9. 13:30
És miért átverés?
31. pillango2004 (válaszként erre: 30. - Becseiagi)
2012. júl. 9. 13:28

Hú!!!Kicsit megijesztettél, de utána néztem! Lehet nem egyről beszélünk, de nekünk 2012.07.06. volt a leadási határidő.

Pályázati felhívás

a Belügyminisztérium

és az irányítása, felügyelete alá tartozó szervezetek (együtt: belügyi szervek)

hivatásos állományú tagjai, kormánytisztviselői, közalkalmazottai és munkavállalói számára.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook