Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Erzsébet program keretében milyen összeget lehet kapni? fórum

Az Erzsébet program keretében milyen összeget lehet kapni? (tudásbázis kérdés)

2015. aug. 1. 16:51
Esetleg valaki tudan nekem segíteni? Balatonőszödre foglaltunk szállást, de sajnos csak novemberre volt hely.Milyen programokat tudunk arra felé csinálni ebben a késő őszi időpontban?
2015. márc. 10. 09:59
Tehát aki még csak most várja a kártyát, mint mi, mert először nyertük meg, akkor nem is biztos, hogy lesz hely, mire a foglalásig jutok????
9. Mária 54 (válaszként erre: 3. - Fanba)
2015. márc. 10. 06:38
A kártya fedezi azt a szolgálttást, amit megpályázol: szállást és a pályázatban leírt ellátást pl.: teljes vagy félpanzió, fürdőbelépő. Szállást lefoglalni a kártya számával lehet. Gyorsan megküldik a pályázat lezárása után.
2015. jan. 11. 07:47
Köszi a válaszokat.Én nem tudom,hogy működik ez most szeretnénk először pályázni, de azt biztos,hogy írták,hogy ha nyerünk és befizetjük az önrészt akkor kapunk majd egy kártyát és azzal tudunk menni nyaralni( a fogalalásról nem volt szó,mármint ,hogy ahoz is kell-e a kártya) azért gondoltam.hogy azon van egy bizonyos összeg és vannak különböző nyaraló helyek és az alapján,hogy mennyi pénz van a kártyán tudok gazdálkodni hgy mit választok.
7. Highlander73 (válaszként erre: 6. - Sirga)
2015. jan. 10. 13:53
Nem tudom ez tavaly volt-e,vagy Ti nem a nagycsaládosban pályáztatok,de nekünk csak a kártyával lehetett foglalni tavaly.Vagyis amíg nem érkezett meg a kártya,addig foglalni sem tudtunk.Utána meg már csak tavaszra vagy őszre volt hely. :(
6. Sirga (válaszként erre: 3. - Fanba)
2015. jan. 10. 13:51
Így van, ezt az összeget befizeted - persze, ha nyertek -, és ennyi.(Mi nem kaptunk kártyát: odamentünk a szállodába, megmondtuk a nevünket, és adták a szobakulcsot.)
2015. jan. 10. 12:53

Ez nem konkrét összeg.

Megpályázod a programot.Ha jóváhagyják befizeted az önrészt.Ezután kapod meg a kártyát,amivel majd szállást foglalhatsz.Nincs rajta pénz,hiszen nem tudják hová fogsz menni,hol lesz hely!

Aztán a szálláshelyen majd kapsz egy számlát amin szerepel hogy mennyit kellett volna fizetned ha teljes áron mész.

Szóval a lényeg:nincs a kártyán pénz.

2015. jan. 10. 12:48
Tudom,hogy nem pénzt adnak hanem Erzsébet kártyát, és az az általuk megadott nyaraló helyeken lehet lenyaralni. De ezen az Erzsébet kártyán végül is pénz van és ezt tudom a nyaralásra felhasználni az érdekelne,hogy mekkora ez az összeg.
2015. jan. 10. 12:45
Az érdekelne,hogy mekkora az az összeg amit az Erzsébet program keretében biztosítanak. Nem a nagy családos programban hanem az egyéb pályázatokon belül a közleledés területén foglalkoztatottak pályázatára jelentkeznénk. Igaz majd csak áprilisban lehet pályázni de érdekele,hogy egyáltalán mire pályázunk,mert sehol nem írják az összeget, csak az önrészt ami a pályázónak és házastársának 5000 Ft/fő, a gyerekeknek pedig 2500 Ft/fő. Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 10. 12:41

Mire gondolsz?Nyaralásra?

Nem pénzt adnak,hanem nyaralást.Valamennyi önerőt be kell fizetned,a többit állják.

2015. jan. 10. 12:39
Az Erzsébet program keretében milyen összeget lehet kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook