Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Erő című könyvet érdemes megvenni? fórum

Az Erő című könyvet érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 7. 14:20
A leghatalmasabb erő az univerzumban a pletyka.
2012. márc. 7. 12:15
Azt tanácsolnám, fogd a kezedbe a könyvet, olvasd el az ismertetőt, esetleg olvas bele, és érezz rá, hogy ez Neked szól-e.
2012. márc. 7. 12:14
Minden könyv, illetve a benne leírt dolgok csak annyira hasznosak, amennyire az ember aki olvassa el tudja fogadni, képes benne, neki hinni, és fogékony az adott témára. Önmagában attól, hogy megveszed a könyvet, netán még el is olvasod, nem igazán fog "megváltozni" semmi! Ha már felmerült a gondolat, hogy vennél egy ilyen témájú könyvet, valószínűleg nyitott vagy a benne leírt dolgokra. Ám ez még nem biztosíték arra, hogy ahogy átadja az író a mondanivalóját, valóban el is jut Hozzád. Ismered azt a mondást, hogy ami az egyik embernek orvosság, az a másiknak lehet méreg. Csak Te tudhatod, hogy az a könyv neked jó lesz-e. Ha nem, még mindig nem biztos, hogy Benned, vagy akár a könyvben van a hiba. Egyszerűen csak nem találtatok egymásra. Ugyanakkor lehet, hogy egy másik író, másik hasonló témájú könyve pedig egycsapásra megváltoztat...
7. c7a878c6b5 (válaszként erre: 6. - Tneksz)
2012. márc. 7. 12:00

Igen!

Feltöltött nagyon sok pozitivitással, erővel.

6. tneksz (válaszként erre: 3. - C7a878c6b5)
2012. márc. 7. 11:59
Hogy érted,hogy sokat segített,lelkileg???
5. c7a878c6b5 (válaszként erre: 4. - Tneksz)
2012. márc. 7. 11:59

A Titok szerzőjének csak jó könyve lehet:)

Én megvenném:))

2012. márc. 7. 11:58
Rhonda Byrne könyve
2012. márc. 7. 11:54

Ki a szerzője?

Nekem Louis L. Hay: az erő benned van c. könyve van meg. sokat segített, ha rossz passzban voltam!

2012. márc. 7. 11:53
Vélemények,tapasztalatok érdekelnének,megvegyem vagy ne???
2012. márc. 7. 11:52

Arra lennék kíváncsi,hogy tényleg megváltoztatja(-hatja) az életünket?

Valóban renbe teszi a lelket,a gondolatainkat és elindíthat egy sikeresebb út felé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook