Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én történetem fórum

Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem

2013. nov. 2. 18:34
Sziasztok,sajna nekünk se lehet babánk,már 5éve probálkozunk és most voltam kisebb mütéteken és kiderült hogy petefészkeim el vannak dugulva,konsztra anyaggal probálták fel tölteni de az egyik félig megy be a másik meg egyáltalán nem..erre a doki azt mondja hogy sajna csak lombik bébi lehetséges....Hát remélem egyszer lesz nekünk is már szép babánk...
2013. ápr. 5. 21:42
Ne add fel!Nekünk is az első inszemináció vége missed ab lett de most itt szuszog a másik szobába a kislányunk aki spontán megfogant!Kitartás és ne add fel!!
2013. márc. 20. 04:50
Eloszor is sok sikert kivanok az elotetek allo uthoz!Azonvban leginkabb azt szeretnem mondani,hogy ne addjatok fel akarhogyan is vegzodik a kovetkezo beavatkozas.nekunk volt 3 lombikbaby.Mindharom sikertelen,az orvos sem bizott a sikeressegben.osszetortunk,de nem adtuk fel.termeszetes gyogymodokhoz folyamodtunk es ket ev mulva ,termeszees uton teherbe estem es ma mar egy 2 es fel eves kislany kimondhatatlanul boldog szulei vagyunk.Ha erdekelnek a reszletek es tudok barmiben is segiteni,irjal nyugodtan.sok sikert meg egyszer!
2013. márc. 18. 13:04

Én is 2 babát veszítettem el, és most itt van a kis drága csodánk!!!

Ne add fel!!!

Együtt érzek veled, és kívánom hogy hamarosan jöjjenek a jobb hírek!!!!!!!! :D

2013. márc. 18. 10:41

Szia!

Tudom, hogy mit éltél át, nagyon sajnálom. De ne add fel, muszáj küzdeni. Mi 8,5 évet vártunk, 3 vetélés, egy méhen kívüli terhesség, és már várakozó örökbefogadók voltunk, mikor megfogantak a Drágaságaink. 2. inszemináció alkalmával.

Nagyon nehéz, de én azt szoktam mondani, ha ez volt az ára annak, hogy legyenek a Gyermekeim, akkor tissztességel megfizettük és nem bánom. a lényeg, hogy itt vannak egészségesen 3 évesek.

Kitartást és sok erőt kívánok Nektek!

Várom majd a jó híreket!

2013. márc. 17. 12:29

Szia!

Sajnálom, hogy Neked is át kellett élned ezt.

Nálunk is az első inszem sikerült, de sajnos missed ab lett a vége. Nem adtuk fel, és a harmadik inszem után pozitív lett a teszt. Igaz, sok gond volt a terhesség alatt, de ma már 16 hónapos a kislányom.

Kitartást és nagy ölelést küldök!!!

Remélem, hamarosan teljesül az álmod!!!

2013. márc. 16. 20:13
Szia! Szorítok és kitartást kívánok neked és leszel még boldog család anya meglátod! Sok sikert és egészséges babócát kívánok neked!
2013. márc. 16. 18:53
Csütörtökön volt a második missed ab.-om.Nagyon szar érzés,lélekben inkább nem is gondolok bele.Ami engem vígasztal az a két és fél éves kislányom,de így is nagyon rossz.Kitartás neked!!!!!
2013. márc. 16. 12:16

Szia

szorítok hogy legközelebb minden rendben legyen

nekem is volt kisbabám előtt egy angyalka, igaz ő már a 6.héten elment:(

de gondolj arra az bíztasson, hogy akkor tud sikerülni, s legközelebb meg is marad a baba. S tán jobb így - lehet közhely, de rosszabb lett volna, ha esetleg születése után történnek bajok...

Tudom szörnyű mikor már tudod nem él, s így kell tölteni a napokat...várni a műtétet... elbúcsúztam azokban a napokban tőle, talán jobb is volt mintha azonnal műtöttek volna... de azt hiszem én már tudtam, de azért reménykedtem, hogy az uh majd más mutat...

2013. márc. 16. 12:08

Már március van, mi a helyzet azóta?

Kitartást!

2013. márc. 16. 11:34
Remélem hamarosan jó hírekkel jössz!Kitartás és soha ne add fel!Sikerülni fog!Drukkolok nagyon!
2013. márc. 16. 10:46

Én is remélem, hogy hamarosan jobb hírrel jössz majd!


Azonban van ebben a szomorú történetben is sok-sok pozitívum: elsőre sikerült az inszemináció, már ez is óriási dolog, és nagyon jó jel!


Részvétem azért, mert nem maradt meg az első babátok:( Sajnos átérzem, és sajnos nagyon gyakori dolog ez:(


Csak előre tekints!!!!

2013. márc. 16. 10:10
Szia! Sok-sok erőt és kitartást kívánok Nektek! Sikerülni fog!!! Azóta mi történt?
2013. márc. 16. 09:08
Sajnos 7 éve nem sikerül a babánk, de titeket olvasva újra és újra meglátjuk az alagút végét!

Ugrás a teljes írásra: Az én történetem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook