Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én teherbeesésem története fórum

Az én teherbeesésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én teherbeesésem története

2015. szept. 19. 13:45
Azert ide irok mer figalmam nincs hogyan kell ki irni amit megszeretnek tudni..azt szertnem kérdezni hogy mensesem 3.napjan voltam a párommal egyutt es semmilyen formában nem vedekeztunk azota eltelt egy het lehetek terhes!??
2011. máj. 11. 11:16
Sziasztok!bocs hogy nem volt értelmezhető amit írtam de két gyerek mellett megírni nem volt egyszerű és csak azért írtam le ezeket hogy akinek hasonló problémája van ne adja fel. Liliaceaenek írom hogy a párom már látott ilyet sajnos ezért tudta megmondani és hogy nem mentem orvoshoz csak azért volt mert nem akartam hallani tőle amit titkon legbelül tudtam már én is.ennyi sziasztok és kösz a hozzászólást.
2011. máj. 7. 09:20
Hát elvileg minden elhalt baba után van egy befejező műtét, akár elvérzett, akár nem... nekem is kettő ment el, egyik vérzés nélkül, másik azzal, de mind a kettőt a kórházban fejezték be, ahogy kell. Alexához gratulálok, szép nevet adtál neki és gondolom megérte a fekvés vele.
2011. máj. 6. 21:30
Nagyon érthetetlenül írsz, igazából nem is értem, hogy hogyan jelenhetett meg itt az oldalon... Sok a mondatbeli, fogalmazásbeli hiba is... Azt mondod a párod mondta, hogy elment a baba, ez téged szíven ütött, nem fogadtad el----> nem mentél orvoshoz. Most akkor mi van? Ha nem fogadod el, hogy elvetéltél, akkor igenis elmész orvoshoz, meg a másik, hogy veszélyes is vetélés után otthon ülni és sajnáltatni magad, mert ha nem ürült ki kellőképpen a méhed, akkor csúnya fertőzést, gyulladást tudhatsz a magadénak. Másodjára mikor terhes lettél onnan tudtad, hogy rosszul voltál, mert ez mindegyik terhességednél ott volt. Mindegyiknél? Az elsőnél? Na mindegy, tudom, most a legnagyobb probléma az lesz, hogy miért kötök bele mindenbe, bla, bla, bla....A többi baba pedig azért ment el, mert így volt megírva, így akarta a Jóisten. Nem álltál még rájuk készen... De a lényeg, hogy most már van gyermeked, ehhez gratulálok, és sok örömet kívánok!
2011. máj. 6. 14:10
Ezt a cikket én sem érten igazán...
11. aproné23 (válaszként erre: 10. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 6. 12:19
azért kösz!!
10. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 9. - Aproné23)
2011. máj. 6. 12:17
nem tudok segítőkész lenni, mert hiába mondom bármit is, találgatás, tutit csak a doki tud mondani. aki mond erre mármi tutit is, az hazudik.
9. aproné23 (válaszként erre: 7. - 08a4eb16b7)
2011. máj. 6. 12:14
jol van na mondtam hogy bocs rossz helyre irtam!!!egyébként örülhetnél hogy kikérik a véleményeteket mert ti márt tapasztaltabak vagytok!látom nagyon segitö kész ember vagy!!!
2011. máj. 6. 12:11
jaj bocsi rosz helyre irtam ne hari!!azért ha tudsz válaszolhatnál!!
7. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 6. - Aproné23)
2011. máj. 6. 12:11

ne haragudj, de mi ezt honnan tudjuk? nem vagyunk orvosok, de ha azok lennénk se tudnánk mit mondani látatlanban. a legegyszerűbb ha csinálsz tesztet, ilyenkor már ki kell mutatnia ha terhes vagy.

amúgy meg menj el dokihoz, sok mindentől késhet.

2011. máj. 6. 12:06
kérlek segitcsetek!!terhes lehetek ha 4-napja késik ezelöt egy hete nagyon fájt a mellem szurkált a hasam alja és még szédültem meg hányingerem is volt!azota már csak a mellem fáj de mondom már négy napja késik!az elözö mensim is furi volt mert 5-napot késet nagyon fájt a derekam de végül meg jött de nem ugy ahogy szokot gyengéb is volt meg csak 3-4-napig tartot lehet ilyen?ha most enyit késik mi lehet az oka ha épp nem vagyok terhes?most pont meg vagyok fázva ez nem befolyásol vala,it!tesztet még nem akarok csinálni mert már volt rá példa hogy ennyit késet 5-napon reggel meg csináltam délutánra meg jött és nem akarok csalodni mert most akarlyuk is nem görcsölök rá a témára csak gondolok rá hohy lehet ez miet késik!!kérlek irjatok!!
2011. máj. 6. 12:01
Nagyon zavaros a történet!
2011. máj. 6. 11:36

Gratulálok a babához, de elég furcsa dolgokat írtál a cikkedben, egymást ütik a mondataid, meg mi az, hogy a párod mondta, hogy elment a baba? honnan vette? egy pár hetes baba még csak pár mm, nem látszódott volna semmi abban ami kiürült belőled. Ha meg nagyobb lett volna, azt Te is észrevetted volna, hogy baba. És mi az, hogy azt mondta a doki, hogy 5-6 hetes terhes vagy, pedig nem látott semmit? a dokik inkább azt mondják ha nem látnak semmit, hogy "még meg is jöhet, ne örüljön hölgyem".

Nem akarok kötekedni, csak felettébb furcsa dolgokat írtál.

3. tari
2011. máj. 6. 10:45
Gratulálok, hogy pici lányotokhoz :)
2011. máj. 6. 10:15
Gratulálok! :)))
2011. máj. 6. 10:08
Azért írok ide, mert nagyon sok csodálatos cikket olvastam itt. Szeretném leírni nektek, azoknak, akik nagyon szeretnének gyermeket, de még nem jött össze, hogy milyen furcsa is az élet.

Ugrás a teljes írásra: Az én teherbeesésem története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook