Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én kis Boglárkám születése fórum

Az én kis Boglárkám születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én kis Boglárkám születése

2012. máj. 26. 23:24
Gratulálok pici Bogikához! Jó egészséget, sok tejcsit kívánok!!! Bea
2012. máj. 14. 19:12
Köszi mindenkinek a kedves szavakat! :-)
2012. máj. 14. 13:22
Gratulalok,kivanok nagyon sok boldogsagot.
11. Ani.
2012. máj. 14. 00:53

Gratulalok a gyonyoru kislanyodhoz!

Hosszu, boldog eletet kivanok Nektek!

10. Bekacomb (válaszként erre: 5. - Barbibogi)
2012. máj. 13. 23:43
De jó, én is gratulálok! És az előző kismaminak is! :-)
9. Bekacomb (válaszként erre: 3. - Énvagyokaz1)
2012. máj. 13. 23:42
Engem is mindenki ijesztgetett, kb. halálra rémítettek. Hozzátenném, nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Mégsem éreztem a szülés egy perce alatt sem, hogy pl "belehalok" a fájdalomba. Bár az igaz, hogy amikor közelítettünk a 14. órához, és még mindig egy helyben toporogtunk, akkor éreztem azt, hogy bizonytalan ideig, hosszú órákig már nem bírom a strapát. Ne félj, kibírható a dolog, pláne ha jó kezekben vagy és biztonságban érzed magad. Nyugi ;-)
8. Bekacomb (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2012. máj. 13. 23:40

Sziasztok!

Köszi a gratulációkat! :-) Én Hazay doktornál szültem, csak jót tudok róla mondani, remek munkát végzett.

2012. máj. 13. 22:18
Egy újabb angyal szállt le közénk a földre. Gratulálok!
2012. máj. 13. 17:14

Gratulálok a Kicsi Bogihoz! Én még az elején tartok, kb 7hetesek vagyunk, de már hónapokkal ezelőtt eldöntöttem hogy ha lesz lányom Boglárka lesz. Nálam alapból esélyes lesz a császár, de nem bánom, hiszen a végeredmény a lényeg!

Sok boldogságot Nektek!!!

2012. máj. 13. 13:09

Szia!

Gratulálok a csöppséghez! Az én kislányom pontosan 2 évvel idősebb, 2010. március 5.-én született és ő is Boglárka! :)))

2012. máj. 13. 13:09

Én is gratulálok! Hasonlóan szültem, bár nekem természetes volt a vége, de szerintem sem vészes. És jól döntöttetek, hogy nem kockáztattatok!

Boldog életkezdést a kis tündérkének is!

2012. máj. 13. 10:16

Szeretnék én is gratulálni a kislányodhoz.

Jómagam a második babámmal 30. hetes vagyok, és eléggé meg vagyok ilyedve a szüléstől. Én az Istvánban fogok szülni.

2012. máj. 13. 09:18

Szia!

Gratulálok a kislányodhoz!!!!

fSzinte ugyanígy szültem, bár engem 4 óra vajúdás után császároztak, annyira lelassult Bencém szívhangja! És ugyanott is! :)

Megkérdezhetem, melyik orvos műtött?

2012. máj. 13. 09:08
2012. március 5. lett a nagy nap az életemben. A Hoxán már rengeteg születéstörténetet elolvastam, már rég eldöntöttem, hogy majd én is megosztom a nagyvilággal a sajátomat. Azért ilyen hamar, mert még nagyon friss az élmény, nem mintha ezt valaha is elfelejtené az ember lánya...

Ugrás a teljes írásra: Az én kis Boglárkám születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook