Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én kicsi hercegem születése fórum

Az én kicsi hercegem születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én kicsi hercegem születése

2010. okt. 18. 11:27
Gratulálok a cikkedhez és a gyönyörű családodhoz! Jó egészséget mindannyiótoknak:)
2010. okt. 17. 16:50

Szia!

Nagyon jó volt olvasni a történetedet. Én is most várom a 3. babánkat. 2 lányunk van 10 éves és 7,5 éves. Most pedig kisfiúnk lesz. Szinte egyforma a történet.

Sok örömöt nektek!

2010. okt. 17. 14:48

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT,NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK!


MINDANNYIÓTOKNAK SOK SOK ÖRÖMÖT ÉS KITARTÁST KÍVÁNOK AZ ÉLETBEN,SAJÁT TAPASZTALATBÓL MONDOM MEGÉRI!

2010. okt. 17. 12:51

Gratulálok a Cikkhez is meg a kisfiadhoz is:)

Nagyon szép baba!

Örülök, hogy bevállaltátok és, hogy sikerült helyrehozni a házasságotokat!

2010. okt. 16. 13:58
Nagy gratula a kis Noelhez!!:)
2010. okt. 16. 13:54
Én is gratulálok a gyönyörű családodhoz:) Jó egészséget valamennyiőtöknek és sok boldogságot!
2010. okt. 16. 13:45

Gratulálok, nagyon szép családod van :)

Irigykedem, hogy ilyen könnyen szültél :) Én is ilyet szeretnék másodikra.

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek! :)

Puszi

Kriszti

:-*

2010. okt. 16. 13:11

Gratulálok nektek a kisfiatokhoz és a gyerekekhez!

Én is bízom benne hogy ha lesz még babánk fiunk lesz,de az sem baj ha újra lány:-)

2010. okt. 16. 11:25
Gratulálok,nagyon édi a baba,és a neve is szép:):)Mi is reméljük,hogy a második babánk is fiú lesz:):):)
2010. okt. 16. 10:26

Gratulálok, gyönyörű a kisfiad! Jó, hogy bemertétek vállalni Őt, és, hogy képesek voltatok a házasságotokat is helyre hozni!


Amúgy az én kisfiamnak is a nyakán volt a köldökzsinór, sajnos oxigénhiányos állapotba is került emiatt, de hála az őrangyalunknak, egyenlőre semmilyen szövődményét, hatását nem tapasztaljuk!


Sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

2010. okt. 16. 10:08
Június eleje sok embernek rossz emlék a természet csapása miatt, de nekem megszületett a kicsi fiam. Két lány után egy kisfiú, boldog, gyönyörű kisfiú. A két nővére imádja és ő is imádja őket, amit fülig érő mosollyal közöl, amikor meglátja őket.

Ugrás a teljes írásra: Az én kicsi hercegem születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook