Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az éltető víz fórum

Az éltető víz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az éltető víz

5. unom (válaszként erre: 4. - Lacuslacus)
2015. dec. 23. 15:43
Mondjuk reklámcikket illene jelezni.
2015. dec. 23. 15:34
Nem csodálom, hogy "leült ez a topik! Vannak azért ebben csúsztatások is! Ha pl a hidrogén fluorid marja az üveget (tényleg így van) akkor ha az a vízben lenne el sem jutna hozzánk, mert rég szétmarta volna a vezetéket is. Az említett bibliai idézet, viszont arra vonatkozott ami AKKOR, és OTT volt! Abban az időben szinte csak szennyezett vizet tudtak inni! És persze van még néhány "félre értelmezett" és tényként kezet dolog. Persze inni kell, és eleget, és természetesen tiszta vizet, de azért ennek a cikknek mintha egy kicsit reklám íze lenne! Mintha valamelyik vízforgalmazó cég rendelte volna meg egy bér bloggertől!
2008. jún. 3. 17:27
No és akkor ha veszek egy britát akkor megvan oldva a dolog azért én túlzásnak taratom hogy csak ásványvizet igyunk nálunk nagy a család és egy kisebb vagyon lenne, arrol nem is beszélve hogy ki tudja nem csapvíz van-e benne. Én a britában sem hiszek teljesen. De a sok klrt persze én se szeretem. Js és hatalmas biznissz az "ásványviz" palackozása, rajtam ne keressen 1000%-os hasznot senki.
2008. febr. 2. 21:48
A cikket nagyon jónak és tartalmasnak találom. Sajnos eddig én sem fogyasztottam elegendő vizet, pedig köztudott, hogy a szervezet számára nagyon szükséges lenne. Ott ahol én lakom elég jó ízű a víz ami a csapból folyik, de ez mellett az ásványvizet is fogyasztom. Viszont azok közül csak egy fajta izlik..:))
2007. okt. 8. 10:01
„A négy elem, a föld, a víz, a levegő és a tűz minden élet alapja.”
/Romolo Mantovani/


Ahogy a növénynek, hogy előbújjon, növekedjék, szépségben és kecsességben kivirágozzék, mindezekre az elemekre szüksége van, éppúgy a legtökéletesebb lény - az ember - normális fejlődéséhez és tökéletesen egészséges életéhez is ezeket, az élet alapját képező elemeket igényli. Mindezt emberhez méltó, egészséges, természetes táplálkozással kiegészítve. Amint valamelyik elemet elhanyagoljuk, egészségünk veszélybe kerül. Hogy meggyógyuljunk, a természetesség szerint kell élnünk, és a természethez kell folyamodnunk segítségért.
Hufeland a ma is érvényes Makrobiotika írója, négy isteni adománynak, minden élet védszellemének nevezi ezt a négy elemet. Ezekről a védszellemekről mondott le a természettől elszakadt ember, vagy ha igénybe is veszi őket, visszaél velük, és egészsége nem javát, hanem kárát látja.
Napjainkban a teremtés őseleme, a víz az érdeklődés középpontjába került. Naponta felmerül a kérdés: milyen szerepet játszik az ember életében a víz?

Ugrás a teljes írásra: Az éltető víz

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook