Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első randit lemondta.Szerintetek van értelme várni rá? fórum

Az első randit lemondta.Szerintetek van értelme várni rá? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20. forgatos (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2012. febr. 4. 22:37
Ha meg akarsz győződni az igazságról, hívd fel, és mondd neki, hogy holnap ott vagy nála. :)
19. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - CsillagTM)
2012. febr. 4. 22:36

Most is irja az sms-t h fáj a lába!

:)


Nem tudom,nem tudom mit várok...talán h volt már vkinek akinek eltört a lábujja és úgyszintén begipszelték.

18. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - 2f7db3f503)
2012. febr. 4. 22:35

Talán a srácnak is kibicsaklott a bokája?!:) :-S


Kínomba már nevetek az egészen!Nm azon amit írtál,hanem a saját helyzetemen.

2012. febr. 4. 22:34

azért én várnék a helyedben...vicces, h sok vadidegen mondja meg neked, h hazudik-e egy másik idegen :D

(bár a lábujjat tényleg nem gipszelik...de lehet, h más is eltört, csak hülyén mondta...tipikus pasi lenne :))

16. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Baybi)
2012. febr. 4. 22:33

De épp ez az,ha már hazudik,akkor mondhatta volna h a bokája tört el és okééé,azt mondom h jujj lehet h igaz.

De azt mondta h belerúgott a kapuba...(??)

Ez ilyen olyan átlátszó számomra...télen gondolom nem papucsba járkál..

Hanem vmi vastagabb cipőbe...szóval..ahh!

2012. febr. 4. 22:33
nem olvastam a hozzászólásokat, de egy barátnööméknél az elsöö 3-at le kellett mondani(ha jól emlékszem, 2-t biztosan a fiú miatt). Viszont 2év után Párizsban megkérte a srác a kezét, azóta meg másfél éves házasok... ilyen is van...
14. pinkyke (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2012. febr. 4. 22:32
Jajj a pasiknak mindig akkora a szájuk minden területen, de amikor bizonyítani kell.....
13. baybi
2012. febr. 4. 22:32
Szerintem hagyd a fenébe az egész gyereket,mert csak játszani akar veled!Nagyon hülye kifogást talált!szegény nem volt tisztába azzal,hogy ezzel könnyen le lehet bukni!! :)
12. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Forgatos)
2012. febr. 4. 22:31

:D

Főleg úgy,h mondtam neki h vegyem camot...és természetesen mondtam/mondanám neki h mutassa meg a gipszet,h milyen..vagy valami?!

Megfutamodott?

Érdekes,mert folyamatosan arról áradozott h mennyire akar jönni meg stb stb....


Mert még ha én mondtam vna neki h jöjjön és meggondolja magát vagy bármi,akkor még okéé..

De így?! Ha más mondja,azt mondom rá h hülye és h tuti hazudik a pasi...

De mivel velem történik..mondjam magamra,h hülye vagyok!?:S:-)

2012. febr. 4. 22:30
Örülj neki, hogy még most az elején kibújt a szög a zsákból.
10. forgatos (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2012. febr. 4. 22:29
Nyilván megfutamodott és talált egy átlátszó, gagyi kifogást. Viszont van egy előnye, hogy nem túl rafinált. :)
2012. febr. 4. 22:27

Ez a gyanús nekem is,h tudom,h a lábujjt nem gipszelik.De ha olyan helyen törik el,akkor lehetséges...vagy nem?(nagylábujj)

Komolyan nem tudom,ennyire hülyének csak nem nézhet...

Meg mi értelme lenne?Ennyi pénze van,h feszt sms-ezik?!!

2012. febr. 4. 22:26
én lábujjam is volt eltörve és enyémet sem gipszelték!Azzal nem tudnak semmit csinálni!szerintem is csak hülyít téged!! :S
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. febr. 4. 22:26
Kérdezd meg, hogy biztos a lábujja? Nem a bokája, vagy ilyesmi?
6. forgatos (válaszként erre: 4. - Pinkyke)
2012. febr. 4. 22:25
Ez így van!
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Pinkyke)
2012. febr. 4. 22:24
Max gyereknek.
2012. febr. 4. 22:24
Nekem volt eltörve és nem gipszelték, orvos mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni.
3. forgatos (válaszként erre: 2. - Pinkyke)
2012. febr. 4. 22:24

Ugyanezt szerettem volna írni.:)

Tehát palira vesz, és még hülyének is néz...

Hagyd a francba!

2012. febr. 4. 22:23
A lábujj törést nem gipszelik.
2012. febr. 4. 22:20

Nagyjából egy hete megismerkedtem egy sráccal az interneten,az oldalról felvettük egymást msn-re,majd telefonszám csere és a sok beszélgetés , sms-ezések után megbeszéltük h a mai napon találkozunk.(Ő akarta nagyon)

Messze lakunk egymástól...kb 200km-re.


Tegnap d.e. is beszéltünk,mondta h megy a szüleihez aztán bemegy a munkahelyére pénzért. 10órakkor még írta,h nagyon várja a mai napot stb stb...

Este csak nem jött,pedig addig minden este beszélgettünk.

Írtam neki még este egy sms-t,h gondolom a mai "randink" is elmarad(?!)

Erre reggel jött a válasz,h nem marad el csak....

És ennyi!

Aztán nem is beszéltünk d.u.-án jött az sms-es h baj történt,mert tegnap este eltörte a lábujját! amit éjszaka be is gipszeltek. (12napra)


Elsőre azt gondoltam,h 99%,h hazudik... de annyit beszélgettünk,h teljesen elhittem,h igaz ami történt vele.

Kértem,h hétfőn vegyen webcamot (persze nem mondtam,h miért akarom konkrétan).

Arra azt mondta h szerinte meg tudja vetetni...


Nem kellene vele foglalkoznom,mert messziről jött ember azt mondd, amit akar,de vhogy mégis úgy gondolom , h egy esélyt megérdemel.


Ha a 2. randit is lemondja akkor lelépek!


Szerintetek?

Nem akarok hülyét csinálni magamból...!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook