Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az első jelek: terhesség fórum

Az első jelek: terhesség (beszélgetős fórum)


2009. aug. 10. 20:23

Sziasztok!

Én most pár nappal vagyok menzi elött, és nem tudom mit gondoljak...

PCO-m van, túl vagyok millio dolgon, most Clostyt szedtem ( menzi 5. napjától 5 napig 2x1-et ) Eévileg 12. napon volt peteérésem, gondoltam a 21. napon csináltatok vérvételt. Nah, szépek lettek az értékeim, viszont a progeszteronom maradt amennyi volt. Szóval, nem értem...


Viszont elvileg 14.-én NEM kéne megjönnie. Tehát menzi elött vagyok 3-4 nappal és nem tudom...

Nagyon szeretnék babát, de félek Closty mellett sem jött össze :(


Igazából nem is érzek semmit! Mondjuk lehet ilyenkor még nem is kéne.

2009. aug. 10. 20:22

Belly sajnálom...reméljük hamarosan lesz Picike a pocidban:))))


Zoya, az jó vagy rossz h lehet hogy odaöltözött???

2009. aug. 10. 20:22

Igaza van csirkének.


Mindenkinek lesz egy félelem is...én attól féltem hogy tudom majd végig csinalni a majdnem 200 fős esküvőt amin szeretnék táncolni mulatani, hogy fejezzük be az építkezést, pocakkal??


Végül minden szuperül megoldodott, minden csodás volt, de igaz mindenkiben van félsz.

2009. aug. 10. 20:20
nekem minden ugyanolyan volt mint máskor mensi előtt, biztosra is vettem hogy nem lehet baba, akkor az egyszer nem is teszteltem, mert már egy éve próbálkozunk és minden mensi előtt egy-két nappal már tesztetem, szép negatívakat... de akkor nem, és meg is jött, viszont más volt és a mellem érzékeny maradt, egyre érzékenyebb lett és hányingerem is volt. hát sajnos a baba nem maradt meg :( uh-n nem is lehetett látni, csak kémiailag lehetett igazolni a terhességet... azóta várom újra a csodát...
2009. aug. 10. 20:19
jaj csajok lehet hogy valaki ideköltözött!erős a gyanum a melleim le akarnak szakadni ismerős érzésem van!
2009. aug. 10. 20:19
Szerintem mindenkinél kettős érzelmek lépnek fel.Boldog,örül,de rögtön jön az aggodalom is.Hogy mi lesz,rendben lesz-e minden,mi van akkor ha stb...Legalábbis nálam igy volt,és ha őszinték akarunk lenni,sztem másnál is.
2009. aug. 10. 20:18

Én meg...szia.)))


Pqueen ti is babát terveztek?

2009. aug. 10. 20:16
a téma engem is érdekel :) ha megengeditek csatlakoznék:)
2009. aug. 10. 20:16
Nekem egy idő utána szédülés és az álmosság. Hányinger egyáltalán nem volt..picit fájt a mellem nekem is. és a derekam is le akart szakadni.
2009. aug. 10. 20:15
Izgatottság, öröm, öröm, öröm, boldogság, boldogság, boldogság, pici félelem...
2009. aug. 10. 20:14

Nekem a mellem feszült, érzékenyebb lett egyre inkább. Meg mensi előtt pont egy héttel volt egy éles szúrás a hasamban középen.


Terhesnek érzed magadat?

2009. aug. 10. 20:12

Én nagyon boldog voltam:)) Én már 5 nappal a mensi előtt megcsin a tesztet, mert volt vm fura megérzésem:)))


Mi egyszer voltunk együtt védekezés nélkül..esküvőre készültünk már...Ami azóta 5 hónapos:)))))) A legjobb dolog az életünkben:)))


Babát vársz??? nem szeretnéd???

2009. aug. 10. 20:10
sziasztok meg szeretném tudni mit éreztetek akkor amikor még csak pár nap volt a menstruációig de nem lett belőle semmi hanem csak két csik a terheségi teszten!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook