Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az "Első alkalom" fórum

Az "Első alkalom" (beszélgetős fórum)


1 2
48. Karolinna (válaszként erre: 40. - Mica85)
2012. febr. 17. 14:02
Lehet, hogy csak szorongtál előtte és a megkönnyebüléstől jött elő a sírás.
2012. febr. 17. 13:55
Felkészülte rá..nem egy éjszakás volt :D
2010. jan. 19. 19:31
de kicsit tartok tőle hogy a párom mit szol hozzá
45. Fiatal nő (válaszként erre: 44. - KittiHun)
2010. jan. 18. 20:11
Ahogy neked kényelmes. Ebben ne hallgass másokra, a "divatra".
2010. jan. 18. 19:58
mi a páromal 4 honapja vagyunk együtt tervezzük az első alkalmat de nem tudom hogy ott alul le borotváljam-e vagy hagyam ugy ahogy van Ti mit csináltatok?
2009. ápr. 3. 09:09
Ígértem, itt vagyok. Volt. Ennyi. :-)
2008. nov. 11. 00:42

Nem szeretek rá vissza emlékezni..

Persze ettQl még megtörtént-sajnos.

Igaz az én beleegyezésem nélkül.

2008. okt. 12. 11:51

Én 17 évesen "estem túl" rajta!

Nekem valami isteni volt! De a barátom mindent meg is tett azért, hogy jó legyen! Én azóta is imádok szeretkezni, és szerintem sokan eltúlozzátok ennek a jelentőségét!Tudom, most mindenki hőbörög, de szerintem jobb minnél elöbb "túl esni" rajta! Nyilván az első nem lesz valami fenomenális, de azután egyre jobb lesz!

Ja, és szerintem ahhoz ,hogy jól sikerüljön az első alkalom, ahhoz szerintem a két embernek nagyon kell szeretnie és tisztelnie egymást, és a lánynak nagyon meg kell bíznia a párjában, mivel ez nálunk így volt, az én első alkalmam nagyon jól sikerült!

Ezer köszönet az akkori barátomnak!!!XD


De például a nővérem első alkalma pokoli volt, pont azért, mert ő nem volt szerelmes a srácba, csak az a bizonyos "essünk túl rajta" dolog volt!

40. mica85
2008. okt. 11. 20:16

23 éves nő vagyok.

A párommal először "estünk túl" rajta. Neki nem az első volt, nekem igen.

Mikor a végéhez értünk, érthetetlen módon elkezdtem sírni. Semmi oka nem volt pedig.

Nem fájt, és nagyon akartam. Nagyon gyengéd volt.

Valami utóhatás lehetett, vagy mi?

Kérlek Titeket, segítsetek, mi lehetett ez! Köszönöm.

2008. okt. 6. 20:15
21 leszek, de még én sem "estem túl" rajta. Majd ha egyszer igen, leírom. :-P
38. Fiatal nő (válaszként erre: 37. - Bettíh.<3)
2008. okt. 6. 20:15
Nem vagy elég fejlett a dologhoz pszichésen (16 évesen pláne) + a srác sem lehet valami ügyes. Szerintem. :-)
2008. júl. 23. 15:29
sziasztok.. hát szoval.. én egy 17éves lányvagyok..még a barátommal nem feküdtünk le. demár petting volt. és orálisan is kielégítettük egymást..és azlenne a kérdésem hogy amikor ő engem orálisan kielégít alig érzek valamit :( nem igazán izgat föl . és nemtudom mi lehet az oka =( szoval légyszives aki tud tipppet vagy valamit az írjon h. iyenkor mi lehet a gond?!:(
2008. jún. 30. 10:07

az első? 19 évesen volt sokat vártam de nem kellett volna..:( a pasi nemérte meg...utána nem is láttam többet...

fájni nem fájt szerencsére:)

35. diony
2008. jan. 9. 23:53

Lehet, hogy ér húzódott a hártya mellett. Nem árt megnézetni. Ha eltrafáltok egy eret, akkor az tud vérezni. Amíg dokihoz nem kerül, nem árt valami hideg borogatás, ami esetleg összehúzza ott az ereket... de ez csak egy tipp.

Diony

2007. júl. 21. 16:18

Tök átérzem. Nekem utána 6 napig vérzett, és én is a hétvége miatt nem mentem el korábban orvoshoz. Aztán elmentem, kábé semmit nem mondott, felírt hüvelykúpot, krémet, minden szart, tök bunkó volt, kioktatott, végtelen fémet belémdugott, aztán egy akkora sebészi tampont, amitől sikítottam a fájdalomtól, ja mert ugye sajnos nem elég jól felszereltek, és hát ez van. Aztán másodszorra is nagyon fájt és vérzett, megint nőgyógyász, megint felírt szarokat, aztán most harmadszorra is még jobban vérzett, úgyhogy ennyit az idióta nőgyógyászokról. Most nem megyek el. Ja, és valszin az a gond h nem szakadt át teljesen, mert megijedtünk h úgy fájt meg vérzett és gyorsan abbahagytuk. Szerintem ezzel vigyázzatok, mert ha elsőre abbahagytátok, akkor lehet h másodszor is gond lesz. Néhány lánynál ez van. Szerintem elöbb nézzétek meg kézzel a dolgot, mert elég traumatikus meg szar lelkileg, ha ennyiszer vérzik és nem jön össze, meg utána nagyon görcsöltök.

És ha vérzik, akkor mini tampon bekenve valamilyen spec fertőtlenítő krémmel, a nőgyógyász is csak azt tudja mondani, és recept nélkül kapható.

33. anoname (válaszként erre: 32. - Joyce)
2007. jún. 16. 16:17
Hát max hétfőn, addig kizárt.. nagyon remélem h nincs semmi komolyabb baja, nem élném túl
32. Joyce (válaszként erre: 30. - Anoname)
2007. jún. 16. 15:22
Tényleg bármi meghozhatja, ha biztos, hogy arról van szó. Ha kitaláltok valamit, hogy hova mentek, úgy sem tudod elkísérni? Kevés lánynál fordul elő, hogy ellátás kell utána, de megeshet.
31. f124753f33 (válaszként erre: 30. - Anoname)
2007. jún. 16. 14:39

Az nem horomonzavar! Bárkivel előfordul.


Elég egy kis stressz, feszültség, vagy bármi.

2007. jún. 16. 14:00
na ujabb érdekessége a dolognak hogy közben megjött neki (és egy hét múlva kellene) full hormonzavar... ugynéz ki orvos lesz de lehet h csak hétvége után lesz jó a szülei miatt, akik vszínűleg nem igazán díjaznák ha kiderülne, h megtörtént a dolog...igen ilyenek egyes szülők csak zárójelben h 17 évesek vagyunk (16,5) :S
29. Joyce (válaszként erre: 27. - Anoname)
2007. jún. 16. 12:44
Szerintem is kísérd el orvoshoz. Ha van nődokija, akkor hívja fel.
28. f124753f33 (válaszként erre: 27. - Anoname)
2007. jún. 16. 12:39

Helló!


Szerintem ott lehetett a gond, hogy nem volt meg a kellő ráhangolódás, környezet stb., persze ez nem azt jelenti, hogy nem szeretitek egymást, másik alkalommal biztos jobb lesz!

A hosszútávú vérzés viszont némi aggodalomra ad okot, nem normális dolog, mindenképpen el kellene menni orvoshoz. - szerintem.

2007. jún. 16. 12:28

hello mindenkinek!

Tegnap este volt az első, ami így elsőre fantasztikusnak tűnik, de korántsem volt az... Igazából a barátnőmmel már régóta beszélgettünk a dologról és tegnap este megtörtént.. nagyon izgultunk mindketten (mindkettőnknek ez volt az első).. szóval ez eléggé rányomta a bélyegét az egsézre. Nem sokáig tartott az egész kb ott leálltunk, amikor nem birta tovább, mert annyira fájt neki. Ezután ma írt, hogy este vérzett, amiről azt gondoltam, hogy ok, nem jó de normális lehet, aztán ma reggel is beszéltünk telefonon, és mondta, hogy még mnindig nagyon rosszul van, fáj, és még mindig vérzik.. tudom hogy sokkal érzékenyebb minden területen, de ez már nem tudom mennyire normális..sztem semennyire


eléggé idegesek voltunk az este és lehet hogy már csak azért történt az egész, mert az idő is sürgetett, meg az idegességtől sztem egyikünknek sem ez volt a legjobb.. most viszont attól félek, hogy valami baj van. esetleg valaki tudna segíteni? vagy ha valakivel történt hasonló le tudná írni?

2007. máj. 29. 22:20

Tényleg mintha már lenne egy ilyesmi topic...

Amúgy nekem felejthető volt. Tényleg semmilyen. Se fájdalmas, se csodálatos. Amúgy már bánom, hogy nem a megfelelő emberrel történt.

2007. máj. 29. 21:40
Az első?Gyönyörű emlék a számomra!4hónappal a megismerkedésünk után történt meg!Kicsit féltem,hisz nekem az első volt,de neki nem,és kicsit tartottam a tapasztalatlanságom miatt,de végül minden jól sült el,jöttek maguktól a dolgok!S azóta is együtt vagyunk és boldogok!!!:)))
2007. ápr. 27. 19:50

Én még nem estem át az "elsőn",de izgatottan xárom.

Nincs barátom,úgyhogy még várok,megvárom a NAGY Ő-t!

Remélem az lesz életem legcsodálatosabb élménye!!!

23. Manon
2006. dec. 18. 13:49

At első?

Eléggé sokat vártunk rá a párommal, mivel mindkettőnknek az volt az első! Aztán egyszercsak már nem álltunk meg és jött minden magától, rövid volt és furi!Fájni nem fájt szerencsére! Aztán jött a kérdés, sikerült-e babát összehoznunk?(mivel nem védekeztünk) De szerencsére nem!, még korai lett volna!Azóta sokat gyakorolunk:)

2006. dec. 17. 20:57

Nekem is csodálatos volt!Két hónapja voltam együtt a barátommal,fülig szerelmesen,mikor megtörtént (igaz neki a 2. alkalom volt),és nagyon gyengéd és romantikus volt!Egyáltalán nem fájt...Azóta is együtt vagyunk és már el sem bírnánk egymás nélkül elképzelni az életünket!Boldog vagyok,hogy így történt!

És nem értem miért érezted olyan cikisnek a vérzést gota,mert ez mindenkinél így van...nem szeretnék felvilágosítást tartani...

2006. dec. 4. 00:04
csodálatos volt! az első igazi szerelmemmel. és bár mindkettőnknek az volt az első, annyira szerettük egymást és úgy egymásra voltunk hangolva, hogy semmi cikis vagy bénázás nem volt. romantikus volt:) ő pedig nagyon aranyos volt... kár h vége lett.:(
2006. nov. 16. 16:52
Fajdalmas,egesz eletre nyomot hagyo emlek:(((
2006. nov. 16. 13:08
Nálam az volt a nagy helyzet, hogy a barátnőim már túl voltak rajta, én meg már szerettem volna, úgyhogy az egyik barátnőm bátyja - akinek én tetszettem, de ő nekem nem - vette el a szüzességem. Arra nem emlékszem már, hogy fájt-e vagy nem, de arra igen, hogy utána rettenetesen utáltam és szégyelltem magam. Nagyon nem volt jó emlék.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook