Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az előre csomagolt nyershús miért olyan büdös? fórum

Az előre csomagolt nyershús miért olyan büdös? (tudásbázis kérdés)


11. d11354fb1f (válaszként erre: 9. - Mindzsi)
2010. ápr. 26. 07:58

Szia!


Gondolom akkor a nagy AKCIÓK is ezekből vannak...

Elég szomorú azért. Mondjuk abszolút nem lepődtem meg:S:S:S.

De ez nem káros az egészségre, nem okoz semmilyen betegséget?

...

10. etikat (válaszként erre: 9. - Mindzsi)
2010. ápr. 26. 07:20
Ez, bizony így volt !!!!!!!!! De étterembe se járok :)))Én, ha darált hús veszek, előbb megkérem a hentest hogy a darálóból szedje ki a húst !!! Eddig még nem reklamált !!!
9. Mindzsi (válaszként erre: 4. - Xyzé87)
2010. ápr. 26. 00:26
Nah akkor megsúgok valamit... Dolgoztam élelmiszerboltban, pontosabban csemege pultos voltam ott. Ha lejárt a husi, műszak után le kellett mosni hideg vízzel, új csomagolás rá, és cimke, ott lefagyasztották. Így mikor vki megvette, nem érezte hogy már büdös. De ha otthon kiveszed akkor már érzed hogy erősen van bukéja... :(( Gyűlöltem ezt csinálni, és legszívesebben szóltam volna hogy NE ne vedd meg, de nem lehetett :(. Hát sajnos mindenhol megcsinálják ezt.
8. mandulaszem (válaszként erre: 4. - Xyzé87)
2010. ápr. 24. 16:39
A nejlon zacskót ne csomózd rá, hagy szellőzni a húst.
2010. ápr. 24. 16:34

ha sokáig van zacsiban alapból "bepállik" egy kicsit. Az előre csomagolt termékeknél ennek nem szabad megtörténnie, csak azoknál, amelyeket úgy tesznek neked nejlonba a hentesnél.


Én itthon alapból ki szoktam ezeket csomagolni és beteszem egy tálba és úgy a hűtőbe, amíg nem használom fel. (de általában azonnal felhasználok mindent, nem veszek húst jóelőre)


Ha csak kicsit fülledt a zacsi miatt, az lemosható, de ha eleve büdös akkor az gááááz.


Előrecsomagolt (tálcás) husoknál meg egyáltalán nem szabadna előfordulnia.

2010. ápr. 24. 14:50
Ha pár óráig van csak zacskóba, akkor sem szabad büdösnek lennie !!! Valószínű hogy már eleve nem volt friss akkor sem , amikor ledarálták !!! Vidd vissza az eladónak, de semmiképpen ne edd meg !!! Ez csak 1 jó tanács :)
2010. ápr. 24. 12:27
Csak azért van szaga, mert nem friss.
2010. ápr. 24. 12:13
Nem olyan "dögszaga" van.Van,amikor frissen veszem a hentestől,pár óráig áll a nejlonzacskóban a hűtőben,mégis olyan fura szaga lesz.Sokáig kell áztatni,hogy lejöjjön róla.
2010. ápr. 24. 12:11
Azért,mert akkor már rossz:D Mi így jártunk a lidlis csirke szárnnyal,mikor kiengedtem,szaga volt,a combnak viszont 2 hétre rá sem.Úgyhogy azt ne edd meg.:)
2010. ápr. 24. 12:11
Megmaradt nekik és újra csomagolták szerintem.
2010. ápr. 24. 12:09
Az előre csomagolt nyershús miért olyan büdös?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook