Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az élet missed ab után..... fórum

Az élet missed ab után..... (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 19. 09:14
Mi történik a 6 hetes vizsgálaton? Holnap megyek.
16. Zojci (válaszként erre: 15. - 0f7ab7a24e)
2008. dec. 21. 00:33
Szia sajnálom..:-( Sok sikert az "újra nekifutásnak"! Pusz
2008. nov. 21. 10:13
Sziasztok!Én egy hete estem át a műtéten!Én nagyon korán,már 5 hetesen vetéletem el,de így is rosz!Első baba lett volna!De tartom magam,és már várom hogy nekiláthassunk a következő próbálkozásnak!
14. Cszsuka (válaszként erre: 11. - Kriszta-68)
2008. aug. 23. 10:24

Úristen, én ilyenre nem is gondoltam!

Nekem egy UH volt, közölték, hogy elhalt, másnap már mennem is kellett a kórházba. 11 hetes volt...

13. Zojci
2008. aug. 20. 12:30
A tágítás tényleg iszonyú fájdalmas volt,zokogtam...és zokogtam a műtét előtt és zokogtam a műtét után,pedig még az altató hatása alatt voltam....megragadtam a beteghordót és azt mondtam neki: ez a fájdalom semmihez sem hasonlítható,úgyérzem kiszakítottak a szívemből,a lelkemből egy darabot...hatalmas űr maradt bennem,és a kapcsolatom is tönkrement,és azóta sem esek teherbe! :-(
12. Zojci
2008. aug. 20. 12:24
Sziasztok,nekem 2006 novemberében,14.héten állapították meg,h a magzatom elhalt,4UH-t csináltak,mert nem akartam elhinni! Egy rémálom volt,és nagyon nehezen jöttem ki a depresszióból! Azóta sem tudok róla beszélni úgy,h ne kavarna fel az emléke! Aki mostanában esett át e szörnyűségen kitartást kívánok! Itt semmi más nem enyhíti a fájdalmad,csak az idő!:-(
2008. aug. 14. 08:44

Sziasztok!


A segítségetekre lenne szükségem!


Ha Ti saját magatok is átestetek rajta, vagy a környezetetekben tudtok olyan Nőkről, Anyákról, akiknél a terhesség korai szakaszában elhalt embriót diagnosztizáltak, kérlek írjatok vagy hívjatok fel!

Azt szeretném tudni, hogy a tervezett műtét előtt közvetlen végeztek-e nálatok/náluk kontroll UH-t.

Én ugyanis úgy jártam, hogy két UH elhalt babát igazolt, és nem további vizsgálatra, hanem mindjárt műtétre írtak ki.

Hálistennek nekem a babám megmaradt, ugyanis elmentem egy másik kórházba és csináltattam mégegy UH-t, ami egyértelműen élő babát mutatott. . . Azt szeretném tudni, hogy mennyire gyakori eset kis hazánkban ez a "kis tévedés". . .

Mégegyszer várom üzenteteket ill. hívásotokat. . .


E-Mail: kriszta-68@freemail. hu

Tel. : 0670-411-32-68


Köszönöm a segítségeteket:


Kriszta

2008. máj. 2. 13:04

Szia! Nekem a 10 héten volt missed ab-om!

Tavaly márciusban!

Egy ideig elég nehéz de tény hogy időval javul a szenvedés!


És jó ha hiszed hogy lesz még babád!

9. Cszsuka (válaszként erre: 1. - D5804739e2)
2008. márc. 28. 22:49

Nekem is volt egy, az első. Nagyon szörnyű volt, de azóta van két kislányom, lassan nagylányok.

Csak azután derült ki, hogy olyan betegségem van, amivel más nők egyáltalán nem tudnak teherbe esni, s csak ritkán derül ki, mert nem gondolnak rá:

hyperprolactinaemia. Akinek ilyen baja van, az nem tud teherbe esni, de legtöbb esetben kezelhető. Esetleg érdemes kérni egy ilyen vizsgálatot. Csak egy vérvétel.

2008. febr. 21. 22:00

Sziasztok!

Az összetört érzéssel nem vagytok egyedül. Nekem volt egy méhen kívüli terhességem 2005-ben. Aztán 2007 elején volt egy másik terhességem ahol nem volt szívhang, és most volt egy 3. nagyon rossz eset, amikor tényleg a fellegekben jártunk a Boldogságtól amikor a 8.héten már nem dobogott a kicsi szív. Iszonyatosan megvisel lelkileg és mélyen együtt érzek mindenkivel aki megélte ezt a veszteség élményt. Holnap megkezdődik a kivizsgálás és az ok kiderítése, remélem erős tudok lenni hogy végig csináljam. p.

2008. jan. 14. 13:36
Köszi, átnézek majd oda.
6. Lei (válaszként erre: 4. - D5804739e2)
2008. jan. 14. 11:59
Olli: gyere át a missed ab/baba a pocakban vetélés után topikba. Ott sokan vagyunk, akik átélték ugyanezt, és segítünk egymásnak lelkileg.
2008. jan. 14. 11:52
Elhiszem,hogy össze vagy törve,de kitartás lesz még nektekegészséges babátok!!Én arra a babára amelyik elment 1 évet vártam,utána rögtön szerettem volna babát,de megint 1 évig nem sikerült.Viszont ma már van egy rosszcsont 2 éves fiam,meg egy 2-as nagylányom.Most szeretnék még egy babát de félek,hogy vagy nem sikerül,vagy megint elvetélek.
2008. jan. 14. 11:51
Sehol senki???
2008. jan. 14. 11:30
Másnapig vártak a vérzés elállt, de 2 uh kellett, ahhoz, hogy be lehessen fejezni a terhességet és meglett a második uh is, felrakták a laminariát, hogy kitáguljon a méhszájam, ez borzasztó volt fájásaim lettek és 5 óra múlva kellett befejezni, mert annyira elkezdtem vérezni. Mikor visszavittek a műtőből, akkor volt rossz nagyon az mikor kerestem azt a pici dudort a pocakom alján és már nem volt ott.....Borzalmas, azóta is össze vagyok törve teljesen lelkileg.
2008. jan. 14. 11:27
Terhes lettem, azt hittem mi vagyunk a világon a legboldogabbak, tényleg szárnyaltunk és minden rendben volt egészen január 1-ig, mikor görcsökkel keltem fel és elkezdtem vérezni, még a kórházban is bíztattak, hogy, ha a baba rendben van kihordható a terhesség, de az uh-n szembesültem, hogy a baba már nem él.......
2008. jan. 14. 11:17

Sziasztok!

Missed ab-m volt 12. héten. Padlón vagyok lelkileg szeretnék olyanokkal levelezni, akik átestek ezen. Nekem január 1-én volt. Segítsünk egymást ahol lehet.A férjemmel is rengeteget beszélegetk róla, de szeretném a tapasztalatokat olvasni azoktól, akik átestek ezen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook