Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az élet egy álarcosbál....vagyis, vajon mindenki visel álarcot? fórum

Az élet egy álarcosbál....vagyis, vajon mindenki visel álarcot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. nov. 10. 10:14
Szerintem a helyzet hozza magával, hogy kinek milyen arcot kell felvennie. Ez persze több is lehet, mert minden helyzetmás... Alapból mindenki magát adja, de ezt csak azok tudják akik valóban ismernek...
7. fe20557d00 (válaszként erre: 4. - Ba80)
2007. nov. 10. 09:30

Szerintem létünk és életünk legnagyobb csodája amikor ez mögé az álarc mőgé látunk és kezdjük felfedezni önmagunkat,megismerni valódi arcunkat saját vágyainkat és egy csomó doglot!

Az élet legizgalmasabb kalandja!

6. 7f5468eb7c (válaszként erre: 5. - Ba80)
2007. nov. 10. 09:26
A legtöbben nem is ismerik a "másik" arcukat, addig amíg valami ki nem hozza belőlük. Legtöbbször történnie kell ahhoz vminek hogy megismerjük, és még meg is lepődünk: "jé ez is én volnék"? Csodálkozunk.
5. ba80 (válaszként erre: 3. - 7f5468eb7c)
2007. nov. 10. 04:41
A minimum kettő...eddig én is azt hittem,de nem rég döbbenttem rá,hogy nekem még van plusz egy és az hozta ki belőlem ezt az egészet...jó érzés volt tudni,hogy ilyen is tudok lenni,ha akarok,de mi lesz az eddig kimondott szavaimmal,vagy ez lennék igazán én...?
4. ba80 (válaszként erre: 2. - 2ab728965c)
2007. nov. 10. 04:34
Nagyon köszönöm válaszaidat és miközben olvastam még valamire rájöttem amit eddig nem vettem,nem akartam észre venni,beléptem a nagybetűs Életbe...szóval akkor nekem is roppnom kell,ha tetszik hanem....
2007. nov. 9. 22:11
Álarc? Igen, lehet. Én inkább úgy fogalmaznám, hogy mindenkinek minimum két arca van. Az egyik az amit mindenki ismer. De a másik......"éppen ő, á dehogy, ő nem ilyen, sose tenne ilyet,ő sose lenne képes...stb!" hallottunk már ilyet. Mindannyian álarcot viselünk.
2007. nov. 9. 21:45

Szia, érdekes a téma felvetés, gratula!!!!!!!!!!

Nos menjünk sorban a válaszokkal:

1. Igen, MINDENKI álarcot visel, aki tagadja, az hazudik.

2-3. Arra jó hogy életben tudjunk maradni. Az álarc nélküliek ugyanis annyira kirínak a sorból, mint kopasz nyakú csirke a többi közül. És ugye nem kell tovább mesélnem, hogy mit tesz a "tollasnyakú" többség ezzel a szerencsétlen kopasszal....na ezért kell.

4. benne van ez is az előző válaszban, a világ és a többiek elől kell rejteni a valódi énünket, főleg ha az az "én" jobb és nemesebb mint a körülöttünk lévő átlagé. :(

5. Biztos vagyok benne hogy igen, vagyis hogy ez is csak egy álca, vagy maximum egy kis egészséges önmutogatósdi.

Az Élet éppen hogy egy karnevál, ahol álarcosok ropják a táncot, csak az a bibi, hogy nem Ők választják meg hogy milyen zenére és hogy kivel táncoljanak. Nem tudom hogy jó-e így, én is csak egy ilyen "álarcos" bolond vagyok.

1. ba80
2007. nov. 9. 19:31

A kérdésem: valóban olyan sokan vannak/vagyunk akik álarcot viselnek?

Mire jó ez,egyáltalán,jó ez?

Miért van szüsége az álarcra azoknak akik viselik?

Ki elől és miért kell elrejtenünk magunkat?


Vannak azonban olyanok,akik azt mondják ,ők minden helyzetben magukat adják.Nekik ez,hogy sikerül?Vagy ez is egy álarc?


Bárkinek bármi is a véleménye érveljen,győzetek meg,hogy az élet nem egy karnevál.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook