Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az egyszerhasználatos fényképezőgépről mi a véleményetek? fórum

Az egyszerhasználatos fényképezőgépről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


10. katácskák (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2009. ápr. 1. 17:53
nekünk is bevált, igaz egy kicsit drágább készülék,volt a miénk amit vettünnk-nem az amit ajándéba adnak
9. cirmesitompika (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2009. ápr. 1. 15:35
Ez igaz.
8. emagdi (válaszként erre: 6. - Pmjudit)
2009. márc. 30. 20:29

na igen, ilyen esetekre kitűnő kétségtelenül!!


valamint, ahogy korábban is írtam, még a vízálló változatban lehet fantázia nyaraláskor (vízben, vizes játékok vagy sport közben élményfotókat készíteni egymásról)

7. emagdi (válaszként erre: 5. - Cirmesitompika)
2009. márc. 30. 20:27
hát, tapasztalatnak jó volt:)
2009. márc. 30. 19:18
Nekünk volt. Párizsban elromlott a fényképezőnk. Ott álltunk az Eiffel toronynál és nem volt mivel lefotózni. Vettünk ott az egyik bazárban egyszer-használatos gépet. Azzal fotóztunk. Jók lettek.
2009. márc. 30. 19:12
LETT EGY PÁR JÓ, PÁR "NARANCSOS2, PÁR EGYMÁSRA FÉNYKÉPEZETT, PÁR SÖTÉT.:-((
4. cirmesitompika (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2009. márc. 27. 11:18
De ez simán kinyitható, mint a normál. Kivettem a filmet visszatekerés után és visszakattintottam a hátulját.
2009. márc. 26. 09:38

élményfotóknak jó.

az, hogy érdemes-e előhívatni, azt te tudod megítélni... de azt mondom, egyszer, csak a poén kedvéért érdemes kipróbálni, előhívatni, aztán meglátod hogy mi lesz belőle:))


az egyszer használatos azért egyszer használatos, mert nem lehet bele újabb filmet rakni. olyan a doboza, hogy azt egyszer szétszedik amikor kiveszik a filmet, utána már nem lehet összerakni.


én mondjuk vízállóból szoktam venni egyszer használatosat, hogy nyaraláskor vagy vízi sportok (pl rafting) közben is tudjunk néhány képet készíteni. élvezhető képek lesznek belőle, de nyilván nem az a csúcsminőség.

2009. márc. 26. 07:48
Kaptunk egy ilyen gépet a chupa chups nyalókához és elkattingattuk. Érdemes elöhívatni, vagy nem lesz az egészből semmi. És ha jó, miért nem lehet bele többször filmet tenni?
2009. márc. 26. 07:45
Az egyszerhasználatos fényképezőgépről mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook