Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az egyes jegyek karmikus feladatai a párkapcsolatban fórum

Az egyes jegyek karmikus feladatai a párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az egyes jegyek karmikus feladatai a párkapcsolatban

2012. júl. 18. 20:38
Én mérleg vagyok és telitalálat :)
23. kukla
2012. júl. 18. 20:31
Jó kis cikk, bár rám nagyon nem igaz:DD
2012. ápr. 29. 18:00
Én skorpió vagyok.
21. Hello Titti (válaszként erre: 20. - E438349773)
2012. ápr. 29. 17:45

bika a jegyem...és rák az aszcendens..


én inkább bika vagyok :))

20. e438349773 (válaszként erre: 19. - Hello Titti)
2012. ápr. 29. 17:29
melyik az a ketto? :)
19. Hello Titti (válaszként erre: 18. - E438349773)
2012. ápr. 29. 17:26
igen lehetséges,sőt nagyon is ..nálam is mindig váltakozik...hol ez hol az...
2012. ápr. 29. 17:24
az. skorpio. de h lehetseges h ez annyira megvaltoztat? tenyleg nem erzem nyilasnak magam.. marmint a nyilas jellemzese nem illik ram. nagyon ritkan. a skorpio annal inkabb..
17. Hello Titti (válaszként erre: 16. - E438349773)
2012. ápr. 29. 16:55
lehet az aszcendensed skorpió :))
2012. ápr. 29. 16:46
es mi van akkor ha nyilas vagyok de skorpionak erzem magam?? xD
2012. ápr. 29. 16:44
huuuu de jó kis cikk :))) gratula
2011. aug. 8. 21:11
bár ha=habár (bocsánat már én se figyelek oda néha :D)
2011. aug. 8. 21:10
jó kis cikk. csak én most szomorú lettem, hogy a jegyem alapján megint valami olyan emberkének vagyok beállítva, akit nem érdekel a párja meg a tartós kapcsolat :( csak az a poén, hogy egy rosszul sikerült három hónapos kapcsin kívül csupán egy már több mint másfél éve tartó, nagyon is jól működő kapcsolatom van (igaz vannak sajnos súrlódások néha). Szóval rám az ikreknél leírtak nem jellemzőek, mert én nagyon hősszerelmes típus vagyok. Nem tom lehet az játszik szerepet hogy június 13-án születtem és közelebb vagyok a rákhoz. de én ilyenekhez nem nagyon értek, az az igazság :D Mindenesetre érdekes volt a cikk és bár ha a párom (oroszlán) nem is egy uraskodó típus, egy :p smile kíséretében az orra alá dugnám a cikket finom célzásként néha :) :p
12. Ahvaz
2010. márc. 15. 12:46

Nagyon igaz amit írtál.Én "nyilas" vagyok "bak" ascendensel.Hamar kiábrándulnék,viszont a bak stabilitásra ösztönöz és kitartóvá tesz a párkapcsolatban.A párom "szűz"jegyű és "bika"ascendense van. Sokszor csak az anyagiakkal foglalkozik és úgy gondolja a pénztől függ minden az életben. A párkapcsolat,az hogy van-e barátod,hogy szabadidődben otthon ültök-e vagy elmentek-e moziba vagy kirándulni?!

Részben igaza van mert elanyagiasodott az élet!

11. szalszil (válaszként erre: 10. - 3388f1d995)
2010. márc. 15. 11:00
Örülök, hogy tetszett! :-) Hamarosan újabb témával jelentkezem: melyik jegy hogyan kezeli a konfliktushelyzeteket. Szintén izgalmas téma.
2010. márc. 14. 14:59
Gratulálok a cikkhez nagyon jó és sok -sok igazság van benne.
2010. márc. 12. 20:55

Van benne sok -sok igazsag - pl. ket kos köszt vagy egyszere tuzjatek es halalra veres következik vagy az elentete - nagy - nagy szerelem , szeretett ! az utolso az en esetem !

Elnezest a helyesirasert nem vagyok magyar es nem elek magyarorszagon !

8. szalszil (válaszként erre: 7. - Hukka)
2010. márc. 10. 12:05
Gratulálok :-) jól csinálod!
7. hukka (válaszként erre: 3. - Botond75)
2010. márc. 8. 20:57
Én is vízöntő és 20 éves házas...
2010. febr. 27. 22:32
Nagyon jó cikk!! Az ilyesmit mindig érdemes szem előtt tartani, na meg a tudás fel szabadít! :)Most már látom, hogy az én kis nyilasom szíve miért perzselődik még mindig akkor is ha a delikvens már elveszett a ködben. :P Éééés miért olyan isteni érzés, ha egy oroszlánnal akadok össze. Mellettük mindig biztonságban érzem magam, már látom, miért.. asszem mert nem hagyják kihűlni az ember szívét :)
5. szalszil (válaszként erre: 3. - Botond75)
2010. febr. 25. 18:34
Hát ha álmodozol róla, máris jó úton haladsz felé :-) !
2010. febr. 25. 10:07

Nekem is nagyon tetszik a cikk!

Én skorpió vagyok, a szerelmem pedig mérleg. Sajnos, amit a mérlegről írtál nagyon ráillik! Ő, önbizalom, határozatlanság és kezdeményezőkészség híján nem mer belevágni a velem való párkapcsolatba, inkább marad a régi, megszokott, kényelmes kapcsolatában, ami már semmi örömet nem okoz a számára, viszont a kisujját sem kell mozdítania érte. Engem szeret, remekül megértjük egymást, de nem dönthetek helyette... Ezért -hosszú évek gyötrődése után- végül én mondtam le róla úgy, hogy tudom, érzem: mi összetartozunk.

2010. febr. 24. 23:02
Érdekes. Vizöntő vagyok, karmikus feladatom a házasság. Szinte elérhetetlen álom marad azt hiszem.
2010. febr. 24. 21:42

Nagyon jó a cikked, engem is érdekelnek az ilyen és hasonló dolgok.

Minden nap el olvasom a horoszkópom, kezdek a megszállottja lenni lenni az ezotériának.

A cikkedben nagyon is magamra találtam.

2010. febr. 24. 21:03
Nem véletlenül születünk ilyen vagy olyan csillagjegyben. Ebben a rendszerben mindenkinek megvan a feladata az Élet minden területén, így a párkapcsolatban is. Az egyes jegyek párkapcsolati jellemzőiről már írtam, most lássuk azt, hogy mi a karmikus feladat, azaz az a téma, ami végigkíséri az egyes szülöttek párkapcsolatait, amivel mindenképp találkozunk és amit meg kell oldanunk.

Ugrás a teljes írásra: Az egyes jegyek karmikus feladatai a párkapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook