Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az Egri Csillagok olvasónapló létezik előre nyomtatott formában? fórum

Az Egri Csillagok olvasónapló létezik előre nyomtatott formában? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 17. 09:29
Megrendeltem köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 17. 09:24

nem...megveszem neki de mindnekép le is iratom jó lesz szépirás és nyelvtan valamint fogalmazás gyakorlásnak mert ráfér nem lesz baja ha duplán csinálja meg,úgy döntöttem az általános nyári tannyagátnézést erre kiélezve fogjuk megcsinálni....

lakáson emiatt nem akarom zavarni szerintem az olcsóbb egyszerübb verziót szokta választani most mondta Bence végül hogy egy boltban látta mutatták más könyv kapcsán hogy ilyen is van de pont ebből nem volt

21. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Életkezdés)
2012. júl. 17. 09:15

neten (iwiw vagy facebook) nem tudod elérni a tanítónőt?

én megérdeklődném tőle...

20. Életkezdés (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2012. júl. 17. 09:12
áááá nálunk nem:((((((csak a gyereknek mondta aki vagy megjegyzi vagy nem....szeretjük egyébként jó szakember.....végiggondolva lehet nem is gondot a nyomtatottra és más barátoknál látta a gyerek ott ahol most nyaralt de nem tudom kiszedni belőle gondolom szeretné nagyon ahogy látom és azért hallgat:)))nem szoktak sok felesleges ktget kérni mert elég szegény részen lakunk
19. Életkezdés (válaszként erre: 17. - Zebracsikó)
2012. júl. 17. 09:10

Köszönöm de nem igazán foglalkoznak még vele és nem is tudják:(

Úgy döntöttem eladom egy könyvem ami kapós szokott lenni tehát van reális esély az eladására és megrendelem neki gyakorlásnak ettől függetlenül simán egy füzetben fogom vele vezettetni fejezetenkénti kötelező rajzolással mert abban nem jó:)


off:elnézést de valószínű tartozom neked egy válasszal....megnéztem a kimenőimben és nem találom tehát nagy eséllyel te sem kaptad meg fogom pótolni mert segít amiket írsz.Köszönöm azt is és ezt is:)

2012. júl. 17. 09:08
ha a tanárnő a nyomtatott olvasmánynaplót kérte volna, akkor nyilván beírja az üzenőfüzetbe, melyiket kell megvenni (pontos címe, kiadó, beszerzés helye...)
17. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Életkezdés)
2012. júl. 17. 09:06
osztálytárstól kéne megkérdezni
2012. júl. 17. 08:50

nem lehet lezárni a kérdést ami talán nem is baj hátha érdekel majd mást is.

Én több konkrét választ nem várok csak az utóbbi kérdésemre de arra nagyon:)

Fel is tettem eladásra egy könyvet ami fedezné az árát,ma meg is rendelem ha azt sikerül eladni:) Szívből köszönöm ez nekem fontos volt.

2012. júl. 17. 08:43
Sajnálom hogy csak a boritójuk van mindig lefotózva egy kép oldal virtuális lapozás jó lenne időnként....
2012. júl. 17. 08:42

A link félrenyomás eredménye elnézést.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,az egyiken találtam olyat ami van raktáron és kb 1100ft postával együtt.


Annyit szeretnék még kérdezni ez hogyan épül fel tartalmilag?

Mert ugye a könyv megvan,a rövidett formáját felidézni bármikor el tudja olvasni a neten,tehát arra nincs szükség másrészt imádjuk családilag filmben milliószor látta én simán vágom,tehát a felidézéssel nem lesz gond:)

A röviditett verzióra hát nincs szükség,akkor veszem meg ha vázlatos,kérdésfeltevős,tehát ha elolvassa gondolkozásra ösztönzi....ilyen ez vagy tévuton járok?

Köszönöm, én tényleg nem láttam még ilyet és ha beutazok Debrecenbe megnézni kb 1200ft az utiktgem.....

2012. júl. 17. 08:34
12. Életkezdés (válaszként erre: 11. - 107da09275)
2012. júl. 17. 08:33
Köszönöm a válaszod. Valószínűleg csak futólag olvastad a kérésem mert nem arra válaszoltál,kérlek ha segíteni szeretnél nem bántani ok nélkül akkor olvass értően.Köszönöm megértésed!
2012. júl. 17. 08:01
Ha jót akarsz a gyerekednek, akkor elolvastatod vele: először is mert a neve: kötelező olvasmány, meg izgalmas, tanulságos, és egy kincs. A tömörített verzió meg egy fos-nagyon sok lényeges nincs benne. Az a baj a mostani gyerekekkel, hogy sajnos nem szeretnek olvasni. Mindent "készen akarnak" kapni:( Persze, ti dolgotok. Szép napot!!
2012. júl. 17. 07:49

Ezeket meg is tudod itt rendelni. Az elsőt felénk az iskolában kérték, a másik meg olcsó, azt nem ismerem.

[link]

[link]

9. mh07
2012. júl. 17. 07:44

ha nincs Libri a közelben, akkor neten itt:

[link]

2012. júl. 17. 07:42

[link]


Kérdés, hogy hol lehet kapni...

7. mh07
2012. júl. 17. 07:40
Olvasmánynapló Gárdonyi Géza "Egri csillagok" című regényéhez címszó alatt találod
6. mh07
2012. júl. 17. 07:36
Igen, amit a fiad látott az létezik/létezett. Nálunk nem fogadták el a suliban, de gyakorlásnak szerintem jó.
2012. júl. 17. 07:35

Köszönöm szépen,én is füzetben szeretném nekem annak több értelme van....irjátok még jó sokan hogy nem engedték és megmutatom:))))


Linket tudnak valaki?csak nem találok valamiért könyvesboltosat nagyon nagyon lassú a neten a képes oldalakat vagy ahol videó van nem nagyon nyitja meg:((megnézném milyen hogy mégis tudjam és megnézném az árát is.....ha nem drága itthonra megszerezném neki mert szive vágya de iratok vele füzeteset:)

2012. júl. 17. 07:32

A fiam kötelező olvasmánya az Egri Csillagok mint sok mindenki másnak...Nemrég vettük elő de halad elég szépen....a gondom egyelőre annyiból áll csak hogy az én értelmezésemben az olvasónapló egy simán üreg füzet amit teljes egészében ő tölt ki Vázlattal,jegyzettel,rajzokkal....


Ő azt mondja látott valahol egy könyvet ami olvasó napló néven fut de nem a rövid összefoglaló van benne hanem pl kérdésekre kell válaszolni a könyvvel kapcsolatban fejezetekre bontva.....Fogalmam nincs kapható e ilyen mert még nem láttam.

Öreg vagyok én már én sima füzetre gondoltam hogy teleirjuk:)


Ha találkozunk a tanárnővel a városban nyilván rákérdezek majd ha lesz rá lehetőségem de az iskola csak ügyeletet tart néha és a magyartanárnő nem lesz ott.


Netem rákerestem tudom többen ezt ajánlják majd de csak rövid szövegeket dobott ki a goggle.


A városban bezárt aki könyvesbolt szeretett volna lenni:(egyelten kicsi fabódé van csak,a szomszéd városba sem kevés pénz ha csupán azért utazok át....stb,,,,



Szóval létezik ilyen amit a fiam mond vagy félreértett valamit?Merthogy gyerek és nyilván szokott félreértelmezni ő is dolgokat.


Köszönöm szépen a válaszokat!


J.

3. mh07 (válaszként erre: 1. - Életkezdés)
2012. júl. 17. 07:30
Néhány éve kapható a könyvesboltokban.
2012. júl. 17. 07:28
azt hiszem lehet kapni..de nekünk tavaly nem engedte a tanár csak füzetbe lehetett elkészíteni..
2012. júl. 17. 07:25
Egri Csillagok olvasónapló...létezik előre nyomtatott formában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook