Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az e-vitamin segíti a teherbeesést? fórum

Az e-vitamin segíti a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


1 2
44. bucsok
2013. máj. 8. 18:35

szia,


igen, 400-ast szedek mindennap..most kezdtem a hónapban..remélem beválik és sikerül a babó..

2013. ápr. 19. 13:48
mostanában szed valaki? ha igen, mennyit?
42. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 40. - Pethoevi)
2010. nov. 25. 20:28
Aranyos vagy!! Köszönöm!!! Reggel várom ám a fejleményeket :-))) Remélem ++++++ lesz :-)
41. geranna7 (válaszként erre: 9. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 25. 19:43
Nem. Még nincs babám. De anyukámnak igen!!Ez 1982-ben volt....
40. pethoevi (válaszként erre: 39. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 25. 18:59
nagyon drukkolok!!!+++++++
2010. nov. 25. 15:56
Most aktívan szedem a folsavat is és az e-vitamint is!! Remélem lesz eredménye!! Bár nem bánnám,ha végre már megjönne magától, aztán jó néhány hónapig már nem :-))
2010. nov. 25. 10:56

Nem olvastam vissza így csak a kérdésre válaszolok!:)

Nekem egyszer egy szülésznő mondta hogy az e-vitamin és a folsav együttes szedésével meg könnyíthetjük a teherbeesést!:)

37. pethoevi (válaszként erre: 36. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 25. 10:45

az az egyik legdrágább.Van a DM-ben csak folsav,800 ft-rt,sokan azt szedik

én hipp natalt iszok,ha szükség lesz rá,akkor párom megkapja a levelest!:-)

36. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 35. - Pethoevi)
2010. nov. 25. 09:54

köszi!!

folsav gyanánt nekem a Femibion 800-at javasolta a doki! Egy levéllel már beszedtem, de aztán úgy elkeseredtem, hogy abba hagytam. De most vettem megint!! Hátha :-))

35. pethoevi (válaszként erre: 34. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 24. 20:39

be is engedtelek.:-)

Akkor egye továbbra is,és állítólag a folsav náluk is fontos!

szóval sok e-vitamin és egy kis plusz folsav.:-)

34. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 33. - Pethoevi)
2010. nov. 24. 20:18
Az én uram is eszi nagy örömmel... azt olvastam, hogy a férfiaknak kimondottan jót tesz ;-) Megyek, nézem a naplódat!! Még új vagyok itt, kicsit bénáskodom, de majdcsak megismerem lassan, hogy mi-mit jelent :-)))
33. pethoevi (válaszként erre: 32. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 24. 20:11

Nekem a labor alapján a hormonom ok,elvileg nem magas.De nem is éreztem jól magam,mostmár sokkal jobb,de még ugyanennyi lemehetne.Nekem ,ha babás leszek is nagyon oda kell majd figyelni,h ne hízzak az elején,sőt akár fogyhatok is.:-) Jó lenne.:-)

Aranyos vagy,h drukkolsz,pénteken írok,de ha gondolod,szeretettel várlak a naplómban is,a titkosban,mert a másik már nem él.Majd töröltetem is.:-)

Ja,és pont ma olvastam a párom vitaminos dobozoán,h 1000% E vitamin van benne!:-))) Jól olvasod,nem 100!1000!!!:-)

32. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 31. - Pethoevi)
2010. nov. 24. 20:07

Drukkolok nagyon... remélem 2 kis csíkocskát fogsz látni a teszten!!!

Igazad lehet a fogyókúrát illetően... nekem is azt mondta a dokim, hogy valószínűleg magas a tesztoszteronom. Nem tudtam, hogy a zsír tesztoszteront termel :-( Akkor nekem is meg kell szabadulnom attól az 5-6 kg-tól! Mostmár nincs mese...

31. pethoevi (válaszként erre: 30. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 24. 19:47

Nekem a doki mondta,h fogyni kéne,mert a zsírsejtek tesztoszteront,vagyis ffi hormont termelnek és ez is akadály lehet.

És hát muszáj volt,de nagyon jó így.Napi 6szor eszem,nagyonnagyon keveset,próbálom tartani a 6x100 kalóriát,de az sem zavar,ha 1000-1200 körül eszem,mert az is diéta.És mivel 2 óránként eszem,nem éhezem meg,nem esik le a vércukorszintem..-)))

Nagyon jó,azt hiszem,már mindig tartani fogom,persze amíg tudom.:-)


Pénteken reggel teszt lesz,ha addig nem lesz mensi.

30. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 29. - Pethoevi)
2010. nov. 24. 18:44
Nekem is kb. annyit kellene! De nem akar lemenni! De az utóbbi időben olyan farkasétvágyam volt, hogy szó szerint nem bírtam megállni, hogy ne tömjem magamba a kaját! Akkor mostmár tudom mitől lehetett! Az utóbbi időben már úgy voltam vele, hogy most a baba-project az első, dehát azért mégse hagyhatom el magam... :-)
29. pethoevi (válaszként erre: 28. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 24. 18:38
próbáld meg úgy,h 2 óránként eszel nagyon kicsit,h ne alakuljon ki éhségérzet!Hátha segít,én így fogytam most 5 kilót kb 5 hét alatt.:-)
28. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 26. - Szasz23X)
2010. nov. 24. 18:21

Sajnálom... Ha van kedved, priviben szívesen hallok rólad... :-)

De ez +35kg nagyon durva! A férjem is mondja nekem mostanában hogy vissza kéne fognom magam, de nem értettem, hogy miért nem tudom! Pedig nem vagyon nagy evő... Mostmár tudom az okát!

27. pethoevi (válaszként erre: 23. - Szasz23X)
2010. nov. 24. 18:15

Basszus,ez nagyon komoly!

Én nem értem a dokikat!Hát azt hiszik,h kísérletezhetnek,mint az egerekkel?:-(((

26. Szasz23X (válaszként erre: 25. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 24. 18:13

Komoly, és alig eszem, de még mindig van belőle egy huszasom...

Nálam annyi, hogy nem lehet tudni. Nem marad meg. És most nem is kell, még jó, hogy nem jött össze...Mindegy, ezt inkább priviben majd :)

25. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 23. - Szasz23X)
2010. nov. 24. 17:48

Jesszusom!!!!!

+35kg??????? Akkor ezért van, hogy mostanában a hűtő sarkát is le tudnám rágni!?!?!??????? Ez most komoly??? Fél év alatt vajjúdtam le magamról 6kg-t az esküvőmre, és 2 hónap alatt ennyit... Többet nem veszem be!!!!

Nálad mi a próbléma baba fronton, ha megkérdezhetem?!

2010. nov. 24. 14:28
Ha fizetős labort kerestek, akkor írjatok privit, tudok mondani olyat, ami megbízható. De előre szólok: nagyon drága!! És ez nem a szokásos 5-10 be kerül című vinnyogás... 25-30 ezer ft...
2010. nov. 24. 14:27

A mastodynont se kéne hormonvizsgálat nélkül felírogatni...Ilyenkor durran el az agyam. Én anno voltam olyan hülye, és beszedtem anélkül...

Eredmény:

No baba

2 hónap= +35 kg...

Rohadjon le a Domonkos keze is amikor felírta...

Bocs. Kirohantam mint Zrínyi.

22. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 21. - Pethoevi)
2010. nov. 24. 14:04
Ne keseredj el, nem szabad feladni!!!!! Biztos, hogy hamarosan sikerülni fog!!!! Remélem az az érzés nem azt jelenti, hogy meg fog jönni, hanem valami mást... :-))) Nekem is mondták már, hogy próbáljak megy egy természetgyógyászt! Ha nem változik semmi, szerintem én is elmegyek! Ha van kedved, írd meg, hogy mi lett a holnapi nap "eredménye".. Remélem csupa jó.... :-)))
21. pethoevi (válaszként erre: 20. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 23. 21:13

Ó,akkor értem.Annyira szörnyű et átélni.Te is mindent,de mindent megteszel...El vagyok keseredve.Miért teszi ezt velünk a sors?Bocsi,de most eléggé magam alatt vagyok,mert azt érzem,h holnap megjön.:-(((

Én még bízok egy természetgyógyászban.Aztán nem tudom.A műtéttől nagyon félek...Rettegek attól,h egy idegen helyen tökegyedül legyek annyira kiszolgáltatva.:-(((

Drukkolok neked nagyon,h a kitartó torna meghozza az eredményt!Ha sikerült,mindenképpen írd meg!:-)))

20. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 18. - Pethoevi)
2010. nov. 23. 20:57

A fürdési tilalmat, nem kell olyan komolyan venni!! Én oktatótól tanultam, azt mondta, hogy olyan 8 óráig ne fürödjek utána. Ezért a szabad napomon úgy dél körül szoktam csinálni, így este már fürödhetek, vagy ponthogy fürdés után! És elég hetente kétszer!!

De igazad van, lehet én is elmegyek egy fizetős laborba, legalább kiderül, hogy pontosan mi is a helyzet!!! Dokihoz még egyenlőre nem akarok visszamenni! Azt mondták erre a tornára, hogy 3 hónap alatt rendbe fog tenni, ha rendesen csinálom! Már 1 eltelt, kivárom a végét! Barátcserjét is ettem hónapokig, de nekem nem nagyon vált be... Gondoltam most e-vitaminnal egészítem ki a tornát! Palástfű teát már nem nagyon merek inni, mert azt olvastam, hogy vérzéscsökkentő, nekem meg pont, hogy lassan 2 hónapja nem akar megjönni :-(

2010. nov. 23. 16:22
E vitamin folsav vas ezt javasolta egy idős nőgyógyász.
18. pethoevi (válaszként erre: 17. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 21. 23:28

Még nem próbáltam,de nekem is megvan.Az a helyzet,h elég körülményes ezzel a fürdési tilalommal.:-)

Én is eleinte minden természetes módszert próbáltam.a barátcserje be is vált szerencsére.én voltam fizetős laborban,mondtam,h a prolakint szeretném nézetni,fizettem és kiderült,h tényleg magasabb,mint kéne.Olyan 9 hónap után mentem dokihoz rákszűrésre és megemltettem a baba dolgot.De füllentettem,h több mint egy éve próbálkozunk.És nem bántam meg,mert különben még csak most kezednénk a hormonlaborral,ami elvesz egy hónapot.Aztán sikerült úgy mennem,h a clostit azonnal elkezdhettem,pont aznap,amikor felírta.És szépen pozitív is lett az ovu tesztem.De az első hónap sikertelen lett.Most bizakodom,mert a párom is eszi a fer14-et.Aztán ha most sem...akkor ő megy vizsgálatra,én meg természetgyógyászhoz,mert nem akarok még műtétet,de lehet,h lesz 4.,5. closti-s hónap is.Még nem tudom.

Köszönöm a drukkot,én is szorítok neked,mert tudom,milyen érzés...:-)

+++++

17. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 16. - Pethoevi)
2010. nov. 21. 20:34

Drukkolok Neked, remélem jó hírt kapsz már a jövő héten!

Mi 4 hónapja próbálkozunk. Az biztos, hogy a hormonháztartásomban káosz uralkodik. Remélem sikerül rendbe tenni!

Az Aviva-tornát próbáltad már? Jókat mondanak róla! Én 1 hónapja csinálom!

16. pethoevi (válaszként erre: 15. - Nyuszicsibe82)
2010. nov. 21. 19:54

igen szeretnénk...:-)

már egy éve.:-(

hát ha úton is van,még nem tudjuk,de jövő héten kiderül.:-)


és ti mióta? (bocsi,ha már írtad)

15. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 14. - Pethoevi)
2010. nov. 21. 19:53
Ti is babát szeretnétek?? Úton van már??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook