Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az baj, ha nem vagyok szerelmes a páromba, de nagyon is szeretem? fórum

Az baj, ha nem vagyok szerelmes a páromba, de nagyon is szeretem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. csajszika890721 (válaszként erre: 26. - Noarashi)
2011. máj. 29. 11:57

Én sem venném most észre azt, akibe az voltam egykor. Azért kell, hogy legyenek az embernek bizonyos elvárásai egy férfival-nővel szemben.

Voltam én szerelmes, de az az illető igazából semmi különöset nem csinált, most visszagondolva nem volt benne semmi igyekezet stb...

Ha egy ember szereti a másikat, az mutassa is ki, próbáljon a kedvébe járni, és hangsúlyozom azt nem feltétlen szexuális módon kell "kimutatni"

Azt figyelem meg, hogy a mai fiatal lányok közül sokan, azt hiszik, hogy azzal, hogy minden szexjátékba belemennek, azzal már nyert ügyük van... De szerintem egy normális pasinak, akinek nem a szex a legfontosabb...az kell hogy a kedvese törődjön vele, meglepje a pocakját, meghallgassa, beszélgetni tudjon vele...és persze azért fontos a szex is...:-)

26. Noarashi (válaszként erre: 25. - Csajszika890721)
2011. máj. 29. 11:45

Így gondolom én is! De a másik meg hogy most mi is az hogy szerelem?

Mikor 18 éves voltam szerelmes voltam olyan vkibe, hogy ma észre sem venném :)

Ahogy öregszünk úgy máshogy értelmezzük azt a szót, hogy szerelem.

És miért gondolják azt hogy a szerelemnek viharosnak, eszeveszettnek, rómeo és júliásnak kell lennie? annak is tragédia lett a vége :)

2011. máj. 29. 11:38

Én sosem voltam szerelmes a páromba...nem volt rózsaszín köd előttem. Mégis jobban működik a kapcsolatunk mint az előző pasival, akibe viszont az voltam...

Egy kapcsolatban nem a szerelem a legfontosabb...Attól hogy lenne működőképes? Hanem a szeretet, a bizalom, a törődés, a ragaszkodás az, hogy tudjunk kommunikálni, képesek legyünk kompromisszumot kötni... Én annyira megbízom benne, mint még senkiben, és tudom, hogy számíthatok rá, és attól, hogy nincs szerelem, szeretjük egymást, puszilgatjuk, megöleljük egymást, és úgy alszunk el esténként, hogy átölel.

2011. máj. 29. 10:57
a szerelem elmúlik-átalakul..normális...
23. 280960cf2d (válaszként erre: 15. - B73e24f31f)
2011. máj. 29. 10:39
ez az igazi kapccsolat amit leirtal :joban roszban egyutt,amugy sok boldogsagot es koszike a valaszt
22. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - 280960cf2d)
2011. máj. 29. 10:39
A lényeg,hogy boldog vagy vele :) Ne aggódj ilyeneken :)
2011. máj. 29. 10:37
koszonom szepen a valaszodat Noarashi nagyon jol esett,valahogy en is igy velekedek a dolgokrol
20. 937a2a883a (válaszként erre: 15. - B73e24f31f)
2011. máj. 29. 10:22
Nagyon jól megfogalmaztad,ezt én is így gondolom,így le sem írom mégegyszer :)
2011. máj. 29. 09:53
Nem baj. A szerelem úgyis csak egy pár hónapig tartó lángolás. A szeretet mindennél fontosabb, azok valós érzések. A szerelem nem az. :)
2011. máj. 29. 09:37

Szerintem ez egyáltalán nem baj! Végülis szerelemmel indult. Akkor lenne baj, ha vkivel csak úgy erőltetted volna a kapcsolatot semmi pillangókkal a hasadban.

Örökké az ember nem lehet szerelmes, és a másik meg az hogy kinek mit jelent a szerelem. Sztem eleve az hogy nem bírsz ki nélküle egy napot sem, bőven elég!

Nem hiába válnak el ma annyian. Belezúgnak vkibe, meg sem nézik kibe, és lényegében a szexuális, ösztönös vonzalmon kívül más nem köti hozzá, mint például a szeretet, megbecsülés, tisztelet.

aztán ez a kangörcs hónapok múlva elmúlik. És marad a nagy semmi, és jön egy másik akire megint rá lehet gerjedni. Szóval a legtöbb embernek ez a szerelem. És ezért élnek olyan jól a válóperes ügyvédek.

Mellesleg fizikailag nem lehet bírni sokáig a szerelmet, belehalnánk. Eleve a szerelem egy nem normális állapot.

Hosszú, örökké tartó kapcsolatok inkább a szereteten alapulnak.

17. pandoracic (válaszként erre: 13. - 280960cf2d)
2011. máj. 29. 09:29

És biztos vagy benne,hogy össze akarsz költözni vele?

Vele megbeszélted ezt,hogy úgy érzed,nem vagy szerelmes belé? Ő így is össze akar költözni veled?

16. b73e24f31f (válaszként erre: 10. - 280960cf2d)
2011. máj. 29. 09:27
Akkor ez sokkal jobb, mint gondolnád! :)
15. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 280960cf2d)
2011. máj. 29. 09:26
Attól függ, hogy nem e kevered össze a dolgokat. Szerintem attól még, hogy a kezdeti lángolás és a szó szoros értelmében vett heves szenvedélyes szerelem már átalakult másba->szeretetbe, az még lehet ugyanolyan jó, sőt jobb és mélyebb, mint az elején. Én is a kapcsolatunk elején meg voltam bolondulva, mint egy szerelmes csitri, ez elmúlt, viszont ugyanúgy sőt sokkal jobban szeretem és ragaszkodom a páromhoz, mint akkor. A társam lett, hibáival együtt, jóban rosszban :), és úgy érzem ez többet jelent, mint a kezdeti lángolás.
14. L.Niki18 (válaszként erre: 12. - 280960cf2d)
2011. máj. 29. 09:13
Én egyáltalán nem kötekedésként írtam választ. Csak magamból kiindulva, és nagyon jól tudom, hogy mindenki más. De nekem ez a véleményem. Mi a (már férjemmel) együtt vagyunk a kapcsolatot és a házasságot is beleszámítva 2006. januárjától és még mindig szerelmesek vagyunk. És ezért gondoltam, hogy ez így nincs rendjén.
2011. máj. 29. 09:09
kedves pandoracic meg nincs es nem is elunk egyutt ebben az evben szeretnenk osszekoltozni
12. 280960cf2d (válaszként erre: 8. - L.Niki18)
2011. máj. 29. 09:08
Jol,gondolj bele hogy nap mint nap talakozok vele es ez 3 eve igy van,nagyon ritka az amikor 1 nap nem latom,nagyon szeretem es ketlem hogy igazad lenne,de kosz a valaszt
11. pandoracic (válaszként erre: 10. - 280960cf2d)
2011. máj. 29. 09:02

Szerintem nem mulandó a szerelem,inkább az évek alatt a lángoló érzések átalakulnak valami sokkal mélyebbé.

Ha nem tudsz nélküle élni,akkor lehet hogy még mindig szerelmes vagy belé,csak már nem azt érzed mint az elején.

Van gyermeketek?

2011. máj. 29. 08:58
Nelkule nem tudok elni alig birok ki 1 napot,arrol van szo h elmult a szerelem ami szerinem mullando...
2011. máj. 29. 08:53

Érzelmileg kielégít titeket ez a kapcsolat? Mindkettőtök megkapja egymástól amire szükségetek van?Nem hiányzik semmi a boldogságotokhoz?

Ha nincs hiányérzetetek,és minden szükségeset meg tudtok adni egymásnak,akkor a ti kapcsolatotok tényleg tartós,és megérdemli hogy még nagyon sokáig tartson.

8. L.Niki18 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. máj. 29. 08:52
De fél év után hogyan múlik el egy igazi szerelem? Ezt nem értem, sosem voltam csak fél évig szerelmes! Ennél csakis tovább tartott.
2011. máj. 29. 08:50
Ha a nicknevedben a szám a korodat jelenti, akkor igen, baj.
2011. máj. 29. 08:48
Tudnál nélküle élni? Ha nem akkor igenis nagyon szereted. Teszel a kapcsolatért? Akkor miért lenne baj? Nem érzed a pillangókat? Nem úszol rózsaszín ködben? Drága, ez a valós élet.
2011. máj. 29. 08:47
Még változhat.
2011. máj. 29. 08:47

Nem baj.

Egy idő után a szerelem elmúlik, és van átalakul egy sokkal mélyebb érzéssé, a szeretetté, kötődésé, ragaszkodássá.

Ha szerencséd van.

Sokaknak ez már nem adatik meg. Ezért is olyan sok a válás.

Legyetek nagyon sokáig boldogok.

2011. máj. 29. 08:45
Persze, hogy ez probléma! Ha ilyen hamar elmúlik a szerelem...!? Azért 3 év az nem olyan sok idő, főleg, hogyha CSAK 5-6 hónapot voltál bele szerelmes. Szerintem felejtős ez a kapcsolat, bocsi az őszinteségemért!
2011. máj. 29. 08:44
ha neki nem baj és neked sem, ez lesz a tökéletes, sírig tartó kapcsolat.
2011. máj. 29. 08:43
O is tudd arrol hogy nem vagyok bele szerelmes de megis nagyon szeretem 3 eve vagyunk egyutt es kb 5-6 honapig ereztem iranta a szerelmet.A kerdes az hogy ez problemat okozhat egy kapcsolatban?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook