Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Apa ivott-korlátozható a láthatás?..segitsetek fórum

Az Apa ivott-korlátozható a láthatás?..segitsetek (beszélgetős fórum)

2009. szept. 16. 11:45
Tudom, tanuk vannak rá..nem szép dolog,tudom, de ha nem hisznek nekem, akkor muszáj valahogy bebizonyitanom az igazamat.
2009. szept. 16. 10:46

Huzamosabb idő, hosszú táv?

1 pillanat alatt megtörténhet a baj...

Ne értsd félre, nem állok egy kocsmázó ember mellé, aki 3 éves gyereket ittasan viszi az autóval.

Ám mégiscsak elviszi, mégiscsak pereskedett, nem akart lemondani a gyerekről.

Honnan tudod, hogy hogyan töltik a láthatás időtartamát?

Szerintem nagyon haragudhatsz erre az emberre.


Van egy fórum.

APÁK???

Az oda író édesanyáknak esélyük sincs arra, hogy egyeztessenek a volt társukkal.

Mert a gyerekek apja közömbössé vált.

7. Mariann7533 (válaszként erre: 6. - Vrgbea)
2009. szept. 16. 10:37
Ezért írtam,hogy szerintem minél előbb lépj.Muszáj,ha meg akarod védeni a gyerekedet.Mert különben oda kell adnod neki.Én nem voltam még soha ilyen helyzetben,és remélem nem is leszek,de az amit leírtál ilyesztő.
2009. szept. 16. 10:34
Sajnos úgy tudott 2szer ittasan vezetni, hogy az ő életvitele ilyen. Miután kiderőlt, hogy terhes vagyok, nagyon megváltoztott. Nagyon nagy hiba, hogy a magzatvédelem nem működik Mo.on, mert már akkor is veszélyezette a gyerekét.Kitettem, és ezért ő az, aki bosszút áll. Nem érdekli a gyereke, csaka jogai. Nem is foglalkozik vele, ha elviszi. Támaszkodik, szivja a cigarettát, és bámul. A pici ezt játsza el itthon is. Természesen tartsa vele a kapcsolatot, de egy ilyen ember aki képes beültetni a gyerekét az autőba miután ivott, az vajon megbizható???Hosszú távra éppen ezért nem akarom engedni. Hiszen 2 órát nem bir ki alkohol nélkül...Egy egész napot hogyan..Vagy 2 hetet???
2009. szept. 16. 10:31
Szia.Szerintem ha tudod bizonyítani ezeket a dolgokat,akkor lehet korlátozó végzést kérni.Az milyen élet,hogy rettegned kell valahányszor el akarja vinni a gyereket,mert hogy nincs biztonságba a gyerek nála az tuti.Szerintem mielőbb lépj!Nekem ez a véleményem.Nincs az a bíróság,aki ezek után nyugodt szívvel azt mondaná,hogy elviheti huzamosabb időre.
2009. szept. 16. 10:15
Az első ittas vezetés után ugrik a jogsi. Hogyan tudott kétszer vezetni ittasan? Azt értem, hogy félted a gyerekedet, de nem lehet, hogy az a problémád, hogy a bíróság engedélyezte, hogy hosszabb időre is elvihesse majd? 2 évig akkor húzódik a per, ha a felek személyes bosszúja (és nem akarlak megbántani, de ez általában az anyuka) áll a hátérben.
3. survivor3 (válaszként erre: 1. - Vrgbea)
2009. szept. 16. 09:55

Szia!

Nyilván a rendőri tetten érés után már nem fog egy jó ideig vezetni. Főleg, hogy kétszer is rajtakapták.


"Nem eltiltani szeretném, hanem tényleg csak korlátozni."

Mire korlátozni?

Hogy havonta láthassa, vagy 3 hetente, fél évente?

A két éve húzódó per helyett nem lenne érdemes megbeszélni vele? Nem lehet?

2009. szept. 16. 09:32
még csak annyit, hogy a második esetben a pici is bennt ült, úgy vezetett haza. A rendőrök utána 3 perc múlva elkapták...
2009. szept. 16. 09:30

Sziasztok!


Gondban vagyok, és minden nap rettegek.. a történet röviden. 2 évig húzódó per láthatás ügyben. Az elsőfokú itéletet helyben hagyta a másodfokú is. Miszerint a 3 éves gyerkőcüt az apuka kéthetente elviheti, kezdetben egész napra, majd ott alvásra, illetve jövő nyártól 2szer 2 hétre. A baj csak az, hogy egy megbizhatatlan felelőtlen alak. Láthatás helyett már 2 a kocsmába ment, mindkettőt bizonyitani tudom. 2szer kapták el ittas vezetésért, amiből az egyik láthatás alatt, ill. után történt, amit szintén tudok bizonyitani. Most perújrafelvételt szeretnék. Vajon tudom korlátozatatni a láthatást? Nem eltiltani szeretném, hanem tényleg csak korlátozni. A 2 ittas vezetés pedig 1 hónapon belül történt...Segitsen aki tud!!!mit gondoltok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook