Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az apa el akarja perelni tőlem a gyereket fórum

Az apa el akarja perelni tőlem a gyereket (beszélgetős fórum)


17. Cicus2011 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2014. márc. 11. 14:07

Azért írta azt mert így is van!

Nem veheti el!

2014. márc. 11. 14:04

Nyugodj meg!

Leszámítva a sok idegeskedést és bosszúságot nem fog eredményt elérni.

Azzal nem védekezhet hogy neki van jövedelme mert még pár hónapos gyerek mellől nem is tudnál elmenni dolgozni.

A másik dolog meg a drog problémája.A vérből sokáig kimutatható és így bizonyítható.

2014. márc. 11. 14:03

Nem tehet semmit és el sem viheti mikor láthatja, mert nem töltötte be a 3 évet. Csak úgy, ha te is jelen vagy :)

Drogos apa nem kaphatja meg a gyereket, pláne, ha ennyire csöpp...

Lazulj el és foglalkozz a fiaddal

2014. márc. 11. 13:42
Nem hiszem,hogy el tudja venni, nagyon kevés esetben történi ez meg,viszont azt tudom tanácsolni menj el a lakhelyedhez közeli családsegitöhöz és kérj egy családgondozót, aki figyelemmel kiséri az életeteket és a tárgyalásra is betudod idézni, mint hivatalos személy tudja bizonyitani hogy minden rendben van nálad.
2014. márc. 11. 13:24
Aki pedig egy pici baba mellett gyújt rá, főleg ha az egy füvescigi, azt derékba is törném és a gyereke közelébe se mehetne.
2014. márc. 11. 13:23
Nem fogják elvenni Tőled, ne aggódj. Apa drogozott, hidd el, nincs az a bíró aki neki ítélné a gyereket. Van hol laknod, rendezettek a körülmények, majd lesz munkahelyed is. A 8 hónapos babád mellett 1 bíró sem fogja elvárni, hogy másis menj dolgozni.
11. andi6020 (válaszként erre: 6. - Honeywald)
2014. márc. 11. 07:12

Sajnos. Pedig sokszor jobb helyen lenne a gyerek az apánál.

(nem az adott esetre gondolok)

10. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - MarciM)
2014. márc. 10. 18:35
Csoda helyes a kisfiad egyébként:D
9. 66112ea05a (válaszként erre: 6. - Honeywald)
2014. márc. 10. 18:34
Igy van:)
8. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Kisj)
2014. márc. 10. 18:09
De ha a noverenel lakik es ok tudjak vallalni a felelosseget, szerintem meg munkanelkulikent is nagyobb eselye van arra, hogy nala marad, mint a pasinak, aki a gyerek jelenleteben ragyujtott a fuves cigire...
7. kisj (válaszként erre: 4. - 66112ea05a)
2014. márc. 10. 18:02

Az, hogy az apa drogos lehet, az eszembe se jutott.


Meg gondolom, hogy nem a rokonok kedvéért született az a gyerek. Vagy talán a rokon a gyámja is lesz a babának?

Ha nem tudja az anya/apa eltartani, akkor egyszerűen elveszik tőlük.

Nem is értem, hogy miért írtad azt neki, hogy dőljön nyugodtan hátra, mert a babát a Jóisten se veheti el tőle?!

6. honeywald (válaszként erre: 3. - Kisj)
2014. márc. 10. 17:59
Az állam az anyát védi, még akkor is ha nincs munkája. Ha van tető a feje felett, akkor nem veszik el.
2014. márc. 10. 17:52
nem eszik olyan forron a kasat!!!
4. 66112ea05a (válaszként erre: 3. - Kisj)
2014. márc. 10. 17:51
Drogos apa?:D ugye ezt te sem gondolod komolyan?:D A rokonoknál van, segítik őket. Akár mennyit keres az apa, elég egy drogteszt vérből, és mehet oda ahová akar követelőzni.
3. kisj
2014. márc. 10. 17:50
Ha nem tudod eltartani a gyereked, nincs munkád, lakásod akkor a gyereket az apa simán elperelheti
2014. márc. 10. 17:37
Esélye nincs a gyerekre. Hátra dőlhetsz nyugodtan:)
2014. márc. 10. 17:30
Szia Mindenki!Kérek minden olyan Édesanyát,apukát,aki érintett volt, van az ügyben hogy szóljon a témámhoz, tanácsokat kérek!!! 8 hónapos az egyetlen szépséges kicsi hercegem, és az apa elküldött minket, mert bátorkodtam szólni neki azért ,mert neki kedve tmadt 1 légtérben a kisfiával, rá gyujtani 1 marihuánás cigire Ezt mondta, idézem a szavait:::ha nem tetszik, akkor keress más pasit,segítsek pakolni? Tavaly okt.9én feljöttem a nővéremhez a babámmal, és itt vagyunk nyugodtak, boldogok!Márc.7én volt a gyermektartás-elhelyezési per,persze ő nem bele egyezését adta,hogy a szoptatós babám nálam,velem legyen,ezért új pert indított Máj 9ére.. Azon kívül, hogy tudom, Ügyvédet kell fogadjak, azon kívül nem tudom mit kezdjek a kétségbe esésemmel, a kételyeimmel,mert azzal támad, hogy nincs bejelentett munkám..stb Kérlek szóljatok hozzá, ha túl vagytok ezen, hasonlón stb (nem voltunk házasok.....Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook