Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az antibiotikumot hogyan szedjem? fórum

Az antibiotikumot hogyan szedjem? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 9. 11:01

A lactoprotect nagyon klassz tud lenni,mert pro és prebiotikumot is tartalmaz,de ha probiotikus tejterméket választasz és vele korpovitot fogyasztasz,az sem annyira rossz azért.:)

Azért mondom,mert a legideálisabb a recept felírás "pillanatában" elkezdeni ezt a kúrát és az AB szedése után is még folytatni egy ideig.


A lactofeel az hüvely gél nem?Arra meg rá van írva.

2012. júl. 8. 19:49

A probiotikumot mindig két antibiotikum bevétel között kell bevenni...vagy antibiotikum után 1-2 órával. De semmiképp sem együtt.

Szerintem addig szedd míg van antibiotikumod, ártani nem ártasz vele.

2012. júl. 8. 19:45
Sziasztok! Voltam dokinál és a méhszájról vett kenetem eredményére streptococcus jött ki. Candidát nem mondtak ( ez hogy lehet? Már nincs?? ). Most kaptam antibiotikumot (azibiot 500mg) és betadin kúpot (2 hétre). Ilyenkor a probiotikumot hogy használjam? Van itthon lacto proteck és lactofeel. A lactofeelt godolom a kúppal való kezelés után használjam. De mennyit?? A lacto protecktet pedig már az antibiot. kezelés után használjam? Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook