Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az antibiotikumok megakadályozzák a teherbeesést? fórum

Az antibiotikumok megakadályozzák a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 22. 03:45
Nem vagyok biztos benne, hogy használ.
2008. okt. 6. 14:26
Köszönöm a válaszokat!
5. böbe83 (válaszként erre: 3. - Rena85)
2008. okt. 6. 14:06
sok fajta antibiotikum van, a legtöbb nem csökkenti, esetleg a betegség, amire szedi az ember. Ha vki szeretne antibiotikumos kezelés mellett teherbe esni, szerintem beszélje meg a dokival, hogy olyan antibiotikumot adjon, ami nem árthat a babának stb (pl augmentin)
4. csacsa (válaszként erre: 3. - Rena85)
2008. okt. 6. 13:47
En a lanyom elott kronikus felfazo voltam. Mar 2 eve eltem antibiotikumokon. Ez azt jelenti hogy havonta egyet mindig szedtem, es egyre erosebbeket , mert ugye az natibiotikum amit szedsz mar lehet utana nem hatasos. Ennek ellenere en babat szeredtem volna. Azt mondtuk ok legyen es a kovetkezo honapban terhes lettem 10 nappal az utolso kura utan. Szoval a valaszom nem . Bar igaz hogy a huvelyi nyalka minoseget rontjak az antibiotikumok es igy a spermanak nehezebb az utja. De nyugottan terhes lehetsz ha elotte szedsz. En is emlekszem hogy feltem a sok gyogyszer hatasatol anno, de szerencsere teljesen egeszseges babat szultem 9 honappal kesobb :D
2008. okt. 6. 13:34
Böbe!Igen tudom,hogy az antibébi megakadályozza.De úgy hallottam,hogy az antibiotikum szedése csökkenti az esélyt,hogy a baba megfoganjon.
2008. okt. 6. 13:31
nem az az antibébi, ami megakadályozza :)
2008. okt. 6. 13:30
Az antibiotikumok megakadályozzák a teherbeesést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook