Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az angolok miért nézik le Kelet-Európát? fórum

Az angolok miért nézik le Kelet-Európát? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 23. 01:02
Köszönöm a válaszokat!
15. Adali
2011. dec. 18. 19:29
Am az is igaz, hogy azok akik kimennek legalabb kemenyen dolgoznak es termelnek, mig az angolok lustak...tehat mi meg jot is teszunk nekik hogy noveljuk a GDPjuket...szerintem
14. 80ASIQ (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2011. dec. 18. 18:29

Ők tudják, hogy fogják fel, én nem sajnálom őket. A dolgozó viszi magával a családját, lesz 5-6 gyerek akik később tovább szaporodnak. Igaz, ez már nem a topik eredeti kérdése, persze csökken az angolok százalékos aránya a szigetországban és nem sokra fognak menni azzal, hogy lenéznek-e másokat vagy nem. Nade gondolom sokan mennek oda munkakeresés ürügyén, de mindnek biztosan nem jut munka sem, sőt sokan nem is akarnak dolgozni, de jobban élnek segélyből mintha otthon maradtak volna Afrikában vagy Ázsiában.

Állítólag a magyarok jó munkaerők.

13. spinneli (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
2011. dec. 18. 18:18
Nem is a dolgozókkal van problémájuk.
12. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2011. dec. 18. 18:17
Hát én nagyon csodálkozom azon, hogy hagyják, hogy odamenjenek élősködni. De mind a Brit Nemzetközösség, mind az Európai Unió tagjai ők és mindkét szervezetből lényegében kötelesek fogadni az embereket. Törvény is van erre. Amíg ez a törvény létezik illetve amíg él az a felfogás, hogy aljamunkát inkább külföldiek végezzenek, addig lesznek bevándorlók, akik ráadásul szivesebben vállalnak több gyereket is mint maguk az angolok. Lényegében felhígul az angolság, sőt, ki tudja, egyszer kihal...
2011. dec. 17. 00:56
Köszönöm spinneli! :)
10. spinneli (válaszként erre: 7. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 17. 00:04

Oké, én cáfolom.

:)

Az angolok valóban nem tudnak sokat a kelet-európai országokról általánosan, de őszintén szólva nem értem miért kellene nekik...

Alapokat tudnak, példál Puskást nagyon sokan ismerik, az országot is kb. be tudják tájolni.

Nincsenek elájulva maguktól, náluk alapvető, hogy angolok, amire büszkék, és nem kell hozzá mellet döngetni nekik, mint például itthon teszik, mert ez egy természetes dolog.

Nacionalizmus persze náluk is létezik.

Ha van bennük lenézés a kelet-európaiak iránt, az kizárólag azért van, mert rengetegen kimennek hozzájuk élősködni rajtuk.

Elég ha beleolvasol pár kintélő magyar fórumozgatásába.

Dióhéjban ennyi.

2011. dec. 17. 00:03
nemcsak kelet europat nezik le ugy altalaban leneznek mindenkit/tapasztalat es nagyon sok embertol hallottam ugyanezt,ok tobbre tartjak magukat,mint mas nemzet.szoval letorodj ezzel,
2011. dec. 17. 00:01

Nem tudom, hogy így van-e ahogyan a kérdés szól. De agyaljunk egy kicsit! Mint szigetorsági hajós nép becsavarogták a világot, gyarmatosítottak egy csomó helyet. Minden meghódított nép alacsonyabb fejlettségi szinten volt. Ebből - csak gondolom - levonták azt a következtetést, hogy ők a világelsők. Tehát azoknál is többet érnek akiket nem hódítottak meg, tehát a Kelet Európaiak is. Hogy ez így van-e vagy sem...? Biztosan lehet érveket találni a javukra. Itt előjön a kérdés, hogy mi magyarok többet érünk-e mint az angolok. Valamikor ugye Európa rémei voltunk, de az már odavan! Most Európa nyuszijai vagyunk sajnos.

Nézzük a focit! Amikor az Aranycsapat megverte az angolokat 6:3-ra! Na, akkor felnéztek ránk! annak is vége!

Mi van most? A helyükben már nem lennék büszke. A gyarmataikat elvesztették, bár a Brit Nemzetközösség még él, arra még lehet büszkélkedni. De Anglia jelenleg már tele van a Nemzetközösségből bevándorló népekkel, akik Isten bocsássa meg, hogy ilyet mondok, de zömükben inkább teher Angliának mint haszon. Egyébként sem vagyok híve a népek keveredésének. Hacsak lehet, az ember a saját földjén boldoguljon! Afrikában, Ázsiában, stb. Persze ez már más problémákat is felvet amit nem kívánok tovább boncolgatni.


Mint turista voltam Angliában, most a nyáron is. Nem tapasztaltam lenézést, bár ezt így nehéz is lenne felfedezni. Kevésbé szivesen mennék SK-ba, bár az nem lenézés, inkább valami más...

7. 8d99f66bbe (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2011. dec. 16. 23:46
Onnan veszem, hogy sokan mondták.
6. kislany2009 (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2011. dec. 16. 23:42
:) Én is ezt kérdem! :)
5. kislany2009 (válaszként erre: 1. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 16. 23:41
Ez most honnan jött neked ez a kérdés?
2011. dec. 16. 23:23

Vannak olyanok és olyan népek, akik úgy érzik magukat teljesnek, HA lenéznek/hetnek valakit/ket.

Szánalmas.

Őket is a kukacok fogják megenni- ha szerencséjük van, jó esetben:o)

3. spinneli (válaszként erre: 1. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 16. 23:07
Ezeket honnan veszed?
2011. dec. 16. 23:02
Ős idők óta így van. Ők teljesen elkülönültek az európaiktól.
2011. dec. 16. 22:59

Hello!


Kíváncsi vagyok az angolok miért nézik le Kelet-Európát? Miért nem tudnak rólunk semmit? Miért olyan tudatlanok a többi országgal kapcsolatban, és miért olyan - sokak állítása szerint - nagyképűek?!


Köszönöm!

Minden jót!


Evolet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook