Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Amazon.com-on rendeltem. A visszaigazoló e-mail azt írja "Paid by Visa", de a számlakivonatomon nem látom a levonást, mit tegyek? fórum

Az Amazon.com-on rendeltem. A visszaigazoló e-mail azt írja "Paid by Visa", de a számlakivonatomon nem látom a levonást, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

6. laurka85 (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2012. júl. 2. 12:06
Igen, máig nem is aggódtam, de csütörtöktől hétfőig gondoltam csak megtörténik a jóváírás. Vagy lesz valami nyoma az e-bankomban.
5. laurka85 (válaszként erre: 3. - Babeck)
2012. júl. 2. 12:05

Kártyával fizettem, de nem látom az egyenlegemen sem a levonást... remélem tényleg ki van fizetve, ha már ezt írták.

Csak ne legyen gond belőle.

2012. júl. 2. 11:31
Utólag szokott megjelenni a kivonaton. Pár nap kell, amíg jóváírják.
2012. júl. 2. 11:26

Kártyával fizettél vagy PayPal-lel?

A könyvelésre váró tételek között sincs? Kártyás fizetésnél nem egyből vonják le, csak beterhelik az egyenleged.

2012. júl. 2. 11:25

A rendelés csütörtökön történt, pénteken kaptam az e-masilt, hogy postázták, akkor miért nincs még kifizetve?

Most rendeltem innen először. Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2012. júl. 2. 11:23
Az Amazon.com-on rendeltem. A visszaigazoló e-mail azt írja "Paid by Visa", de a számlakivonatomon nem látom a levonást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook