Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az álmok irányítása? fórum

Az álmok irányítása? (beszélgetős fórum)


14. garfield66 (válaszként erre: 13. - 4d5610bcc4)
2013. júl. 25. 13:53

:D

Én is az őrületbe szoktam kergetni a férjem, hogy mindig felkeltem, hogy van itt valaki, nézzen már szért...

Előszőr halál beparáztattam, de pár alkalommal később már lazán vette, csak kérlelt, hogy aludjak már inkább... :)

13. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 12. - Garfield66)
2013. júl. 25. 13:29

De legalább egyik este leellenőriznéd álmodban a konyhát, másik nap a fürdőszobát. Egy hét múlva meg már fel se kelnél ébren is lecsekkolni :)

Nekünk a házban vannak beépített gerendák. Egyik éjjel, azt bontottam le álmomban. Ahogy leesett, a világ összes pókja ott volt mögötte. Arra ébredtem, hogy rohanok ki az ágyból. A férjem sírva röhögött rajtam...

12. garfield66 (válaszként erre: 11. - 4d5610bcc4)
2013. júl. 25. 13:14
Hát igen, az azért elég parás, mikor látok valakit az ágyból elsuhanni a folyósón, vagy épp azt látom, hogy a plfonról rámesik egy denevér... :D
11. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 10. - Garfield66)
2013. júl. 25. 12:58

Áááá nekem is volt néhányszor, hogy nem tudtam meg mozdulni, vagy beszélni. Olyan volt mintha megfulladnék. Nagyon idegesítő!

Anyukám is írta őket régen. Egy idő után folytatásos álmai is voltak. Valószínű, hogy érdekesebb, ha nem betörőt keresel :)

2013. júl. 25. 12:46

Én borszató értelmetlen dolgokat: általában, hogy valaki vagy valmi állat van a lakásba...Feriadok és kell 3-4 perc mire felfogom, hogy nincs itt senki.

Gyakori a beszélnék, futnék de nem megy. Sokszor van olyan, hogy menekülök, vagy hogy hirtelen nincs rajtam ruha, és a régi genyó osztálytársaim gúnyolódnak rajtam...A legtöbbre azonban csak ébredés után 1 percig emlékszem, aztán már nem tudom felidézni. A cikkben olvasott papír-toll az ágy mellett jó ötletnek tűnik.

9. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 1. - Garfield66)
2013. júl. 25. 12:37

Megszállott vagyok az álmokkal. Ritka, hogy ne emlékezzek legalább egy álmomra. Logikusan felépítettek, "emlékszem" az okokra, előzményekre. Van amikor rájövök, hogy ezt már álmodtam egyszer és felébredek, vagy megváltoztatom a történéseket.

Ha tetszik, vagy érdekes az álom és véletlenül felébredek van, hogy tudom folytatni.

Nekem nagyon hitelesnek tűnnek, de a menekülősök már nincsenek nagy hatással rám. Tudom/érzem, hogy álom.

Te miket szoktál álmodni? Nekem segít jót álmodni, ha elalvás előtt elképzelem, amit álmodnék.

2013. júl. 25. 12:23
Próbálkozom majd, jó lenne már végre egy jót aludni, és jót is álmodni... :)
7. f49b154b31 (válaszként erre: 6. - Georgina84)
2013. júl. 25. 11:41
Én erősen összeszorítom a szemem, úgy hogy meginduljon, egy zúgó hang a fülemben (most is meg tudom tenni) és akkor felébredek.
2013. júl. 25. 09:48

Én rendszeresen felébresztettem magam egy időben, amikor sokszor volt rémálmom. Megtanultam, hogy ha nagyon félek álmomban, vagy üldöznek vagy bármi hasonló elkezdem álmomban mondogatni, hogy ez csak egy álom nem a valóság és felébredek.


Szerencsére többnyire már nincsenek rémálmaim, csak ritkán. De én szinte minden nap emlékszem arra, hogy mit álmodtam egyébként. Párom meg szinte soha nem emlékszik. :)

2013. júl. 25. 09:48
Nekem nem megy sajnos, nagyon rosszul alszom...Lehet meg kéne próbálni a cikkben leírtakat, de nem tudom használ-e-...Pesszimista vagyok kicsit....
4. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Garfield66)
2013. júl. 25. 09:30
Igen. Én pl. ha rájövök hogy álmodom, fel tudom ébreszteni magam.
2013. júl. 25. 09:09
Én is - sőt, a 9 éves kisfiam (elmondása szerint) is voltunk már úgy, hogy tudatában voltunk annak, hogy álmodunk és ez nem a valóság. Innentől kezdve lehet irányítani az álmainkat.
2013. júl. 25. 08:47
Persze, keress rá arra, hogy Tudatos álom, vagy hogy Lucid dream :)
2013. júl. 25. 08:17

[link]


Valaki próbálta már esetleg ezt, vagy valami hasonlót? Lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook