Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az almahéj véd a rák ellen is fórum

Az almahéj véd a rák ellen is (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az almahéj véd a rák ellen is

2016. máj. 4. 14:34
Nagynéném az alloricumtól gyógyult meg. Kaukázusi gyógynövényekből készül. Meg persze sok céklalé, bio zöldségek, semmi vörös hús, csak szárnyasok és hal. Mondjuk a halat nem nagyon szerette, de hát egy ilyen helyzetben az ember nem lehet válogatós. Innen szereztük alloricum.wordpress.com . Az embereknek egész életükben csak bio ételeket kéne enniük és nem kéne dohányozniuk, akkor sokkal kisebb lenne az esélye hogy rákosok lesznek.
15. biológus (válaszként erre: 8. - A1a3db480a)
2008. aug. 24. 14:04
Pedig nem kéne! Sok benne az értékes növényi fehérje. Én sosem hámozom és nem is áztatom!
14. biológus (válaszként erre: 10. - Pirosalma)
2008. aug. 24. 14:02
Valószínüleg igazad van, ez nem a szakterületem. De attól hogy a rák elleni küzdelemben nem hatásos, más szempontból nem elhanyagolható a hatása!
2008. ápr. 26. 15:15
Igen én is hallotam már róla söt volt a családban aki probálta is és bevált neki csak kicsit drága de egyébként tényleg jó
2008. ápr. 26. 06:36
Life pac?
2008. márc. 5. 20:18
AZ ALMÁBAN TÉNYLEG SOK MINDEN MEGTALÁLHATÓ, A MI CSALADUNKBAN NAPONTA ESSZÜK AZ ALMÁT.
2007. aug. 10. 10:50

Sziasztok!

Ha jól emlékszem, vagy 15 éve bebizonyosodott, hogy a daganatos sejtek is rendelkeznek a elegendő rodanázzal, és így a ciánglikozidok (mint a "B17-vitamin") hatástalanok.

9. jjhmarta (válaszként erre: 7. - Biológus)
2007. aug. 5. 06:21
egyet értek, állitolag a magja jó vízhajtó is.
8. a1a3db480a (válaszként erre: 7. - Biológus)
2007. aug. 5. 06:11
Ezt én is hallottam, hogy az alma és a csiperke gomba az, amit megmosás után egy az egyben lehet enni... pedig a csiperkét is hányan meghámozzák, ill.pucolják, pedig minden része fogyasztható!
2007. aug. 4. 23:51
Én még a csutkáját is megeszem, a magjairól nem is beszélve! B17-vitamint tartalmaznak, amihez nem túl könnyű hozzájutni a "hagyományos" táplálkozás során!
2007. júl. 31. 20:18
A gyümölcsök,főleg a vörös szinüek nagyon egészségesek,de nem csak a vitamin miatt,hanem mert az összes antioxidáns étrendkiegészítőket is ezekből állítják elő ,mivel méregtelenítenek és az egész szervezet működését javítják.
5. a1a3db480a (válaszként erre: 4. - Cddiana)
2007. júl. 19. 01:29
Próbáld egész apró kockákra vágva csokiöntettel leönteni, hátha bejön. Az enyimeknél működött...
2007. júl. 18. 23:16
Az én gyerekeim sajnos, főleg a legkisebb, 3,5 éves, nem szereti a gyümölcsöket, nagy nehezen sikerül néha-néha belédiktálnom fél almát. Pedig kisebb korában szoktattam a gyümölcsök izéhez, ette és itta is őket, de most ellenkezik ha gyümölcsöt akarok neki adni. Nem tudom hogy szerettethetném meg vele a különböző gyümölcsökek? Az almát jómagam is gyakran fogyasztom és sokat olvastam jótékony hatásáról..
2007. júl. 15. 17:21
Az én gyerekeim nem nagyon ették a gyümölcsöt, sokszor apró trükkökhöz kellett folyamodnom :) a banánt feldaraboltam, és csokival lekellett locsolnom, így megették, a narancsgerezdeket elrendezgetnem, és külömböző figurákat kirakni belőle, az almából sünit csináltunk szegfűszegel (na azt kiszedeggék, de aztán megették), gyümölcssalit készítettem nekik, tejzínhabbal, csokival az is elfogyott... mostmár nagyok, és megeszik a gyümölcsöt. Kicsi korban kell velük megszerettetni, mert így felnött fejjel szívesen fogyasztják...
2007. júl. 15. 16:22
Nagyon örülök, hogy végre ez az írás megjelent! Igen fonos, hogy a mai anyukák is odafigyeljenek gyermekükre, egészségükre. Én nagyon sok gyümölcsöt etettem már egészen kicsi korukban. 3 hónapos korban a narancs frissen facsart levével, almalével kezdtem. 10 hónapos korban pedig a grapefruitot is megpróbáltam, leszedtem a fehér hártyát és így szívesen megették. Először furcsának találták, de egy idő után már szívesen megették. Nagyon fontos a friss vitamin minden gyereknek, de a felnőtteknek is.
2007. júl. 14. 22:10
Sokszor hallottuk már, hogy az alma héjában van a vitamin, vagy "napi egy alma-az orvost távol tartja". Való igaz, hogy számtalan vizsgálat és eredmény igazolja, hogy a gyümölcsök és zöldségek fogyasztásával erősítjük az immunrendszerünket, feltöltjük a 'vitaminháztartásunkat'. De azt kevesen tudják, hogy a gyümölcsök és zöldségek rendszeres fogyasztásával három igen gyakori megbetegedés, a máj- vastagbél- és melldaganat, továbbá a szívbetegségek, a diabétesz és számos más krónikus betegség kockázata is egyaránt csökkenthető.

Ugrás a teljes írásra: Az almahéj véd a rák ellen is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook