Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az állasinterjút nem szokták órára a napra pontosan leszögezni? fórum

Az állasinterjút nem szokták órára a napra pontosan leszögezni? (tudásbázis kérdés)


8. AppIe (válaszként erre: 4. - Ikres_anyu)
2019. márc. 25. 15:15
Egy ilyen valaszra sztem egyertelmuen irni kell, h nekem mikor jo, es erre visszaigazolnak.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 25. 12:43
Telefonálj oda.
6. csgybzs (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 25. 09:30

Elvből el se mennék olyan helyre interjúra, ahol arra se méltatnak, hogy visszajelezzenek.

De, hogy nem mernék nekiindulni a 100 km-nek, az tuti.

Felhívni nem lehet őket???

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Ikres_anyu)
2019. márc. 25. 09:25

Én telefonálnék, megmondanám, hogy messziről utazom. Utána mailt is írnék, hogy a telefonos megbeszélésünknek megfelelően ebben és ebben az időpontban megjelenek az állásinterjúra.


Már csak az iránt vannak kétségeim, mennyire tudsz önálló munkát végezni, ha egy állásinterjú leszervezése is ilyen gond.

4. ikres_anyu (válaszként erre: 3. - Globus)
2019. márc. 25. 09:09

Én is így értelmezem, ott a főnök, de nem látja előre a napirendjét, de ha odamész, 10-20 percet szán rád.

Nem gondolják szerintem, hogy messziről mész.

3. globus (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 25. 09:04
Írták, hogy ezen a héten minden nap ott vannak 8-15 óra között.
2019. márc. 25. 09:03

Hu, de nehezen megy neked ez az egyeztetes...

Meg egy resze valahogy nem is ertelmes annak, amit leirtal.


Ne menj, ha nincs fixalva semmi! Nem szokvanyos, de lehet e-mailben egyeztetni. Te nem tudod oket felhivni?

2019. márc. 25. 08:55
Szerdan beadtam egy helyre az önéletrajzomat. Este visszaírtak, hogy mikor tudnék menni egy személyes beszélgetésre. Írtam is nekik, hogy azon a héten már nem, ezen a héten viszont megoldható. Visszaírt, hogy nekik a múlt héten csütörtök, péntek nem jó, de ezen a héten minden nap ott vannak 8-15 óra között. Gondoltam, ha ők nem állnak elő konkrét időponttal, megírom, hogy a kedd 11 óra nekik megfelel. Semmi választ nem kaptam rá, s ezt az e-mail szerda este írtam már nekik. Nem fura, hogy nem telefonáltak, hanem e-mailben kommunikáltak, illetve ha ma se írnak vissza mit tegyek, induljak el vakon egy 100 km-es útra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook