Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az albérlőnk elismerte közjegyző előtt a tartozását, ki szeretnénk költöztetni őket, mi ennek a módja? fórum

Az albérlőnk elismerte közjegyző előtt a tartozását, ki szeretnénk költöztetni őket, mi ennek a módja? (tudásbázis kérdés)

22. 298b15dfdd (válaszként erre: 21. - Dina68)
2012. máj. 15. 09:25
Így jártam én is,beteg kiskorú gyerek,sajnáltam őket,össze is gyűjtötték rendesen a közüzemi számlákat,telefonáltam nekik est,hogy reggel kilencre tűnjenek el a lakásból.El is tűntek,ám minden mozdítható holmit elvittek,mert ez egy berendezett lakás volt.A Károm fél milla...,közel egy éve nem találom őket...
21. Dina68
2012. máj. 15. 08:31
Hát én is igy vagyok a minekkel,van bérleti szerződés,de megsajnáltuk és bejelentettük a kiskorú ygerekére való tekintettel.Kirakni nem tudom, a biróságon kell kérni kilakoltatási végzést,rendőr nem áll velem szóba,mert be van jelentve.Ki kell az ilyeneket tenni,odamenni,zárcsere,cucc a folyosóra és kész.
20. tixtina (válaszként erre: 19. - Zoli011)
2011. máj. 11. 22:17

Köszi:)Voltunk délután,és ezt fogom tenni.

Aki kivenné júniustól,fel szeretné újítani,festés,stb.Zárakat megvettük.

Ideiglenesen betesszük a bútorokat a garázsba,de két hét múlva el kell szállítsák,mert nem tudom tárolni,kell a garázs a leendő lakóknak.

Úgyhogy ,mennek szombaton-,ma rendezték a tartozásukat is.

2011. máj. 11. 20:45

Van pár lehetőség.

A lakás felújítása miatt a nyílászárókat, ajtók ablakokat emeljétek le, vigyétek el ha van rá lehetőség "kifesteni". Éltek a felújítás lehetőségével.

Másik esetben a felújítás miatt festés, padló lakkozása miatt stb, ki kell rakni a bútorokat, közben a zárakat is kicserélitek.

2011. máj. 11. 10:12
:)
2011. máj. 11. 09:21

Valakinek esetleg valami jó ötlete,hogyan lehet kitenni az ott lakókat???


A rezsi tartozást kiegyenlítették-megszorításokat alkalmazva-de kitenni nem tudjuk őket:((

Pedig már lenne egy család,akik költöznének.


Az a helyzet,hogy az ELMŰ sem kapcsolhatja le-szerelheti le az órát,ha laknak bent.

Törvény ellenes.

Marha jó törvények vannak ebben az országban:OO


Sajnos közjegyző által hitelesített szerződés hiányában nem teszi ki még a rendőrség sem.

Max feljelentés,de az elhúzódik .


Valami gyors megoldás valakinek???

2011. máj. 3. 14:25

Patthelyzetbe kerültünk.

Már van 80 ezer rezsi tartozásuk,és felszólítottuk őket már hetekkel ezelőtt,hogy elsejéig hagyják el a házat.

Lenne más,aki kivenné,de így nehezen tudom kiadni:(

Már arra gondoltam,hogy kirakom bútorostól motyóstúl őket az utcára,aztán menjenek a bánatba.

tehetetlen emberek,akik rajtam akarnak élősködni.

Rengeteg van belőlük sajna:(

Az sem riasztotta el őket,hogy elzáratom a közüzemi dolgokat.

Bebüdösítették a házam,rendkívül koszokak,ápolatlanok-szóval gááááz!!

15. survivor3 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2011. ápr. 15. 23:43

Szia!


Én rájuk küldtem embereket.

14. g1977g
2011. ápr. 15. 23:36
2011. ápr. 15. 19:21
Én bizony vinnék szépen egy felfújható matracot, oszt letáboroznék 1-2 napra. Jó büdös cuccokkal telerakni a hűtőt, jó büdös káposztát főznék, hajat festenék a mosdóba, teleraknám szennyessel a szennyeskosarat. Mindjárt nem éreznék olyan jól magukat :D
12. 9cf0020815 (válaszként erre: 10. - Salabakter)
2011. ápr. 15. 16:28
Dehogynem, az előző lakóm nekem sem akart kiköltözni kapott egy napot ,és szóltam a rendőrségnek.Bizony,hogy elment.Először fenyegetőzött,de felesleges volt.
11. salabakter (válaszként erre: 8. - 9cf0020815)
2011. ápr. 15. 16:26
Látod,még az állam sem teheti meg az állami lakásokból,milliós tartozással,nem még egy magánszemély.
10. salabakter (válaszként erre: 5. - 9cf0020815)
2011. ápr. 15. 16:24
Ezt nem teheti meg,mert még ő húzza a rövidebbet magánlaksértés miatt.
9. mkjudit (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2011. ápr. 15. 16:20
Igen van szerződésünk is,tehát minden le van papírozva csak most már lépni kellene.
8. 9cf0020815 (válaszként erre: 7. - Tixtina)
2011. ápr. 15. 16:20
Igen végül is kiteheted őket,bármikor,ha tartozásuk van,bár szerintem azt sosem fogod látni,esetleg,ha van valamijük, amit értékesíteni tudsz.Nekem teljesen kiürítették a lakásomat,az utolsó kanalat is elvitték.Totál berendezett lakást hagytam ott...
7. tixtina (válaszként erre: 5. - 9cf0020815)
2011. ápr. 15. 16:14
Erre gondoltam én is,-zárcsere,aztán mehetnek a bánatba.
6. tixtina (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2011. ápr. 15. 16:13

Írtatok hivatalos szerződést?

Nekem már a jövő héten ki kell rakjam őket,mert nem fedezi a kaució a költségeket.

Viszont nem akarnak elmenni-múlt hónapban jöttek.

Gondolom,a hatóság kirakhatja őket,ha nincsenek hivatalosan bejelentve.

2011. ápr. 15. 16:11
Egyébként meg összecsomagold a cuccát és kiteszed.Az én albérlőm itt hagyott egy csomó tartozással,szó nélkül elment Kanadába.
4. mkjudit (válaszként erre: 2. - Tixtina)
2011. ápr. 15. 16:10
Én azt gondolom,hogy először is egy ügyvéddel kell hivatalosan felszólítást küldeni nekik,utána??
2011. ápr. 15. 16:09
Elmentek együtt a szolgáltatókhoz,és kifizeti az összes tartozást.Az csak egy dolog,hogy elismerte,ha a neveden vannak a számlák téged terhelnek vele.
2011. ápr. 15. 16:08

Pont ugyanebben a cipőben járunk.

Úgyhogy kíváncsian olvasom a hozzászólásokat:O

2011. ápr. 15. 16:04
Az albérlőnk elismerte közjegyző előtt a tartozását, ki szeretnénk költöztetni őket, mi ennek a módja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook