Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az akupunktúra a fogyáson kívűl még mire jó? fórum

Az akupunktúra a fogyáson kívűl még mire jó? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 20. 06:43

Szinte mindenre.

Minden szervhez tartozik egy pont, amelyet, ha stimulálnak, fantasztikus eredményeket érnek el!

2011. jún. 19. 18:23
sokmindenre. pl.: stresszoldásra, fájdalomcsillapításra.
2011. jún. 19. 18:22
Állítólag sikeres a dohányzás leszokásban és az alkoholról leszoktatásban.Vagyis a szenvedélybetegség kezelésére is megoldás lehet.
2010. júl. 11. 16:55

Én most kezdtem el egy fülakupunktúrás kezelést, emésztési problémáim vannak mely különböző bőrtüneteket is produkál (ekcéma, pikkelysömör).

Nem tudom még mennyire fog használni ez a terápia, majd beszámolok róla.

Egyenlőre annyi van, hogy tartós tűk vannak a fülemben és amikor nyomogatni kell akkor nagyon fájnak.

2010. júl. 11. 15:46
5 éves kisfiamnak vénás keringési rendellenessége van (magyarul: visszér) - és ezt kezelik akkupunktúrával. 3x voltunk már és szépen javul. (Előtte 3x műtötték nem sok eredménnyel.)
2010. júl. 11. 15:41
Én azt hallotam, hogy a dohányzásról való leszokásban is segíthet, meg a stresszen.
2010. júl. 11. 15:39
Én az arcidegzsábám tüneteit szeretném csökkentetni vele,remélem sikerülni fog,a dr nő szerint sikeres tapasztalatok vannak erre is.
2010. júl. 11. 15:21

Apósom például a szénanáthájával jár tavasszal.

Ha kijön neki, akkor elmegy akupunktúrára és napokon belül látványosan "kigyógyul" belőle, pedig nagyon durva az allergiája!

2010. júl. 11. 15:19

Az akupunktúrával kapcsolatban itt a fórumon csak a fogyás témáról van a legtöbb hozzászólás, pedig még nagyon sok mindenre jó.

Ide csak olyanok írjanak akik egyéb betegségből, tünetekből gyógyultak meg, hátha tudunk egymáson segíteni ezzel is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook