Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az a fránya főiskola fórum

Az a fránya főiskola (beszélgetős fórum)


2011. nov. 8. 18:08

Csak finoman rákérdezek :) Amúgy már a kedvem is annyira elment az egésztől, lehet jót fog tenni egy "szabad" félév.

Csak azt bánom a legjobban, hogy még többet kell várnom, hogy a szakmámban el tudjak helyezkedni :(

12. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - Bbrigi8822)
2011. nov. 8. 18:05
jó ez lehet hogy már nem igy van, ha nem mondta a konzulens akkor inkább ne feszegesd a témát nála nehogy berágjon:d
2011. nov. 8. 18:01

:O Nekem ezt meg sem említette. Ő is csak azt hajtogatta, hogy az őszi félévben nem lehetséges a hosszabbítás. Pedig még az eddig elkészült dolgozatot is elküldtem neki.

Azt hiszem írok neki még egy e-mailt.

10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - Bbrigi8822)
2011. nov. 8. 17:53

amugy meg a szakdoga a konzulensedhez kerül mi egyből neki adtuk le nem is ment át a to-n:d


szoval ha a konzulens elfogadta egy héttel később akkor nem volt anno gond belőle.



mert ugye neki van két hete elolvasni de ha csak te irsz most nála vagy kevesen akkor talán ennyi még beleférne neki, a nőnek meg mondhatod azt hogy mégis kész lett leadtad a konzulensnek:d

9. bbrigi8822 (válaszként erre: 8. - Angela48)
2011. nov. 8. 17:41
De sajnos nem jóindulatúak. Kérdeztem ezt is, csak az a probléma(ők mondták), hogy nagyon feltűnő lenne, mivel nem sok szakdoga érkezik be ilyenkor, inkább a tavaszi félévre jellemző
2011. nov. 8. 17:38
Szia! Ha beszélsz azokkal a tanulmányisokkal, akiknek le kell adni, akkor lehet, hogy tudnak segíteni egy két nap csúszásban. Nekik azt még összesíteni, feldolgozni kell, abba belefér, hogy 1-2 nappal később kerül be a tiéd. Ha jóindulatúak, akkor segítenek. Hallottam már ilyenről:)
2011. nov. 8. 17:37
Mondtam amúgy a nőnek, hogy 1 hét kell még, és ezen képesek fent akadni, de mindig ugyan az: "Sajnálom, d nem lehet mit tenni4"
2011. nov. 8. 17:36

Győr


Igen, én is ezt tapasztaltam. Semmi jóindulat nincs bennük.

2011. nov. 8. 17:34
az egyetemi főiskolai létben ma már a határidők betartása sokkal fontosabbak a tanulásnál, sajna...
4. 91d4989ab9 (válaszként erre: 3. - Bbrigi8822)
2011. nov. 8. 17:33
melyik város?
2011. nov. 8. 17:28

Köszi szépen :) Pánik már nincs rajtam, csak elkeseredett vagyok.


Tényleg, a nagy hajcihő hevében nem is jutott eszembe, hogy kérvényezzem a tandíj elengedését. :)

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Bbrigi8822)
2011. nov. 8. 17:24

bonyolult a rendszer:) ne pánikolj ird meg a saját tempódban szépen és majd év végén végzel, nem maradsz le semmiről.


ha már csak egy két órád van vagy csak a szakdoga hiányzik, irhatsz a dékánnak egy levelet hogy kéred szépen a tandij elengedését arra a félévre mivel már csak egy tárgyad van. indokokat is írj. van hogy megadják vagy csökkentik:)


hajrá:)

2011. nov. 8. 17:12

Sziasztok!

Teljesen el vagyok kámpicsorodva. Négy és fél éve levelező tagozaton tanulok egy főiskolán. Minden teljesen rendben ment, nagyon jó volt a tanulmányi eredményem és dolgoztam is mellette nem is keveset(vendéglátás). Az utolsó év elején kezdődtek a gondok. Konzulenst váltottam, mivel nem volt a segítségemre, nem válaszolt az e-mailjeimre stb. Amikor arra került a sor, hogy jegyet adjon, még le is tagadott. Addig húzódott az ügy, míg letiltottak a gyakorlatról, csúsztam fél évet. Nagy nehezen túl tettem magam rajta, elkezdtem most ősszel újra. Rengeteget szenvedtem, több fajta tanítási gyakorlat, szakdolgozat(mivel témát is váltottam újra kellett az egészet kezdeni),háztartás, egész napos meló reggel 9-22ig, volt hogy több napon keresztül. Gondoltam semmi gond, fél év és vége. Annyira megcsúsztam a szakdoga írásával, hogy határidőre tudtam h képtelenség befejezni, kértem haladékot,mivel már mások is éltek vele, tudtam,hogy nem gáz. Hát nem elutasították a kérvényemet! Most itt ülök, a befejezetlen szakdolgozatommal, a határidő ma éjfélkor lejár... Tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen pórul járt ember, így olyan emberek véleményét szeretném kérni, akik voltak már hasonló helyzetben. Pénzlehúzás lenne? Vagy tényleg ilyen bonyolult ez a rendszer? Nehéz feldolgozni, az egyszer biztos...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook