Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az 1 éves kisbabám magára rántotta a ruhaszárítót. Ugye nem lesz baja a picinek? fórum

Az 1 éves kisbabám magára rántotta a ruhaszárítót. Ugye nem lesz baja a picinek? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 27. 13:21
Nem
2014. febr. 3. 21:41

Amíg azonnal felsír,és nincs látható sérülése,addig ne aggódj,ha kisebb baleset éri. Ha nem sír azonnal,az agyrázkódásra utal.

2 fiúnk van: légtornászok,szertornászok,stb. Hidd el,majd belejössz...

2014. febr. 3. 20:04

Köszönöm mindenkinek a nyugtatást.

Szerencsére jó kedvü volt délután is.:)

2014. febr. 3. 19:01
szerintem nem lesz baja:)
5. Ancsa19860211 (válaszként erre: 4. - Nina160c)
2014. febr. 3. 12:34
Tudom, az ilyen dolgok mindig ijesztőek, de sokszor nem akkora a baj, mint amekkorának kinéz. Én is majdnem fászt kaptam pl. mikor a 2 éves kislányom bukfencezett a kavicson. Csak előrehajolt, letette a kezét, a következő pillanatban már át is fordult a fején. Egy 3 perces bömbivel elrendezte, se vér, se zúzódás, pedig hegyes kavicsok voltak.
2014. febr. 3. 12:24

sziasztok.

köszönöm a nyugtatásokat.

én úgy megijedtem hogy azt el mondani nemtudom.

2014. febr. 3. 12:17
Semmi baj nem lesz, esetleg egy lila folt, ha megkoppantotta vhol. Egy komolyabb sérülés után nem nevet a baba:) Amúgy szoktasd magad hozzá, mert biztos lesznek még apróbb-nagyobb balesetek, anélkül nem nő fel egyik gyerek sem.
2014. febr. 3. 12:00
Nem lesz baja.Ha megsérült volna azt már látnád rajta!
2014. febr. 3. 11:56

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hogy 1 éves kisbabám ma magára rántota a ruha szárogatót, egy kicsitt sirt utána már nevetett. Anyukák szerintettek nem lesz baja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook