Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Avonosok! Ti mivel szoktátok fellendíteni a forgalmatokat? Osszuk meg egymással ötleteinket! fórum

Avonosok! Ti mivel szoktátok fellendíteni a forgalmatokat? Osszuk meg egymással ötleteinket! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 9. 19:46
Én addig tudtam csinálni, amíg hittem benne. Mikor sokadjára nem jött meg időben az áru, feladtam. Persze az is baj volt, hogy sokat vásároltam magamnak, mindig becsábultam. Erre majd vigyázz, és fontos a hit is, no meg a cselekvés. A kedvesség, az illatminta, krémminta ilyesmi beválik, sőt nagynéha kedvezményt is adhatsz!A kicsinek is örülj, sok kicsi sokra megy!
2013. máj. 8. 15:32

Szerintem az 5 ezres határ sok...Inkább menj a sok kicsi rendelésre, mint a kevés nagyra.

Minél több emberhez próbálj eljutni és akkor már ha egyszer kapcsolatba kerültök már tehetsz a csomagjába 1-1 mintát,beszélgethetsz vele.

Esetleg lehet olyat is ha mostanság csináltad a FB oldalt, hogy osszák meg minél többen az oldalt és ha már lesz az oldaladnak pl 300 ismerőse/lájkolója akkor azok közül sorsolsz valakit aki Avonos csomagot nyer, 10-20% kedvezménnyel vásárolhat.

2013. máj. 8. 15:17
Van egy csomó ékszerem (Bijou Brigitte),ezért meghirdettem,hogy aki rendel tőlem legalább 5000 Ft értékben,az választhat egy nyakláncot vagy fülbevalót (sosem viseltem őket,4 éve állnak dobozban,mert nekem nem áll igazán jól egyik sem). De mintha nem érdekelne senkit a dolog... Persze,tudom,3 naptól ne várjak csodát (3 napja hirdetem),csak...hát... Azt hittem,legalább "lájkolják" majd a Nagy Közösségi Oldalon,de nem. Mintha nem is látszanék... :(
11. töprengő (válaszként erre: 10. - Spigi28)
2013. máj. 7. 07:49

Lehet jók voltak a megérzéseid.

És biza nem láttad volna viszont azt az összeget. Meg az illetőt se.

2013. máj. 6. 17:23
Nálam egyszer volt olyan, hogy nem vették át, visszaküldéssel nem akartam bajlódni, de szerencsére sampon, tusfürdő ilyesmik voltak, szóval azt elhasználtam/elajándékoztam. Szerencsére több ilyen esetem még nem volt. Egyszer rendelt egy nő aki nagyon nem volt szimpatikus és egyáltalán nem is ismertem, ráadásul egy 6ezres dolgot kért volna, neki nem rendeltem meg. Azt mondtam neki, hogy sajnos készlethiány miatt nem jött a rendelése. Azóta se jelentkezett.
2013. máj. 6. 15:22

Egy volt kolléganőm is csinálta ( talán most is ). És bizony volt akitől több ezer forintot nem tudott behajtani.

Nem csináltam, és valószínű nem is fogom. Mert akiket ismerek sokaknak már megvan a forrása.

( bocs de miszály volt leírni, vannak ilyen vásárlók is, sose tudni rajta behajtani az ellenértéket )

8. Spigi28 (válaszként erre: 4. - Anyumanyu)
2013. máj. 3. 13:45
Én rengeteg embert bejelöltem (totál ismeretleneket is, csak azt néztem, hogy a környéken lakjon), nagyon sokan visszaigazoltak, persze volt olyan is aki nem. Volt aki jelentett a Facebooknál és letiltottak 30napra, tehát 30napig nem tudtam ismerősnek jelölni senkit,de ettől függetlenül megérte, lett néhány vevőm akiket nem ismertem és mégis rendeltek facebookon keresztül... ;) Próba szerencse
7. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Anyumanyu)
2013. máj. 2. 15:10

Szia!

Én kb. 9 évvel ezelőtt lettem tanácsadó, és tartott is ez vagy 2 évig.


Nekem az akkoriak alapján az a meglátásom, hogy egyáltalán nem éri meg ezt csinálni abban az esetben, ha pénzt szeretnél vele keresni. Kb. 30 ezer forint értékű rendelés nekem mindig jött havonta, ebből csak pár ezer forint lehetett az enyém. Kvázi arra volt jó tanácsadónak lenni számomra, mert olcsóbban kaptam meg a cuccokat, vagy adott esetben ingyen, ha annyi volt az én hasznom.


Egyszer karácsonykor 80 ezer forint értékben volt rendelésem, és abból 10 lett az enyém... :) Szóval tényleg anyagilag nem éri meg, pláne hogy nagyon sok időt fordítottam rá... Átvenni az árut, szétosztani, csomagolni, behajtani a pénzeket az embereken, feladni az összeget... És ha valami nem tetszett, vagy nem volt jó, akkor visszaküldeni a központba.

Tinédzserkori elfoglaltságnak nagyon jó volt, de másra sajnos nem. :(

Pláne hogy már nagyon sokan csinálják. Most nem tudom hogy van a rendeszer.

2013. máj. 2. 15:00

Én mintákat és katalógust szoktam adni az ismerőseimnek, és megmutatom az ajánlatokat, szetteket, új termékeket.

Illetve mondom, hogy vigye haza,így nyugodtan átlapozhatja. (Így persze a családtagok is látják, és ők is rendelnek.)

Ennél többet nem szoktam tenni, mert főleg magamnak rendelek. Szeretem magam intézni a rendeléseimet, nem pedig másokon keresztül. :)

5. Anyumanyu (válaszként erre: 2. - Mazsinka)
2013. máj. 2. 14:22
Azért remélem,nem neked lesz igazad! :)
4. Anyumanyu (válaszként erre: 3. - Spigi28)
2013. máj. 2. 14:21
Én is gondoltam arra,hogy Facebookon létrehozok egy Avonos profilt. De akiket így bejelölök, vajon visszajelölnek? Te nem "vesztettél" így sok ismerőst?
2013. máj. 2. 13:12
Én csináltam külön facebookot avonozásra, ahol 1 kampány alatt többször megosztom a katalógus linkjét, néha hirdetek valami játékot. (pl. aki 3000Ft fölött rendel azok közt sorsolok valami avonos ajándék terméket) Szoktam mintákat osztogatni néha, ha jön valami új illat pl. Néha rendelek több katalógust és nem csak azoknak adok akiknek viszem a rendelést hanem dobok be 1-1 postaládába találomra is.
2013. máj. 2. 13:02
Kötve hiszem, hogy bárki is megírja féltett tippjeit.
2013. máj. 2. 12:59
Én most lettem tanácsadónő és szeretném jól csinálni a dolgom. Egyrészt, mert pénzt szeretnék vele keresni,másrész nagyon tetszik a dolog. És ha jól sejtem,nem vagyok egyedül ezzel... Osztogatunk egymásnak tanácsokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook