Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Avoidant személyiségzavarral élők fórum

Avoidant személyiségzavarral élők (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
89. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 82. - MZsanett)
2017. febr. 28. 00:39

Meg aki kőkemény gyógyszerről állt le fokozatosan, azóta kutya baja, addig meg minden baja volt...


Ennyi...


(Ne engedj az ELZOMBÍTÁSNAK!)

88. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 82. - MZsanett)
2017. febr. 28. 00:38

gyógyszer = szomorú


kuka = pozitív


:)

87. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 73. - Ellevelle)
2017. febr. 28. 00:37

Ezek a dolgok cseszik el egy ember életét! Tömören! De a legjobban: "NE LÉGY ÖNMAGAD!"


[link]

86. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 72. - Csikil4ny)
2017. febr. 28. 00:33
Nem csak az emlékeket hozhatja fel, hanem akár különös képességeket (érzékenységet) is!
85. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 69. - Ellevelle)
2017. febr. 28. 00:31
Ezt én is átéltem nem egyszer! De ITT VAGY! Ez a lényeg! Soha ne add fel és ne felejts el KÉRDEZNI! Jogod van önmagad meggyógyításához! Csodák vannak, különben nem lennénk itt! A hit az egyik legfontosabb dolog.
84. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 68. - Ellevelle)
2017. febr. 28. 00:28
Ne haragudj, de ezt nem itt fogom kitárgyalni, mert az ember hajlamos mások "áldozataivá" esni, és ennek nem adok felületet. Maradjunk annyiban hogy kőkemény, komplex tünetegyüttesek sorozata, egymás után végigmenve a durvábbnál-durvább pszichés stációkon. De ebből az ember akkorát tanul ha nem hagyja magát, hogy csoda! Kőkemény volt, nekem elhiheted. Ott kitanultam szinte mindent a lélekről, pedig előtte is tisztában voltam sok mindennel.
2017. febr. 27. 21:28
utána mi lett?
82. MZsanett (válaszként erre: 68. - Ellevelle)
2017. febr. 27. 20:37
Régen voltam pszichiáternél, de fél év után otthagytam, a bogyók pedig repültek a kukába. Ráadásul kamasz voltam. Ő is pont ezt csinálta. Odamentem, felírt egy erős gyógyszert, amivel jól kiütöttem magam és probléma megoldva:D Szerinte.
2017. febr. 27. 18:31
Igazán nincs mit, csak használjon!
80. ellevelle (válaszként erre: 79. - Csikil4ny)
2017. febr. 27. 18:08
köszönöm
2017. febr. 27. 17:56

Itt a könyv, amiről beszéltünk:


[link]


Nagyon szeretem ezt a nőt. Mindenen átment, amin egy nő átmehet és mindig talpra állt. A második felében vannak a gyakorlatok, de érdemes átolvasni az egészet.

2017. febr. 27. 16:38
jó,akkor feladatom a rossz családi sorskönyv árítása:)))
77. csikil4ny (válaszként erre: 76. - Ellevelle)
2017. febr. 27. 16:27

A remény nem elég, munka kell hozzá!


Meg nem hiszem, hogy átok. :) Feladat.

2017. febr. 27. 16:16
remélem sikerül megszakítani a családi átkot
2017. febr. 27. 16:15
oké:)))
74. csikil4ny (válaszként erre: 73. - Ellevelle)
2017. febr. 27. 16:07
Annak csak egy módja van: ha addig egészséges lelkületű leszel. A gyermek a mintát követi, nem azt tanulja meg amit mondasz, hanem ahogyan viselkedsz, ahogyan a problémáidat megoldod.
2017. febr. 27. 15:26
Még azt a témát szeretném bedoni, hogy ha egyszer-mégis-lenne gyerekem, mire figyeljek, hogy ne olyan legyen,mint én most
72. csikil4ny (válaszként erre: 71. - Ellevelle)
2017. febr. 27. 14:32

Igen, ilyenkor amikor amúgy is labilisabb az ember könnyebben felszakadnak a régi sebek is. Azok, amelyek nem begyógyultak, csak elhegesedtek.


Kitartást neked!

2017. febr. 27. 14:24

Valahogy minden rám szakadt, rég gyógyultnak hitt sebek szakadtak fel, nem is tudom honnan.

Nem tudom,ez lehet valami midlife crisis is.

Családomban is 3-4 év óta csak a rossz történik, csomó haláleset és még várható is, sokadik rákos megbetegedés csak a szűk családon belül.

2017. febr. 27. 14:16
Elmondod, hogy mi történt?
2017. febr. 27. 14:05

Mindenkinek szeretnék köszönetet mondani az eddigiekért és továbbra is várom az értékes válaszokat.

Szombaton az életem egy olyan mélypontjára jutottam, hogy kevés választott el, hogy átérjek a Túlpartra.

2017. febr. 27. 02:51

Zolcsika, és egyébként Neked mi volt a problémád?

Pszichiáternél én is azt tapasztaltam, hogy seperc alatt mond valamit, ír gyógyszert és kész és mond valamit,rád süt és akkor az van és kész.

67. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 38. - Ellevelle)
2017. febr. 27. 01:38

Figyu! Nekem olyan komplex problémáim voltak, hogy egy nyamvadt diagnózist nem tudtak felállítani. Nem is nagyon tudnak. A kis kódexükből kiválasztanak egy szimpatikus tünetegyüttest és rád sütik annak a bélyegét! Na attól szabadulj, ha mersz! Én nemrég beszélgettem egy "skizofrénnel", rá sütötték. Ő is érezte és én is hogy ez elég durva megbélyegzés. Nagyon értelmes, kedves nő, csak néha elkapatják ez érzelmek. Ez bárkivel előfordul. Akkor sem skizofrén, max. bipoláris. Szóval ilyen dolgok.


Nekem egy nagyon komoly oka volt a "zuhanásomnak", de sohasem voltam őrült! De tény hogy olyan helyzetbe kerültem, amiben tényleg meg lehet bolondulni. Úgy voltam vele, ha ennyire maradi körülöttem minden, akkor megoldom egyedül és az Isten segítségével. Hatalmas munkák voltak és később már kaptam segítséget nagyon komoly arcoktól is!


Szóval mindenki erős, ha nem adja fel! Akkor a problémák 80-90%-át egyedül is meg tudja oldani!

66. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 38. - Ellevelle)
2017. febr. 27. 01:29

Minden megoldás egyszerű, csak a megvalósítás nehéz, mert a többi RAJTAD ÁLL, a felelősség NÁLAD van!


Az orvosok köröket futtatnak veled, nem központi témákról beszélnek, hanem nyújtják mint a rétestésztát hogy ezzel fedezzék, hogy foglalkoznak valamivel, mert klienseknek járni kell kezelésre, nekik meg meg kell élni valamiből.


Lehet hogy én vagyok más, de én ezt teljes mértékben átlátom, átláttam és biztos vagyok benne, hogy rettegnek az efféle kijelentésektől.


Ha ennyire egyszerű, akkor nincs szükség "dilidokira", gyógyszerekre, egyéb érdekeltségekre.

2017. febr. 26. 21:16
Szt. Bálint - igen a Valentin- napos- nemcsak a szerelmesek, de a az epilepsziások és a lelkibetegek védőszentje is
2017. febr. 26. 21:14
mondjuk ahhoz, hogy valaki lelkibeteg legyen,először is lelkének kell lennie:))
63. 9c485f67e8 (válaszként erre: 60. - Ellevelle)
2017. febr. 26. 20:35
A nôk sokkal inkább lelkiznek, sok apró hülyeségen felhúzzák magukat, olyasmikkel is foglalkoznak, ami nem tartozik rájuk.
2017. febr. 26. 20:12

na,pont írtam másvalakinek levélben, hogy az alkohol és a drog, aminek én nagyon ellene vagyok

én nagyon tartom magam ellenük, drogot

sosem próbáltam, alkohol ritkán alkalmakkor

pedig az én problémáimmal tényleg sokan csúsznak bele az előbbiekbe, de én pl ezen a téren nagyon tudatos vagyok

61. MZsanett (válaszként erre: 60. - Ellevelle)
2017. febr. 26. 19:59
Vagy nem mennek el orvoshoz és nem derül ki. Vagy alkoholisták lesznek.
2017. febr. 26. 19:58

a hisztéria egy női betegség, amibe a férfiak halnak bele:)) netbölcsesség:))


állítólag kétszer annyi nő szenved mindenféle lelki betegségben, mint férfi

vagy ilyen jól kezelik a helyzetet, vagy ilyen érzéketlen....tovább nem minősítem őket

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook