Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aviva torna fórum

Aviva torna (beszélgetős fórum)


2013. júl. 3. 20:32

Itt a hoxa-n van egy barátnőm, akinek viszont szuperül rendezi a ciklusát, és pár hónapos avivázás után megfogant a Babája.


Tudok pozitív dolgokat is az aviváról.


Egyébként annyiban sokat segített, hogy korrektül éreztem valamennyi peteérésemet, azt is melyik petefészkemből érik a pete... szülés óta nincs ilyen probléma, mert iszonyatosan kellemetlen minden ovuláció, nagyon megérzem.

3. maluka (válaszként erre: 2. - C9f9b53798)
2013. júl. 3. 19:30
Legközelebb ha kérdésem lesz, akkor csak Neked írok priviben! :) Köszi!!!
2013. júl. 2. 21:45

Ebben is tudok segíteni:). Én is elvégeztem a tanfolyamot, van miskolci oktatója, Zsámbokné Zana Mária.


Keress rá, szokott tartani tanfolyamot.


Nekem a ciklusaimban nem hozott semmiféle változást a torna, sőt lerövidítette, de nekem teljesen más hormonális problémám van, arra ez a torna nincs hatással, de ez már csak jóval később derült ki...


Most is tornáztam, hogy újra próbálkozunk Babával, de most sem láttam hatást a ciklusaimra nézve.


Ártani nem árt, pörgős torna, jól átmozgat, izzasztó, fogyni lehet tőle.

2013. jún. 22. 11:04
Szeretném elkezdeni. Ez a 7.sikertelen hónapunk babásodás szempontjából. Gondoltam kipróbálom az Avivát, hátha. Ártani biztosan nem árt. Segített már valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook