Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » AVG vírusírtom van, de most Trójai vírus lett a gépemen.Ilyenkor mit lehet csinálni? fórum

AVG vírusírtom van, de most Trójai vírus lett a gépemen.Ilyenkor mit lehet csinálni? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. winny
2009. jan. 15. 14:58
Nekem nod32 van fenn fizetek érte a szolgáltatómnak éves díj nincs 8000 Ft.Leszed mindent!Már három éve!
2009. jan. 4. 12:14

pcforum.hu

Itt segitséget,lehet kérni hozzáértő szakemberektől! (és van letöltési lehetőség is)


Nekem Spyware terminátorom van, amit magyarul is lehet már telepiteni!

De fenn van az ESET NOD32 is:)(havonta ujra kell telepiteni a próba változatot, de megéri!)

Mind a kettőt ott ajánlották, mindkettő remek!!!!


Mindenki másképp csinálja:)


És tudom ajánlani még az Avant Browsert keresőnek!

A pcfórumon mindenre lehet tájékoztatást kapni!


.

31. a74de3d08a (válaszként erre: 30. - 87dcc92a81)
2009. jan. 3. 21:40

>átlagos felhasználó számára a windows emberközpontúbb,


manapság ez már nem monadható el....

2009. jan. 3. 20:51
Azért annyit megjegyeznék, hogy átlagos felhasználó számára a windows emberközpontúbb, pláne a játékok terén-nemcsak munkáért veszi az ember a gépet.
29. 87dcc92a81 (válaszként erre: 28. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 3. 20:49

Így igaz.Ez a windows op.rendszernél van így, a linuxnál nem. A töredezettségmentsítésre tényleg időt kell szánni-nem megy egyik percről a másikra.

Az avg virusírtót nem javaslom...nagyobb rendszerkörnyezetben sem. Ellenben jó a panda(sok memóriát eszik), és igen jó a kaspersky hatékonysága-> a nodot én személy szerint kicsit felfújt médiasztár virusölőnek láttam.Legalábbis nálam így teljesített. Az Avast!-ot viszont szintén csak javasolni tudom.

:)

28. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 23. - Kalmár Edit)
2009. jan. 3. 20:27
A számítógép a törlések után az új feltett program részeit a leglogikusabb helyre teszi a helykihasználás miatt. De ez azt is jelenti hogy egy teljes program elemei egymástól távol kerülnek (széttöredeznek). A programindításnál az olvasófej összeszedi a programrészeket de ez így több ideig tart mintha egyben lenne a program. A töredezettségmentesítő összeszedi a programrészeket egy tömbbe így a program futtatása gyorsabb lesz.
27. Sesil
2008. febr. 16. 15:47
Nagyon szívesen. Remélem hasznodra válik.
26. Kalmár Edit (válaszként erre: 25. - Sesil)
2008. febr. 15. 18:07
Köszönöm, megcsináltam én is a mentesítőt.
25. Sesil (válaszként erre: 23. - Kalmár Edit)
2008. febr. 15. 16:54
Igazság szerint rendet rak a rendszerben. Az ember letöltöget programokat, majd töröl...stb. Ez pedig tényleg rendet tesz. Sajna nem vagyok guru, ennél jobban nem tudom elmagyarázni, de ha havonta egyszer megcsinálom, sosem fagy le a gépem.
24. Kiniand (válaszként erre: 22. - Sesil)
2008. febr. 15. 11:57
Köszi, csinálom!!
23. Kalmár Edit (válaszként erre: 22. - Sesil)
2008. febr. 14. 19:58
Olvastam, hogy írtad a lemeztöredezettség mentesítőt, az mire való? Mit csinál? Milyen időközönként kell végig csinálni? Nekem is AVG vírusírtóm van, azért érdekel. Köszönöm
22. Sesil (válaszként erre: 21. - Kiniand)
2008. febr. 14. 18:28

Start menü - programok - kellékek - rendszereszközök - lemeztöredezettség mentesítő . Innen értelemszerűen el tudod indítani.

Ha így nem találod, akkor start menű - keresés - ide beírod a lemeztöredezettség-et és megkeresi a gépeden. Remélem tudtam segíteni.

21. Kiniand (válaszként erre: 20. - Sesil)
2008. febr. 14. 10:20
Hű, azt hogy kell? Nem vagyok egy nagy guru, eddig csak a mhelyemen volt szgépem, ott meg csak szóltam a technology-nak, ha valami bajom volt, azt megcsinálták. Segíts kérlek, mit inditsak el!? Van valami leírás esetleg, valahol, amit tudok követni?
20. Sesil (válaszként erre: 19. - Kiniand)
2008. febr. 13. 17:58
Az én gépem nem lett lasúbb az Avast telepítése óta. Javaslom csináld meg a töredezettségmentesítést. Lehet hogy segíteni fog. Készülj föl lelkileg...elég hosszú.
19. Kiniand (válaszként erre: 18. - Sesil)
2008. febr. 13. 09:56
Még egy kérdés. Tegnap óta nagyon lelassult a gépem. Ez a vírusírtó folyamatos pörgése miatt van, vagy esetleg már a vírus ténykedett? Tudok valamit csinálni, hogy gyorsabb legyen?
18. Sesil (válaszként erre: 17. - Kiniand)
2008. febr. 12. 19:36
Ha megkaptad a kódod és beélesedett, semmi dolgod. Ha bekapcsolod a gépet, dolgozik magától. Autómatikusan frissít. Visít ha olyan mail jön aminek gyanús a melléklete. A trójáról nemigazán tudok infót, csak annyit hogy a gazdaprogihoz kapcsolódik ezért azt javasolják, hogy csak megbízható helyről töltsünk le programokat. Károsodhatnak a gépen lévő adatok, de maga a gép illetve a kezelőprogramok is.
17. Kiniand (válaszként erre: 16. - Sesil)
2008. febr. 12. 12:14
Szia, én ma találtam 4 trójait. Feltettem az Avast, ahogy ajánlottad. Nekem mostmár más dolgom nincs is?? Mindent lerendez magától? És azt nem tudjátok, hogy ez a trójai mit rombolhatott a gépen?
16. Sesil
2008. jan. 28. 09:01
Sziasztok! Hát először is nem vagyok egy guru sajna. :-) Nekem is AVG volt, de csak a gond volt vele, úgyhogy töröltük, és van helyette AVAST. Magyar nyelven kommunikál, frissít, a vírusokat saját maga rendezi. Szűri a levelezőket és mindent. Visít ha valami gyanús és lerendezi ha konkrétat talál. Érdemes kipróbálni. A barátnőm gépéről lepucolta a Troját.
2008. jan. 25. 21:23
AVG vírusírtóm van és a Resident Shield előtt megjelent egy piros felkiálltójel. Mit kell csinálni? Segitsetek! Köszönöm
14. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 13. - Cikicakk)
2008. jan. 16. 00:08
Bocs, ha hülye kérdés, de tűzfalad van (nem az xp féle saját fos)? 40 vírusom életemben nem volt eddig, pedig a gép szinte non stop megy kb 4 éve -és a neten van.
13. cikicakk (válaszként erre: 11. - Szanád)
2008. jan. 7. 19:17
bocs,hogy ilyen későn reagálok,de eddig nem mertem a gépet használni.feltelepítettem a nod32 próbaváltozatát/1 hónap/ addigra ha minden jól megy a fiam ujratelepíti a windowst,én meg megveszem a nod32-öt.nem cicózok most már ezekkel az ingyenes vírusírtókkal,mert nekem az utolsó két évben 4x volt vírusom.remélem akkor már nem lesz ilyen gondom.Most a nod32 talált vagy 40 vírust,azok karanténban vannak,talán addig kitart a gép ameddig a fiam ideér.Szia! köszi a segítséget
12. szanád (válaszként erre: 11. - Szanád)
2007. dec. 30. 09:14
a krekkelt változat van ,most mondta a férjem torrent oldalról le tudod tölteni
11. szanád (válaszként erre: 10. - Cikicakk)
2007. dec. 30. 04:54
azt hiszem ,hogy igen
10. cikicakk (válaszként erre: 9. - Szanád)
2007. dec. 29. 23:34
köszönöm,ezt fogom tenni,mert nagyon sok jót hallottam a nod32-ről.Most már csak annak kell utánajárnom,hogy hól lehet letölteni.Ti az ingyenes verziót használjátok?
2007. dec. 29. 20:15
Az AVG-ét töröld le és használj NOD32-ÖT.3 éve használjuk ,de még nem volt vírusunk
2007. dec. 29. 19:55
Az AVG vírusírtó mikor ellenörzi a gépet írtja is a vírust hogyha talál?Azért kérdem,mert délután 9 vírust írt ki,hogy annyi van,este mikor újra leelenőriztem már csak 4-et írt ki.Köszönöm a segítségeket!
7. cikicakk (válaszként erre: 6. - 3cdd2cedd8)
2007. dec. 29. 15:17

köszönöm a válaszod.lehetséges,hogy az lesz a vége,mert az egész rendszert újra kell majd telepíteni.nem tudom miért mászik miníg az én gépemre vírus.sok ismerősöm használja az AVG.t és nekik bevált.

pedig én nem is nagyon szörfözök a neten.Hoxa,Startlap játékok,Honfoglaló,Story online.na meg msn és email.A nagyfiam Ő rengeteget Internetezik,AVG-vel és neki bevállt

6. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 5. - Cikicakk)
2007. dec. 29. 15:12
Operációs rendszer, mint pl a WindowsXP.
5. cikicakk (válaszként erre: 2. - 3cdd2cedd8)
2007. dec. 29. 15:07
mi az a Linux?
4. cikicakk (válaszként erre: 3. - Kobagabi)
2007. dec. 29. 15:06
sajnos nekem nem valószínü,hogy irtja,mert reggel az ellenörzésnél még kettő volt,most leelenőriztem és azt írja,hogy 9 trójai van.Mondjuk annyira nem tudok angolul,mert lehet,hogy azt írja,hogy annyi volt,de hogy kiirtotta-e nem tudom
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook