Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Avent kombinált pároló és turmixgép fórum

Avent kombinált pároló és turmixgép (beszélgetős fórum)


5. Nadáné (válaszként erre: 4. - Kriszti 86)
2014. dec. 17. 22:35

Nagyon köszi a tapasztalatot. :)

Megkaptam előre már a tupperes párolót, hogy már tudjam használni és kipróbálni.

Sztem is sokkal egészségesebb a párolás, mint a főzés...az értékes anyagok így benne maradnak.

Nem csak a babának, de nekünk felnőtteknek s szuperebb az így elkészített kaja. :)

2014. dec. 16. 11:21
szia, ha esetleg még aktuális (de gondolom már inkább nem), leírom, hogy nekem van, márciusban kaptam a szüleimtől, én nagyon nagyon szeretem, szuper jó kis gép! igaz, hogy a botmixerrel is ugyanúgy tudod pürésíteni az ételt, viszont szerintem sokkal egészségesebb megpárolni a zöldséget, mint vízben megfőzni. én főleg ezért szeretem. amúgy takarítani könnyű, kezelni meg még könnyebb. annyi baja van, hogy elég hangos, így mindig csak akkor használom, ha a kislányom ébren van, különben tutira felébredne. :)
2014. dec. 9. 19:58

Köszi! :) Az van, meg turmixom is van, csak gondoltam a pároló miatt milyen szupi.

De pont ma mondtam anyukámnak, h ilyet szeretnék karácsonyra és szülinapomra a férjemtől, erre közli, hogy ő már vett nekem egy tupper-es párolót. :)

Még jó, h elmondtuk egymásnak. :D

2014. dec. 9. 10:31
nem éri meg, vegyél feleannyiért egy jó minőségű botmixert
2014. dec. 9. 08:42

Sziasztok! Érdekelne, hogy van-e ilyen gépe valakinek? Megéri megvenni? Milyen a gép? Könnyen kezelhető? Könnyen takarítható? Minden véleményre kíváncsi lennék a géppel kapcsolatban.

Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook