Avast (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 20. 00:05
Sziasztok.Segítsetek légyszi!!!Már nem Avastom van,hanem Norton.Eddig megfelelő,a gondom nemis innen ered.Hanem van egy HP620-as laptopom,és gondol egyet és letiltja a bluetooth meg a vezetékes egeret,tehát az usb.Csak az egér megy usb-ről,a bluetooth az gyárilag benne van.Mi lehet az oka??Már többször előfordult,párszor megoldottam rendszer visszaállítással,de most semmi sem használ,a touch pad meg nagyon nem jön be nekem.Egyik usb-n sem jó az egér.Viszont a pendrive és a mobilnet az igen.
2010. aug. 2. 19:27

Nekem leblokkolj a netes kapcsit.

Hogy kell beállítani?

58. db4f1eff6b (válaszként erre: 52. - Nadine81)
2010. júl. 25. 17:33
Természetes, hogy lassan töltődik be a rendszer, mivel először átvizsgálja a vírusirtó, és az sokáig tart. Többféle dolgot meg kéne néznie: mik töltődnek be induláskor, a sok "szemét" el lett-e távolítva a gépéről, magyarul nem ártana egy alapos takarítás. Nagyon ajánlom a Ccleaner-t, mert az magyar nyelvű is, meg alaposan kitakarítja a gépet. Másik dolog, hogy az Avast helyett ebből a szempontból jobb a Nod32. Minden vírusirtó induláskor ellenőrzi a memóriát, azt ki kell várni, nem szabad letiltani! Nem egy embernek szedtem már le a gépéről az Avast, mert mindenki panaszkodik, hogy lassú a gépe. A Nod32 beállítása kicsit hosszadalmas, de megéri, mert a háttérben dolgozik, és nem lassítja a gépet drasztikusan. A frissítése is megoldott, csak be kell lépni a Nod32 serial oldalra.
2010. júl. 25. 17:17
AVAST 5 !MEGŐL EZ MNDENT!
2010. júl. 25. 17:15
AVAST ! FOREVER 5 !
2010. júl. 25. 16:50

ebben a menüben


[link]


tehát a bootoláskor való szkennelésre milyen beállítás van nálad?

2010. júl. 25. 16:05
4.8 home-om van
2010. júl. 25. 12:35

hanyas avast-od van, 4-es vagy 5-ös?

az 5-ösnek már narancssárga ikonja van, nem kék.

2010. júl. 25. 12:29
Sziasztok!Még mindig avast-om van,jó is minden,de egy valami nagyon nem tetszik!Amikor bekapcsolom a gépem,nagyon lassan tölt be minden,percek kellenek,mire használatra kész az msn,meg a böngészők is.Közben az"a"ikon folyamatosan forog,gondolom ilyenkor,tehát minden bekapcsolásnál átellenőrzi a teljes memóriát.Szerintem ez lassítja a betöltést.Az lenne a kérdésem,olyant lehetne-e,ha én biztos vagyok benne,hogy nincs vírus a gépemen,vagy legalábbis nem szeretném hogy minden bekapcsolásnál ellenőrizze a teljes memóriát,le lehet-e állítani úgy,hogy ha esetleg mégis van vírus,jelezzen.Tehát amikor elindítom a böngészőt is,msn-t is,utána jelezzen ha vírus van,viszont ez a bekapcsoláskori teljes memória vizsgálat csak néha kellene.Sokszor azt sem tudom mit csinál a gép,csak dolgozik,dolgozik,kinnt a homokóra,semmire nem reagál,az"a"ikon meg csak forog....Ha valaki tud,légyszi segítsen.
2009. nov. 23. 15:30
nekem is Avast virusirtóm volt és opera böngészőm,mióta lecseréltem mindkettőt,azóta megy a gép rendesen....
2009. nov. 15. 09:48
ok. sikerült, most megint egy évig ok. vagyok köszi
2009. nov. 14. 14:47
Menj rá az avastod menüjére,ahol kéri a licence kulcsot(klikk az ikonjára).
48. Tempest (válaszként erre: 47. - Nadine81)
2009. nov. 14. 14:26
hát még semeddig sem jutottam, csak kiírja ,hogy fenyegetésnek vagyok kitéve,mert elavult stb. bla-bla-bla, de tudom hogy lejárt az egy év.
47. nadine81 (válaszként erre: 46. - Tempest)
2009. nov. 14. 12:47
Szia.Licence kulcsot kér?
2009. nov. 14. 10:49

Sziasztok, az egyéves ingyenes avast-om lejárt, ezt szeretném tovább ha lehet, hogyan tudom ismét aktiválni. ( Ezt sem én raktam fel, tavaly szervízbe kellett vinni a gépet ott rakták fel rá, mondták, hogy egy évig ok. utána kell csinálni valamit. Most ezt töröljem és próbáljam meg újra, vagy törlés nélkül is lehet csinálni vele valamit, hogy megint egy évig jó legyen??

Bocsi ha nagyon laikus vagyok, ha tud valaki segítsen léci.

2009. okt. 12. 08:08
Szívesen én is mint laikus itt szoktam mindent csinálni amit nem találok.
2009. okt. 11. 20:48

Köszönöm!

Erre nem is gondoltam, pedig ez a kiskutyás keresés annyira tetszett nekem, de már el is feledkeztem róla.

Sikerült, még egyszer köszönöm neked!

2009. okt. 10. 21:17
"start"-"keresés" azon belül a "fájlt-mappát"oda beírod és kiadja amit talál.Ha itt sem jön be esetleg a "total comander"be nézd végig.
2009. okt. 10. 20:17

Szia!

Egy kicsit bővebben kérlek.

Melyik keresőre gondoltál?

2009. okt. 10. 14:02
a "keresés" írd be és ott kiadja,hogy hol van elbújva
40. badonyimariaeva (válaszként erre: 37. - 00346cf747)
2009. okt. 9. 22:30

Szerencséd volt eddig!

Nekem is volt feltelepítve az Avast, de a gépen többször is összeszedet vírusokat, trójait.

Le is töröltem a gépemről és a NOD32 van fent már elég régóta.

Most, hogy a újabb verziót telepítem, fel, mindig figyelmeztet, hogy más vírusirtó is van a gépen, az Avast.

De hol van?

Sehol sem találom!

Ha valaki segítene, nagyon megköszönném.

Ja, programok telepítése és törlése, ott nincs!

39. 00346cf747 (válaszként erre: 38. - Linksys)
2009. okt. 9. 22:04
Kasperskynek is van némi idegesítő önálló játéka, ráadásul folyton aktiválni kell. Már akinek ugye nem vásárolt példánya van.
38. linksys (válaszként erre: 37. - 00346cf747)
2009. okt. 9. 21:44

Az, hogy nem talál a vírusírtó vírust,az nem jelenti azt,hogy nincsen,Az Avast után ha a kasperskyt ráengedtük,akkor bizony talált.A komolyabbakat bizony nem találja meg pl. az Avast.


A kémprogramokról meg ne is beszéljek, az úgy fel tud települni, hogy elég nehéz észrevenni.Ezért érdemes időnként több vírusiírtóval is étnézetni.Tobb szem többet lát:)

37. 00346cf747 (válaszként erre: 31. - Linksys)
2009. okt. 9. 20:57
Ez olyan fura, nekem az itt említettek közül már mindegyik volt (most éppen Avast), de soha nem találtak fertőzést. A tűzfal sem... elképzelésem sincs, hogyan lehet ezeket összeszedni. Biztosan nem vagyok elég rossz :D
2009. okt. 9. 20:15
A nod-al csak az a gond,hogy beengedi a vírust.Nekem a múlt héten kellett egy csomó mindent törölnöm,mert mindenben vírus volt.Az avast megfogta.Viszont az avast is volt a régebbin az is beszedett akkor néhányat.Nekem az a véleményem,hogy néha cserélni kell,vagy másikkal átfuttatni,de tökéletes vírusirtó szerintem nincs
35. nadine81 (válaszként erre: 34. - Kobagabi)
2009. okt. 8. 14:20
Hát,nekem még nem volt ilyen,de amikor feljön az az ajánló ablak,nincs olyan lehetőség,hogy pl.ne jelenjen meg többé,vagy hogy nem veszed meg?
34. kobagabi (válaszként erre: 24. - Kobagabi)
2009. okt. 8. 14:16
Nekem nem tud tanácsolni senki semmit?:(
33. nadine81 (válaszként erre: 29. - Marcsi1952)
2009. okt. 8. 14:14
Szerintem is állítsd vissza.Az"a"ikon lennt pedig attól függően forog minél tovább,hogy mennyi fájlt kell átvizsgálnia a gépen.Ha pl.a gépeden alig van fennt kép,zene,ilyesmi,akkor nem tart sokáig,akkor annál gyorsabb a memóriavizsgálat.Viszont pl.nekem,mivel nagyon sok kép van fennt,filmek,zenék,pár percig eltart minden bekapcsoláskor,mire átvizsgál mindent.Utána aztán semmi gond,akkor már csak akkor indul be az"a"ikon,ha pl.olyan oldalra megyek,ahol van ellenőrizni valója.Ez azért is jó,mert pl.az msn alatt is fut folyamatosan a háttérben.Most pl.hogy csak itt a hoxán vagyok,nemis nagyon forog.Szerintem majd megszokod.
2009. okt. 8. 13:53
Visszaállitom, tényleg ne legyen gond, köszike.
31. linksys (válaszként erre: 29. - Marcsi1952)
2009. okt. 8. 13:52
Kérd ki szakember véleményét, de vírusirtó nélkül elég veszélyes a neten lenni.ezért előbb jó vírusirtó és utánna netezés,levelezés..stb.De ahogy te gondolod.:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook