Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autóvillamosság fórum

Autóvillamosság (beszélgetős fórum)

2022. aug. 10. 20:31

Sziasztok,

autovillamossag szakik.

segitseget szeretnek kerni, ertelmetlenul allok elotte:

Mi okozhatja azt, hogy elalszik a toltes visszajelzo az auton, ugy hogy nincs toltes, (amikor gyujtasra rakom akkor kigyullad, es ha elindul a motor elalszik ami ugye teljesen normalis)

ellenben, es most jon a csavar ha lehuzom a generatorrol a visszajelzo aramkor csatit, azonnal lesz toltes, es kigyullad a lampa :D

egy Fiat 500L 2013a beteg neve.

elore is koszonom (nem vagyok teljesen laikus a temaban, viszont itt elkelne a segitseg)

2015. szept. 22. 14:57
Meglepő, hogy nem tudtak segíteni, mert családi autónál ha bármi villamossági gond volt akkor ők mindig segítettek nekik . A Fervill cég eddig még minden problémára talált megoldást ( [link] )
2012. okt. 2. 13:01

Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem! Van egy 2005-ös Hyundai H1-es haszongépjárművem! Autóvillamossági problémája van, de több szervizben, szalonban sem tudtak vele mit kezdeni! Hol menet közben áll le, hol leállítás után nem indul, pedig minden működni látszik. A mostani szerelő azt mondta, hogy ha lenne egy villamossági (elektronikai) alaprajz, sokat segítene. A kérdéseim azok lennének, hogy így olvasás után nem ugrik-e be valakinek valami hiba, ötlet; vagy esetleg nincs-e valakinek egy ilyen autóvillamossági alaprajza ehhez a típushoz? Előre is köszönöm szépen! Indián

2012. jan. 31. 20:12

sziasztok!


van egy audi a3-om de nem tudom felkapcsolni a távolságit fénykürt az van de ha előre tolom a kapcsolót nem csinál semmit


pedig akkor kéne kapcsolni a távolsagi fényt valaki tudna nekem seíteni hogy mi lehet a gond?


vagy valami relé ment volna ki? előre is köszönöm a segítséget!

2010. ápr. 16. 11:33
Ha valaki megbízható gyors és olcsó autóvillamossági szerelőt keres a párom vállal ilyeneket mellékesnek
2010. ápr. 15. 11:44

hát ő műszerész tulajdonképpen, csak amit kell itthon kocsin stb.. azt mondent meg tud csinálni:)

ügyi fiú

2010. ápr. 15. 11:41
ha van plussz melója átpasszolhatja :)
2010. ápr. 15. 11:40
:)
2010. ápr. 15. 11:36

az jó, mert az enyém is:)

Majd összehozzuk őket:D

2010. ápr. 15. 11:32
én nem de a férjem igen
2010. ápr. 15. 11:32

ide lehet írni?

te értessz hozzá?

2010. ápr. 15. 11:28
ha valakinek autó vagy bármi más villamossági problémája van

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook