Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Autósülés 0-18 kg-ig fórum

Autósülés 0-18 kg-ig (beszélgetős fórum)


8. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2012. febr. 21. 18:06

Egy nég hónapos babának semmiképp nem vennék gyerekülést!

Amíg lehet, utazzon hordozóban, háttal bekötve!!!

Sokkal biztonságosabb!!! Az egész gerinc nyeli el a gyorsulást-lassulást, nem csak egy-két csigolya.


Egy nagy fékezésnél, ha előrebicsaklik a feje, neki még óriási baja eshet!!!


Ha mást nem, vegyél neki nagyobb hordozót...vagy kevesebb ruha+takaró, bármi jobb az ültetésnél!

2012. febr. 21. 17:49
Én mindenképp a 0-18 kg-ig valót venném, az én kisfiam 2,5 éves és még mindig belefér nagykabátban is,persze ez gyerek függő is, ő olyan átlagos növésű gyerek.
6. macskossz (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2012. febr. 21. 14:34

Igen, az ülés a legfontosabb a 9- kgosakhoz. Az én lányom 1 évesen 8 kg volt, de már 10 hónapos kora óta a 9- kgosban van. Az a fontos, hogy ülni tudjon.(meg azért túl kicsi se legyen bele, mert nálunk inkább ez volt a baj, bár a hossza az nem sokkal kevesebb, mint a többi korabelié)

Így mivel még csak 4 hónaposak vagytok, én is a 0-18 kg-ost venném neki első körben.

2012. febr. 21. 14:31
mi 4 hónaposan hordozót váltottunk.semmiképp ne tedd még nagyobbaknak valóba.nézzetek egy kényelmes hordozót akár használtan,a tiétek nagyon szűk lehet ha nem fér már bele kabátban.
4. Sunny1 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2012. febr. 21. 14:31
Ez dönthető, a nagyobb meg nem.
2012. febr. 21. 14:30

Kedves Szuszuek


mindenképpen olyat vegyél, amiben háttal tudod még rögzíteni, hiába nagy a babád, még nem erős. Nézz meg a neten pár töréstesztet és ott láthatod, hogyan mozdulnak el a babák ütközésnél.

2. Pen80 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2012. febr. 21. 14:30
a 9 kilóshoz már ülni kell. gondolom, ő még nem teszi, így nagyon megterhelné a gerincét. Az én lányom is hamar kinőtte a hordozót, mi vettünk neki egy 0-18-as ülést. Azt még be lehet kötni hátrafelé és el lehet dönteni, úgy áll, mint a hordozó.
2012. febr. 21. 14:26

kislányom 4 hónapos, 7 kiló!

bébihordozóba felöltöztetve nagyon kényelmetlen neki,monthani kicsi!

nézegettem az üléseket,de nagyon bizonytalan vagyok!


0-18 kg-ig kinéztem egy nina márkájut


vagy már a 9kilótól vegyek autósülést? mit javasoltok?

össze vagyok zavarodva!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook