Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autósok, segítsetek!! fórum

Autósok, segítsetek!! (beszélgetős fórum)

2012. máj. 10. 04:37
Mindig óvatossággal közlekedjünk, ma már sehol sem biztonságos.
2009. aug. 24. 00:15
2009. aug. 24. 00:14

Ha mázlid van akkor ilyen fotó készült rólad is www.kozlekedunk.cityblog.hu/index.php?serendipity[action]=search&serendipity[searchTerm]=akadályozza

,de ha tudsz inkább kérdezősködj,nehogy meglepi érjen.Bár szerintem,ha rendőr lett volna,akkor nem hiszem,hogy ilyen formában fotót készít,hanem odament volna,igazoltat és bünti a helyszínen.De nem tudom.Ez az én véleményem.

23. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 22. - Bettyg)
2009. aug. 7. 13:09

Nem is lepődtem meg azon amit írtál...az a baj, hogy már ez a megszokott.

Pár éve még szívesen vettem fel stopposokat a környéken (diákokat, vagy akik lekésték a buszt), ma pedig már rálépek a gázra, nehogy elém ugorjon.

Keresztapám évtizedekig taxizott, olyan sztorikat mesélt, hogy ketté állt a fülünk. Nem egyszer fordult elő, hogy az "utas" a hátsó ülésen madzagot igazgatott a kezében...gondolom, nem makramézni akart.

Sajos itt tartunk ma!

22. Bettyg (válaszként erre: 21. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 7. 13:03
Látod ezért tart itt többek között az ország, ahol...hivatalosan nem is mernék bemenni, mert körberöhögnek. Még a végén felvennék az adataimat és tényleg megbüntetnének ha elmesélem a történteket. :) Csak így ismerősök útján, óvatosan lehet ebben az országban intézkedni. Egyszer láttam, amikor egy fickó feltört egy autót és elvitt cuccokat. Kihívtam a rendőrséget, járkáltam heteken keresztül tanúvallomás tenni és még én rettegtem utána. Felismertem fényképről, pontos személyleírást adtam, ennek ellenére szembesíteni akartak vele, amit nem vállaltam. Erre a "kedves" rendőrkisasszony benyögte, hogy ez nem kívánságműsor, meg mit vagyok beszarva, ez nem Chicago. Hát köszi! Azóta - tetszik, nem tetszik - inkább elfordítom a fejem...ezt ők érték el...
21. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 20. - Bettyg)
2009. aug. 7. 12:50

Legalább titeket kizártalak.:) Egyébként már megcsináltattam a kocsit.:)

Hidd el, nem tud ellened semmit tenni sem fotóval, sem anélkül, de még ha albumot csinál, azzal sem ér semmit.

Biztosan hallottál már a fotoshopról...bármit meg lehet csinálni.

Remélem, az adataitokhoz pedig nem jut hozzá. Engem a rendőrségen elküldtek szó szerint melegebb éghajlatra, hogy mégis hogy gondoltam arra, hogy csak úgy kiadják valakinek az adatait.

20. Bettyg (válaszként erre: 19. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 7. 12:45
Nem mink vóóótunk.....:) hidd el, a hátam közepére hiányzik ez az egész, ha tilosban parkolásért büntet, ám tegye, közölje velem, de hogy összevissza fotóz és egy mukkot nem mondd...:o Ráadásul most hogy egyedül vagyok, még jobban parázok. Nem mertem az udvaron hagyni az autót este, beálltam a garázsba, mert ahogy nekem ennyi időbe telik megtudni, ki is ő, simán ő is megtudhatja hogy hol lakunk. Lehet hogy túl sok thriller-t néztem mostanság....:)
19. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 18. - Bettyg)
2009. aug. 7. 12:37

Máááázlista!:DDDDD

Tavasszal Egerben a négysávoson egy fickó a kocsimra húzta az autóját (az elejéről lejött a plezúr), a rendőrök nem jöttek ki, mert nem történt törés, és hiába jegyeztem meg a kocsi típusát, rendszámát nem megyek vele semmire, mert nem adnak ki adatokat. A kárt pedig a saját önrész fedezi a cascoból, így hivatalosan sem tudnék mit tenni...:(

18. Bettyg (válaszként erre: 17. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 7. 12:11
ismerős segítségével...aztán majd felkutatom a rendőr ismerőseimet is, csak azok jobbára az uram ismerősei, ő meg csak szept.közepétől lesz itthon...de lehet addig nem várok...
17. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 14. - Bettyg)
2009. aug. 7. 11:49

Honnan szerzed meg a rendszám alapján az adatokat?

Nekem nem adták ki.

16. Bettyg (válaszként erre: 15. - Lackó-zsanett)
2009. aug. 7. 10:10
Igen, csak jó későn kapcsoltam én is. Azzal voltam elfoglalva agyilag, hogy mi van a nővéremmel, mikor leesett hogy mit csinál, késő volt. Ki sem szállt az autójából, csak lehúzta az ablakot és kitette a fényképezőjét. Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből....
15. lackó-zsanett (válaszként erre: 1. - Bettyg)
2009. aug. 7. 09:58

Ilyenkről még én sem hallottam!

Ha nem szólt semmit, nem hiszem, hogy rendőr vagy közterület-felügyelő lett volna! De mindenesetre érdekes az egész! Én már miután hátulról fotózta az autómat kiszálltam volna és megkérdeztem volna, hogy milyen okból készíti a felvételeket!

14. Bettyg (válaszként erre: 13. - 3b41f6053f)
2009. aug. 7. 09:33
Annak is sok felesleges üzemanyaga van, hogy csak így autókázik. Elég idegesítő. Én ma annyira jutottam, hogy hétfőn közlik velem az autó tulajának a nevét....:) Onnantól kezdve reszkessen....:D Na jó, nem vagyok egy brutál,erőszakos ember, de k..va zavar hogy miért fotózott le úgy hogy a kocsiban ültem. Én úgy tudom, ez sérti a személyiségi jogaimat. De piszkosul....:)
2009. aug. 7. 09:28

Engem egy ürge követett hazáig.Amikor kiszálltam közölte,hogy rossz az indexem.


Mondtam,hogy majd a sógorommal megnézetem:)


Ennyiben maradtunk

2009. aug. 6. 22:52

Nekem autópályán volt pár éve hasoló esetem. Egy civil autóból, civil rendőr fényképezett. Kaptam is büntit.:( Nálam is se szó, se beszéd történt minden (mozgó járműből!) (viszont a vaku egyértelmű volt) csak 3 hét múlva kaptam egy "szerelmes levelet":((((( És még fizetnem is kellett érte.

A buszöbölben tényleg tilos megállni és várakozni is, de nem eget verő bünti jár érte, ezen kár görcsölnöd, és elképzelhető, hogy valaki jó poénnak szánta, de mit ér el vele? Semmit. Ha

csak a rendszámot fotózta és nem az autót a buszöbölben (teljes kép kellene), mit bizonyít vele? Hogy van egy ilyen rendszámú autó?

Ha nem rendőri intézkedés történt (erről tudnod kellett volna) akkor sem ér semmit a történet.

Olyanról még nem hallottam, hogy egy magán személy bemegy a rendőrségre, visz egy fotót, vagy többet és ez alapján megbüntetnének bárkit is csak mert megállt valahol.

11. Bettyg (válaszként erre: 10. - Sylvia81)
2009. aug. 6. 20:35
Tudod az a durva, hogy nővérem telefonált, hogy leszáll a buszról, mert rosszul érezi magát ( 5 hónapos terhes ) és megvártam a buszmegállóban, de kb.3 perc volt az egész...ezalatt kedves honfitársunk kiélte művészi hajlamait...remélem boldogabb vele, kíváncsian várom mi sül ki ebből az egészből, de azért köszönöm a válaszod...
2009. aug. 6. 19:49

A buszöbölben (én ismerem ezt a szót) tilos megállni is, mindenkinek. A taxisoknak elnézik, de mást bűntetnek. De ez a rendőrök feladata, mert ez KRESZ-szabály. Hogy fotóznának és szó nélkül elmennének, azt nem hiszem. Sőt, most, hogy jobban belegondolok, amikor az orrom előtt leléptek a gyalogosok a járdáról villogó zöldnél, a rendőr azonnal kipattant és felírta az adataikat.

Lehet, hogy valami ellenséged, vagy egy túlbuzgó állampolgár akar veled példát statuálni...

9. Bettyg (válaszként erre: 8. - Tulipános Fanfan)
2009. aug. 6. 17:56
bocs, kijavítom önmagam, nem buszöböl, hanem buszmegálló. Persze ide is vonatkozhat hogy nem lehet várakozni de így, ilyen módon büntethetnek?
2009. aug. 6. 17:54
Nem értem a szót "buszöbölbent" Eleve gépkocsival a busz sávban közlekedni sem szabad, nem hogy várakozni.
7. ce00df587e (válaszként erre: 6. - Bettyg)
2009. aug. 6. 17:53
szerintem azt lelehet nyomozni a rendőrségen.ha ugy van menj be és meséld el a sztorit.hátha tudnak segíteni
6. Bettyg (válaszként erre: 5. - Ce00df587e)
2009. aug. 6. 17:51
aha, kocsival volt, felírtam a rendszámát, habár nem tudom ér-e valamit, fogalmam sincs. Nekem sem volt ilyennel még dolgom, de ha bünti, nem is a pénz része érdekel, hanem maga az eljárás
5. ce00df587e (válaszként erre: 3. - Bettyg)
2009. aug. 6. 17:50
kocsival volt?v.mi?ilyenről még nem is halottam
4. Bettyg (válaszként erre: 2. - Ce00df587e)
2009. aug. 6. 17:48
igen
2009. aug. 6. 17:48
Nem rendőr volt, nem közterületes, még csak annyit sem kérdezett, mi a fenének állok ott, talán rosszul lettem, vagy a kocsi szart be....
2. ce00df587e (válaszként erre: 1. - Bettyg)
2009. aug. 6. 17:48
miért szó nélkül elment utána?
2009. aug. 6. 17:46
Buszöbölbent várakoztam kb.1 perce, amikor egy autó mögém állt, lefotózta az autót hátulról, majd előre ment, megfordult és szemből is. Ez büntetés lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook