Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autórádió fórum

Autórádió (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 2. 20:41
Sziasztok.segítenétek nekem???Van egy 98.évi 1,6-os Ford escirt autóm amibe gyári rádió van.kéri a kódot de nincs meg.Valaki megtudná mondani? Vagy minden autóhoz más kód van?
2014. jan. 5. 15:54
igen előrébb vagyok, mert így érdeklődtem az üzletben is és kinéztem magamnak egy "kékpont" nevű márkát cupertino 220. valakinek van esetleg tapasztalata ezen autórádióról?
2014. jan. 3. 15:38
hátha idelátogat még valaki és tud valami okosat mondani. azért remélem picit előrébb vagy :)
6. 25800e2d09 (válaszként erre: 5. - Galanika)
2014. jan. 3. 15:34

naugye :) mert mennyivel egyszerűbb egy pendrive-on tartani a zenéket mint 6 tonna cd-n :)


hátööö. momentán ennyi. szaküzletben tudnak részletesebb tanácsot adni. annyi még eszembe jutott hogy a műszerfallal való összekapcsolásnál vannak különböző csatlakozók, azt hiszem erre kell rákérdezni vagy megnézetni (sajnos nem tudom mi a kettőnek a neve de ez most így beugrott)


amúgy nagyon mellé nem tudsz fogni, menj be pl egy media markt-ba és nézedesd meg őket hogy melyiknek szimpi a kezelhetősége, világítása és egyéb opciók.

2014. jan. 3. 15:31

aha...hüm értem. nem is rossz ez az usb bemenetes dolog.

még milyen apró titkok vannak, amikre figyeljek oda?

4. 25800e2d09 (válaszként erre: 3. - Galanika)
2014. jan. 3. 15:28
jaja. :) az az autórádió gyakorlatilag. az adja a vezérlést és az a lejátszó is ugyibár :)
3. galanika (válaszként erre: 2. - 25800e2d09)
2014. jan. 3. 15:23
fejegység? az ami a műszerfalba kell szerelni?
2014. jan. 3. 15:18
a fejegység egy dolog, te most azt akarsz venni. a hangzás az a hangszórókon múlik ami meg külön történet. amúgy Alpine, pioneer. ezek jók. cd tár helyett én inkább az mp3 lejátzási lehetőségre illetve az usb bemenetre koncentrálnék
2014. jan. 3. 15:09

Autórádiót szeretnék venni. Tudnátok nekem ajánlani, indoklással, hogy melyik milyen és miért érdemes azt venni? hangzás, könnyű kezelhetőség, állítható fényerősség, cd tár hozzáköthető, stb...

köszönöm


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook